REFRESH

Fodbold » I dag » Alle

ARMENIEN: Premier League - Mesterskabet - Slutspil

14:45Alashkert - Ararat -:-

BURUNDI: Primus League

15:30Atletico Olympic - Bujumbura C. -:-
15:30Bumamuru - Olympic S. -:-
15:30Kayanza - Les Lierres -:-
15:30Le Messager Ngozi - Dynamik -:-
15:30Musongati - LLB-S4A -:-

BURUNDI: National League B

13:00New Oil - TOP Junior -:-
15:00Unite Muyinga - Royal de Muramvya -:-

COSTA RICA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - U.C.R. 5:0
23:00Grecia - Guadalupe 2:0
03:00Herediano - Santos DG 3:1
23:00Zeledon - Limon -:-
00:00San Carlos - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura – Play Offs

22:00Guanacasteca - Sporting San Jose -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Nedrykning - Slutspil

03:00Curridabat - Santa Rosa 1:1

DANMARK: Superliga

18:00Esbjerg fB - AaB -:-

DANMARK: NordicBet Liga

12:00Nykøbing FC - FC Roskilde -:-
14:00Vejle - Næstved BK -:-
15:00Vendsyssel FF - FC Fredericia -:-

ESTLAND: Meistriliiga

12:00Tulevik - Kalju -:-
14:00Levadia - Paide -:-

ESTLAND: Esiliiga

18:00Maardu - Tammeka U21 -:-
18:00Parnu - JK Jarve -:-

HVIDERUSLAND: Vysshaya Liga

15:00Energetik-BGU - Vitebsk -:-
17:00BATE - Isloch -:-
19:00Rukh Brest - Dynamo Brest -:-

HVIDERUSLAND: Pershaya Liga

14:00Arsenal Dzyarzhynsk - Naftan -:-
15:00Orsha - Gomel -:-
16:00Smorgon - Oshmyany -:-

HVIDERUSLAND: Vysshaya Liga Reserve

12:00Minsk 2 - Slutsk 2 -:-

HVIDERUSLAND: Vysshaya Liga Kvinder

13:00Bobruichanka K - Minsk FK K -:-
16:00Din. Minsk K - Zorka-BDU K -:-

KROATIEN: Croatian Cup

20:15Rijeka - Osijek -:-

POLEN: Ekstraklasa

12:30Plock - Korona -:-
15:00Cracovia - Jagiellonia -:-
17:30Lechia - Arka -:-

SERBIEN: Super Liga

17:30Backa Topola - Javor -:-
19:30Macva - FK Vozdovac -:-

SERBIEN: Prva Liga

17:30Radnicki Pirot - Smederevo -:-
17:30Trayal Krusevac - Sindjelic Beograd -:-
17:30Zemun - Kabel Novi Sad -:-

SYDKOREA: K League 1

9'Seoul - Seongnam 0:0
12:00Incheon - Pohang -:-

SYDKOREA: K League 2

39'Ansan Greeners - Jeju 0:1
11:30Asan - Seoul E. -:-
11:30Suwon City - Bucheon -:-

TAIWAN: Premier League

10:00Taipower - Hang Yuen -:-
10:00Taiwan Steel - Taipei Tatung -:-

TJEKKIET: 1. Liga

14:00Teplice - Opava -:-
16:00Bohemians 1905 - Ceske Budejovice -:-
18:00Karvina - Sparta Prag -:-

TJEKKIET: Division 2

17:00Pardubice - Usti n. L. -:-
17:00Vlasim - Sokolov -:-

TUNESIEN: Tunisia Cup

14:00UdsatGafsa - Monastir -:-
14:00UdsatKalaa - Esperance Tunis -:-
14:00UdsatMetlaoui - Sfaxien -:-
14:00UdsatUS Tataouine - Chebba -:-

TYSKLAND: Bundesliga

15:30Mönchengladbach - Union Berlin -:-
18:00Paderborn - Dortmund -:-

TYSKLAND: 2. Bundesliga

13:30Dresden - Stuttgart -:-
13:30Hamburger SV - Wehen -:-
13:30Heidenheim - Aue -:-

TYSKLAND: 3. Liga

13:001860 München - Duisburg -:-
14:00Munster - Hallescher -:-
17:00Jena - Chemnitzer -:-

UKRAINE: Premier League - Mesterskabet - Slutspil

16:00Shakhtar - Dynamo Kyiv -:-

UKRAINE: Premier League - Nedrykning Gruppe

13:00UdsatKarpaty - FC Mariupol -:-
13:00Vorskla - Lviv -:-

UNGARN: OTP Bank Liga

18:55Honved - Debrecen -:-
21:05Puskas Academy - Ferencvaros -:-

VERDEN: Venskabskampe Klubber

12:00Molde (Nor) - Sogndal (Nor) -:-
15:00Bruntal (Cze) - Hermanice (Cze) -:-
20:00Breidablik (Ice) - Valur (Ice) -:-

VERDEN: Venskabelige Klubkampe Kvinder

17:30Landvetter K (Swe) - Jitex K (Swe) -:-

VIETNAM: Vietnamese Cup

12:00BHTS Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Binh Duong - Thanh Hoa -:-
12:00Can Tho - Binh Phuoc -:-
14:00Hanoi FC - Dong Thap -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.