Basketball » I dag » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: Euroleague
18:45Fenerbahce - Alba Berlin -:-20:30Real Madrid - Crvena zvezda -:-
20:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:-
EUROPA: Eurocup - Play Offs
18:45Besiktas - JL Bourg -:-20:30London Lions - Paris -:-
TYRKIET: Super Ligi
16:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-16:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
18:30Bursaspor - Tofas -:-
USA: NBA
PauseAtlanta Hawks - Boston Celtics 112:1123. periodeNew Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 77:71
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-
00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
ARGENTINA: Liga A
00:00Obras - Platense 90:852. periodeLa Union - Boca Juniors 44:39
ASIEN: Asia Cup 3x3
07:15New Zealand 3x3 - Malaysia 3x3 -:-07:40Mongolia 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
09:00Qatar 3x3 - Malaysia 3x3 -:-
12:20Mongolia 3x3 - Thailand 3x3 -:-
12:45New Zealand 3x3 - Qatar 3x3 -:-
13:35Thailand 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
ASIEN: Asia Cup 3x3 Kvinder
08:05Kina 3x3 W - Chinese Taipei 3x3 W -:-08:35Mongolia 3x3 W - Malaysia 3x3 W -:-
09:25Kina 3x3 W - Singapore 3x3 W -:-
11:30Mongolia 3x3 W - Filippinerne 3x3 W -:-
11:55Chinese Taipei 3x3 W - Singapore 3x3 W -:-
13:10Malaysia 3x3 W - Filippinerne 3x3 W -:-
AUSTRALIEN: NBL1 Central
08:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers -:-AUSTRALIEN: NBL1 Central Kvinder
06:30West Adelaide Bearcats K - South Adelaide Panthers K -:-BELARUS: Premier League Kvinder
14:00Gomel 2 K - Horizont Minsk 2 K -:-BOLIVIA: Libobasquet
00:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:8700:00Kinwa - La Salle Tarija -:-
BRASILIEN: NBB
23:30Brasilia - Bauru 84:10323:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
00:00Vasco - Paulistano 73:70
4. periodeFlamengo - Sao Paulo 88:78
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-
BRASILIEN: LBF Kvinder
23:30Blumenau K - Ituano K 60:74BULGARIEN: NBL - Tabernes slutrunde
18:00Minyor - Levski -:-CANADA: Super League
00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:9700:30Montreal Toundra - Windsor -:-
CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
CHILE: LNB 2
4. periodeLuis Matte Larrain - Boston C. C. 69:58EUROPA: BNXT League - Vindernes slutrunde
20:00Den Bosch - Limburg -:-EUROPA: Letland-Estisk Liga - Play Offs
13:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-16:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
18:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EUROPA: Liga Unike
16:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-19:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
EUROPA: WBBL Kvinder - Play Offs
15:15TTT Riga K - Kibirkstis Vilnius K -:-18:00LCC K - Klaipedos Neptunas K -:-
FINLAND: I Divisioona A - Play Offs
17:30ToPo - Raiders Basket -:-FINLAND: Korisliiga Kvinder - Play Offs
15:00Vimpelin Veto K - PeKa K -:-FINLAND: I Divisioona Kvinder - Play Offs
16:00BC Nokia K - Puhuttaret K -:-18:00Torpan Pojat Helsinki II K - Turun NMKY K -:-
FRANKRIG: Pro B
20:00Angers - Vichy -:-20:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00Nantes - Orleans -:-
20:30Antibes - ASA -:-
20:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
20:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANKRIG: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-ISRAEL: Liga Leumit
11:00Gilboa Galil - Elitzur Ashkelon -:-12:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon -:-
ITALIEN: Serie A2
20:45Udine - Treviglio -:-JAPAN: B2.League
11:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-KINA: CBA
