Fodbold » 04.04.2024 » Odds
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Odds udbudt af bet365 - Bet nu!
ENGLAND: Premier League
19:30Liverpool - Sheffield Utd -:- [ 1.09 | 9.50 | 21.00 ]20:15Chelsea - Manchester Utd -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.60 ]
SPANIEN: LaLiga
19:00Granada - Valencia -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.25 ]ALGERIET: Division 1
22:00Belouizdad - Setif -:-ALGERIET: U21 League
15:45Belouizdad U21 - Setif U21 -:-15:45Ben Aknoun U21 - Khenchela U21 -:-
15:45Biskra U21 - Kabylie U21 -:-
15:45Constantine U21 - Paradou U21 -:-
15:45El Bayadh U21 - Magra U21 -:-
15:45MC Alger U21 - US Souf U21 -:-
22:00Chlef U21 - Saoura U21 -:-
22:00Oran U21 - USM Alger U21 -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
19:30Canuelas - Midland -:-19:30Laferrere - Sportivo Italiano -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
23:00Instituto - Talleres (R.E) -:-01:10Huracan - Villa Mitre -:-
ARGENTINA: Reserve League - Første etape
23:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
19:00Estudiantes 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
19:00Ind. Rivadavia 2 - Union Santa Fe 2 -:-
19:00Sarmiento Junin 2 - Barracas Central 2 -:-
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-
ARMENIEN: Premier League
13:00Pyunik - Shirak -:-16:00Ararat-Armenia - Alashkert -:-
ARMENIEN: First League
13:00BKMA 2 - Lernayin Artsakh -:-13:00Onor - Nikarm -:-
ASERBAJDSJAN: I Liqa
11:30Difai Agsu - Lokbatan -:-12:00Iravan - Araz Saatli -:-
BELGIEN: Pro League U21
18:30Beveren U21 - Francs Borains U21 -:-BRASILIEN: Amapaense
00:00Santana EC - Santos AP -:-BRASILIEN: Paraibano - Play Offs
00:15Treze - Sousa -:-BRASILIEN: Potiguar - Anden etape
23:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-23:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
00:00ABC - Globo -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRASILIEN: Copa Alagoas - Play Offs
00:00SC Penedense - CSA -:-BRASILIEN: Catarinense U20
19:00Brusque U20 - Avai U20 -:-BULGARIEN: Parva Liga
12:30CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa -:- [ 1.33 | 5.50 | 7.50 ]15:00Beroe - Botev Plovdiv -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.15 ]
17:30Cherno More - Lok. Sofia -:- [ 1.36 | 4.75 | 8.50 ]
CAMEROUN: Elite One - Mesterskabet - Slutspil
14:00Dynamo Douala - Canon Yaounde -:-14:00Victoria United - Colombe -:-
CAMEROUN: Elite One - Nedrykningsgruppe
14:00Les Astres - Bamboutos FC -:-COLOMBIA: Primera B - Apertura
23:30Llaneros - Cucuta -:-01:40Leones - Orsomarso -:-
21:30Atletico F.C. - Real Cartagena -:-
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Mesterskabet - Slutspil
13:30Don Bosco - Dauphins Noirs -:-15:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
03:00Saprissa - Zeledon -:-CYPERN: Cyta Championship - Nedrykningsgruppe
17:00Zakakiou - Nea Salamis -:-DJIBOUTI: Division 1
23:00Port - Gendarmerie -:-19:00ASC Hayab - Dikhil -:-
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-
DOMINIKANSKE REPUBLIK: LDF
00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-ECUADOR: Serie B
01:00Guayaquil City - Leones del Norte -:-ENGLAND: National League Syd
19:45Truro - Hemel Hempstead -:-ENGLAND: Southern League South Division
19:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-ENGLAND: Premier League Cup - Play Offs
19:00Fulham U21 - Crystal Palace U21 -:-ENGLAND: FA Youth Cup
19:00Leeds U18 - Millwall U18 -:-ETIOPIEN: Premier League
14:00Wolkite Ketema - Welayta Dicha -:-17:00Ethiopia Nigd Bank - Hambericho Durame -:-
GUINEA: Ligue 1
17:00Ashanti GB - Kaloum Star -:-17:00Sangaredi - Gangan -:-
HOLLAND: Æresdivisionen
17:45FC Volendam - Feyenoord -:- [ 13.00 | 8.50 | 1.13 ]19:00Waalwijk - Almere City -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.10 ]
20:00Ajax - G.A. Eagles -:- [ 1.44 | 4.60 | 6.00 ]
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:15Real Espana - UPNFM -:-02:30Motagua - Genesis -:-
00:00Vida - Marathon -:-
INDIEN: ISL
15:00Chennaiyin - Jamshedpur -:-INDIEN: I-League
12:00Neroca FC - Sreenidi Deccan -:-INDONESIEN: Liga 1
14:30Borneo - Madura United -:-14:30Persija Jakarta - Persis Solo -:-
14:30Persikabo 1973 - Bali United -:-
IRAK: Super League
16:00Al Zawraa - Al Kahraba -:-16:00Zakho - Duhok -:-
ISLAND: Icelandic Cup
20:15Alafoss - KFG Gardabaer -:-20:15Ellidi - Olafsvik -:-
20:15Kria - Ulfarnir -:-
20:15Midas - RB Keflavik -:-
20:15Selfoss WO - Stokkseyri -:-
20:15Ymir - Thorlakur -:-
ISRAEL: Liga Alef Nord
19:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-19:15MS Tira - Ironi Nesher -:-
ISRAEL: Liga Alef Syd
17:30Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem -:-ITALIEN: Coppa Italia Primavera
19:30Fiorentina U19 - Torino U19 -:-JORDAN: Premier League
