m.FlashScore.dk

REFRESH

Håndbold » I dag » Alle

DANMARK: Santander Cup

18:30KIF Kolding - Aalborg -:-

DANMARK: Santander Cup Kvinder

18:30Horsens K - Herning-Ikast K -:-

SCHWEIZ: Schweizer Cup

20:30Bern 2 - Leimental -:-

UNGARN: NB I

18:00Veszprem - Dabas -:-

VERDEN: Venskabskampe - Kvinder

09:30Zvenigorod K - Kazakhstan K 26:17

VERDEN: Venskabskampe, Klubber

09:00Oradea (Rou) - Craiova (Rou) 34:32
10:00Antalyaspor (Tur) - Goztepe (Tur) 35:25
14:30Zemaitijos Dragunas (Ltu) - Granitas Kaunas (Ltu) -:-
15:00Maccabi Avishai Motzkin (Isr) - Rehovot (Isr) -:-
15:00Motor (Ukr) - Hapoel Le Zion (Isr) -:-
15:00Nes Tziona (Isr) - MK Holon (Isr) -:-
15:30Metaloplastika (Srb) - RK Sloboda (Bih) -:-
16:00Massy Essonne (Fra) - Limoges (Fra) -:-
16:00Partizan Beograd (Srb) - Nexe (Cro) -:-
16:00West Wien (Aut) - Nimes (Fra) -:-
16:15Dobeles Tenax (Lat) - HK Ogre/Miandum (Lat) -:-
16:30CSM Bucuresti (Rou) - Steaua Bukarest (Rou) -:-
16:50Celtnieks Riga (Lat) - SIF (Fin) -:-
17:00Wisla Plock (Pol) - SKA Minsk (Blr) -:-
17:30Chartres (Fra) - Vojvodina (Srb) -:-
17:30Hranice (Cze) - Brno (Cze) -:-
17:30Kwidzyn (Pol) - Wybrzeze Gdansk (Pol) -:-
17:30Zabrze (Pol) - Szczecin (Pol) -:-
18:00Creteil (Fra) - Pontault (Fra) -:-
18:00HSG Graz (Aut) - Voslauer (Aut) -:-
18:00Legnica (Pol) - Nielba Wagrowiec (Pol) -:-
18:00Meshkov Brest (Blr) - Riihimäen Cocks (Fin) -:-
18:00Met. Skopje (Mkd) - Ramat Hasharon (Isr) -:-
18:00Nove Zamky (Svk) - Zubri (Cze) -:-
18:00Ohrid (Mkd) - Oroshazi (Hun) -:-
18:15Chekhovskiye Medvedi (Rus) - Benfica (Por) -:-
18:40BK-46 (Fin) - Vilnius (Ltu) -:-
19:15Sloga Doboj (Bih) - Kriens (Sui) -:-
19:30Maia-Ismai (Por) - Morrazo Cangas (Esp) -:-
19:30Zlin (Cze) - Malacky (Svk) -:-
20:00Gwardia Koszalin (Pol) - Przemysl (Pol) -:-
20:00Valladolid (Esp) - Zamora (Esp) -:-
20:30Nantes (Fra) - Elverum (Nor) -:-
21:00Boa Hora (Por) - Vitoria (Por) -:-
21:00Eurofarm Rabotnik (Mkd) - Beijing Univ. (Chn) -:-
22:00Gaia (Por) - AC Fafe (Por) -:-
08:00Togliatti K - Gomel K 29:23
09:30CSM Slatina K - Danubius Galati K 29:19
10:00Cluj K - Michalovce K 30:32
11:30Dunarea Braila K - Buzau K 20:29
16:00Erdi K - Ferencvaros K -:-
16:00Kobierzyce K - Poruba K -:-
18:00DVSC Schaeffler K - Kisvardai KC K -:-
18:00Zaglebie K - Graz K -:-
19:00HK Hodonin K - Wr. Neustadt K -:-
20:00Podravka Vegeta K - Brasov K -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live håndbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.