12:35Beijing - Jilin -:-12:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-
12:35Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu -:-
12:35Tianjin - Guangzhou -:-
KINA: WCBA Kvinder - Play Offs
12:30Guangdong K - Shanghai K -:-12:30Inner Mongolia K - Shandong K -:-
12:30Jiangsu Phoenix K - Zhejiang Golden Bulls K -:-
12:30Sichuan K - Shanxi Xing Rui K -:-
KROATIEN: Premijer liga
17:00Dubrovnik - Split -:-19:00Zabok - Skrljevo -:-
LITAUEN: NKL - Play Offs
18:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITAUEN: Moteru Lyga Kvinder - Play Offs
16:30Aistes LSU Kaunas K - Siauliai K -:-POLEN: Basket Liga
17:30Torun - Dabrowa Gornicza -:-19:00GTK Gliwice - Legia -:-
POLEN: 1. Liga
18:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-19:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
PORTUGAL: Proliga - Vindernes slutrunde
17:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGAL: Taca da Liga - Grupperunde
21:00FC Porto - Vitoria -:-RUMÆNIEN: Divizia A - Tabernes slutrunde
17:00BC Timisoara - Valcea -:-17:00CSM Focsani - Laguna Bucuresti -:-
17:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
RUMÆNIEN: Divizia A - Vindernes slutrunde
17:00Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-17:00CSM Oradea - Dinamo Bucharest -:-
18:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
RUMÆNIEN: Liga National Kvinder - 5.-8. pladser
12:00Cluj Napoca K - Targu Mures K -:-RUMÆNIEN: Liga National Kvinder - Play Offs
17:30Sepsi S. K - Arad K -:-18:00CSM Constanta K - Municipal Targoviste K -:-
SCHWEIZ: SB League - Play Offs
19:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-SCHWEIZ: SB League Kvinder - Play Offs
20:00BBC Troistorrents K - Nyon K -:-20:15Pully K - Fribourg K -:-
SERBIEN: First League
17:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-18:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SERBIEN: 1. ZLS Kvinder
20:30Duga K - Partizan K -:-SLOVENIEN: Liga Nova KBM
19:00Ilirija - Rogaska -:-SPANIEN: LEB Oro
20:00Estela - Oviedo -:-20:45Alicante - Real Betis -:-
21:00Fuenlabrada - Ourense -:-
STORBRITANNIEN: BBL
20:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-20:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
STORBRITANNIEN: WBBL Kvinder
20:30Caledonia Gladiators K - BA London Lions K -:-SYDKOREA: KBL
11:00KCC Egis - Mobis Phoebus -:-TAIWAN: SBL
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan -:-12:00Yulon Luxgen Dinos - Changhua -:-
TAIWAN: P. League+
12:00Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers -:-TAIWAN: WSBL Kvinder
06:00Cathay Life K - Taipower K -:-08:00Taiyuan K - Chunghua Telecom K -:-
TJEKKIET: ZBL Kvinder - Play Offs
18:30Hradec Kralove K - Slavia Prague K -:-19:00Chomutov K - KP Brno K -:-
TJEKKIET: ZBL Kvinder - Play Out
18:30Brandys nad Labem K - Slovanka K -:-TYRKIET: TBL
13:30Bornova - Cayirova -:-15:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
TYRKIET: KBSL Kvinder - Play Offs
12:30CBK Mersin K - Besiktas K -:-17:00Fenerbahce K - Galatasaray K -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Tabernes slutrunde
01:00Malvin - Bigua 103:914. periodeGoes - Urupan 58:60
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12200:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
01:00Oklahoma City Blue - Texas Legends -:-
03:00Ontario Clippers - G League Ignite -:-
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
USA: NCAA - Play Offs
00:09Arizona - Clemson -:-00:39UConn - San Diego State -:-
02:39North Carolina - Alabama -:-
03:09Iowa State - Illinois -:-
00:09Marquette - N.C. State -:-
00:39Purdue - Gonzaga -:-
ØSTRIG: Superliga - Vindernes slutrunde
19:00Klosterneuburg - Wels -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.