20:30Al Ramtha - Al Salt -:-20:30Maan - Shabab Al Ordon -:-
KASAKHSTAN: First Division
10:00SD Family - Ulytau -:-10:00Taraz - Okzhetpes -:-
12:00Kaisar Kyzylorda 2 - Aktobe 2 -:-
12:00Khan Tengri - Zhetisay -:-
KENYA: Super League
13:00Rainbow - Naivas FC -:-KINA: Super League
12:35Wuhan Three Towns - Cangzhou -:-KIRGISISTAN: Premier Liga
13:00Alga - Aldier -:-13:00Ilbirs - Abdish-Ata -:-
KROATIEN: Prva NL
15:30Vukovar 1991 - Bijelo Brdo -:-LETLAND: Virsliga
15:00Tukums 2000 - Grobina -:-16:00Riga FC - FK Liepaja -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Zacatecas Mineros - Celaya -:-04:05Venados - Cancun -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B
23:00Ciervos - CDM -:-MOLDOVA: Moldovan Cup
12:00Dacia Buiucani - Balti -:-NORD- & CENTRALAMERIKA: CONCACAF Champions Cup
01:00Inter Miami - Monterrey -:-03:00Herediano - Pachuca -:-
OMAN: Professional League
19:00Al Nahda - Sur Club -:-19:00Al Nasr - Ibri -:-
19:00Al Seeb - Al-Rustaq -:-
19:00Bahla - Dhofar -:-
19:00Oman Club - Al-Shabab -:-
19:00Sohar - Al-Wahda -:-
RUMÆNIEN: Liga 2 - Mesterskabet - Slutspil
15:00Mioveni - Gloria Buzau -:-RUMÆNIEN: Romanian Cup - Play Offs
17:30Univ. Craiova - Otelul -:-RUSLAND: Russian Cup - Regions Path - Play Offs
17:30Akhmat Grozny - Orenburg -:-RWANDA: Premier League
14:00Muhazi United - Mukura Victory Sports -:-17:00Rayon Sport - Etincelles -:-
SCHWEIZ: Super League
19:30Lausanne - St. Gallen -:-19:30Luzern - Yverdon -:-
19:30Young Boys - Grasshoppers -:-
SERBIEN: Super Liga
16:30Napredak - Javor -:-SEYCHELLERNE: Premier League
15:00Red Star DF - Bazar Brothers -:-SLOVENIEN: Slovenian Cup
14:00Ilirija - Beltinci -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 4
19:00Leioa - Basconia -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 11
18:30Poblense - Constancia -:-19:15Soller - Felanitx -:-
SYDAMERIKA: Copa Libertadores - Grupperunde
23:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:-23:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:-
23:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:-
01:00Colo Colo (Chi) - Cerro Porteno (Par) -:-
01:30A. Lima (Per) - Fluminense (Bra) -:-
01:30San Lorenzo (Arg) - Palmeiras (Bra) -:-
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-
23:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
SYDAMERIKA: Copa Sudamericana - Grupperunde
23:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:-23:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:-
01:00Bragantino (Bra) - Coquimbo (Chi) -:-
01:00Nacional Potosi (Bol) - Boca Juniors (Arg) -:-
01:00Sportivo Trinidense (Par) - Fortaleza (Bra) -:-
03:00Alianza (Col) - U. Calera (Chi) -:-
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-
THAILAND: Thai League 1
12:00Ratchaburi - Bangkok Utd -:-13:00Nakhon Pathom - Lamphun Warrior -:-
TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Sando -:-23:00Defence Force - Port Of Spain -:-
23:00Eagles FC - La Horquetta -:-
23:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Prison Service - Point Fortin -:-
TYRKIET: Super Lig
18:30Basaksehir - Besiktas -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.80 ]18:30Samsunspor - Pendikspor -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.00 ]
TYRKIET: 1. Lig
18:30Erzurumspor - Giresunspor -:-TYSKLAND: Oberliga Westfalen
18:30Sprockhovel - Wattenscheid -:-UGANDA: Premier League
14:00NEC FC - Airtel Kitara -:-UKRAINE: Premier League
15:00Zorya - Dynamo Kyiv -:-UKRAINE: Ukrainsk Cup
16:00Zhytomyr - Vorskla -:-UNGARN: Hungarian Cup
19:45Nyiregyhaza - Kecskemeti -:-URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
01:15Oriental - La Luz -:-USA: US Open Cup
23:00Miami United - Club de Lyon -:-00:00One Knoxville - Greenville -:-
00:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
00:00Vermont Green - Carolina Core -:-
00:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
01:00Chicago Fire II - Forward Madison -:-
01:30Union Omaha - Menace -:-
02:30Colorado Rapids 2 - Northern Colorado -:-
03:30Spokane Velocity - LA Force -:-
03:30Ventura County - Irvine Zeta -:-
UZBEKISTAN: Super League
15:15Lok. Tashkent - Andijan -:-VERDEN: Internationale Venskabskampe
10:00Spanien U16 - Portugal U16 -:-VERDEN: Venskabskampe Kvinder
00:00Puerto Rico K - Cayman Islands K -:-13:00Rusland K - Ecuador K -:-
VIETNAM: V.League 1
11:00Quang Nam - Gia Lai -:-12:00Binh Duong - Viettel -:-
12:00Khanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:15Cong An - Song Lam Nghe An -:-
13:15Ho Chi Minh - Hanoi FC -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Long An - Ba Ria Vung Tau -:-12:00PVF-CAND - Dong Thap -:-
ØSTRIG: ÖFB Cup
19:45Salzburg - Sturm Graz -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.