REFRESH

Ishockey » I dag » Alle

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Steinbach BW II - Kitzbuhel -:-
19:15Salzburg 2 - Klagenfurt II -:-
20:30Cortina - Ritten -:-

HVIDERUSLAND: Extraleague

17:00Gomel - Mogilev -:-
17:00Molodechno - Soligorsk -:-
17:00Neman Grodno - Yunost Minsk -:-
17:00Zhlobin - Lokomotiv Orsha -:-

KAZAKHSTAN: Championship

12:00Gornyak Rudny - Altay Torpedo -:-

LITAUEN: Lietuvos Cempionatas

19:00Punks Vilnius - BA-Klaipeda -:-

NORGE: Fjordkraft-ligaen

18:30Stjernen - Vålerenga -:-
19:00Manglerud - Stavanger -:-

RUSLAND: KHL

10:00Khabarovsk - Sp. Moskva -:-
13:30Novosibirsk - Sochi -:-
14:00Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk -:-
15:00Ekaterinburg - Dyn. Moscow -:-
15:00Magnitogorsk - St. Petersburg -:-
17:30CSKA Moskva - Dynamo Minsk -:-
17:30Niznekamsk - Kazan -:-
17:30Podolsk - Nizhny Novgorod -:-

RUSLAND: VHL

10:00Mechel Chelyabinsk - Khimik -:-
14:30Gornyak Uchaly - Dinamo St. Petersburg -:-
14:30Kurhan - Ryazan -:-
14:30Orsk - SKA Neva St. Petersburg -:-

RUSLAND: VHL-B

16:30Cheboksary - Junior Kurgan -:-
16:30Chelny - Dyn. Altay -:-

RUSLAND: MHL

04:00Amurskie Tigry - Russkie Vityazi -:-
09:00Sakhalinskie Akuly - Atlant -:-
10:30Tayfun - Krasnaya Armiya -:-
11:00MHC Spartak - Loko -:-
16:30Din. St. Petersburg - SKA-1946 -:-
17:00Krylya Sovetov - Kapitan -:-
17:00Mikhaylov Academy U20 - Almaz -:-
17:00SKA-Varyagi - Dyn. Moscow -:-

RUSLAND: WHL Kvinder

11:00Dynamo Neva K - Tornado K -:-
11:00UdsatKrasnoyarsk K - Vanke Rays K -:-
11:00Nizhny Novgorod K - Ufa K -:-
15:00MSMO 7.62 K - Sverdlovsk Region K -:-

SCHWEIZ: National League

19:45Zug - Bern -:-

SLOVAKIET: Tipos Extraliga

18:00B. Bystrica - L. Mikulas -:-

SLOVENIEN: Hokejska liga

19:00Celje - Hidria Jesenice -:-
19:00Slavija - HK Olimpija -:-

SVERIGE: SHL

19:00Farjestad - Skelleftea -:-
19:00HV 71 - Djurgardens -:-
19:00Leksands - Brynäs -:-
19:00Linkopings - Rogle -:-
19:00Lulea - Malmö -:-
19:00Oskarshamn - Vaxjo -:-

SVERIGE: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - Vasterviks IK -:-
19:00Väsby - Timra -:-

SVERIGE: HockeyEttan Syd

19:00Halmstad - Nybro -:-

TJEKKIET: Extraliga

17:30Ceske Budejovice - Sparta Praha -:-

TJEKKIET: Chance Liga

16:00AZ Havirov - HC Vrchlabi -:-
16:30Prerov - Litomerice -:-
17:00Frydek-Mistek - Prostejov -:-
17:30Poruba - Jihlava -:-
17:30Vsetin - Benatky -:-
18:00Kladno - Kadan -:-
18:00Kolin - Sumperk -:-
18:00Slavia Prag - Trebic -:-
18:00Sokolov - Usti -:-

UNGARN: Erste Liga

18:00MAC Ujbuda - Fehervari Titanok -:-

ØSTRIG: ICE Hockey League

19:15Fehervar AV19 - Villach -:-
19:15Vienna - Innsbruck -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live ishockey resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.