Basketball » 20.04.2024 » Odds
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Odds udbudt af bet365 - Bet nu!
FRANKRIG: LNB
16:00Cholet - Ada Blois 71:80 [ 1.45 | 2.80 ]18:30Chalon/Saone - Nanterre 89:97 [ 2.20 | 1.71 ]
18:30Gravelines-Dunkerque - Roanne 82:67 [ 1.44 | 2.85 ]
18:30Le Mans - Boulogne-Levallois 110:96 [ 1.09 | 8.00 ]
18:30Limoges - Nancy 102:99 [ 1.56 | 2.50 ]
21:00Saint Quentin - Dijon 77:73 [ 1.71 | 2.20 ]
ITALIEN: Lega A
19:00Tortona - Pesaro 94:7620:30Cremona - Brescia 84:77
SPANIEN: ACB
18:00Breogan - Gran Canaria 70:77e.ekstraper.18:00Manresa - MoraBanc Andorra 90:97
20:45Barcelona - Murcia 97:86
20:45Palencia - Granada 83:91
TYRKIET: Super Ligi
12:00Samsunspor - Bahcesehir Kol. 69:10514:30Fenerbahce - Darussafaka 110:77
17:00Merkezefendi - Çağdaş Bodrum Spor 83:68
USA: NBA - Oprykning Play Offs
01:00Miami Heat - Chicago Bulls 112:91 [ 1.71 | 2.20 ]03:30New Orleans Pelicans - Sacramento Kings 105:98 [ 1.80 | 2.05 ]
USA: NBA - Play Offs
19:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic 97:83 [ 1.44 | 2.85 ]21:30Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns 120:95 [ 1.71 | 2.20 ]
00:00New York Knicks - Philadelphia 76ers 111:104 [ 1.50 | 2.65 ]
AFRIKA: BAL
16:00Bangui - City Oilers 101:8819:00Al Ahly - Al Ahly 98:86
ALBANIEN: Superliga - Play Offs
18:00Apolonia Fier - Tirana 74:9719:00Kamza Basket - Vllaznia 67:72
ARGENTINA: Liga A
02:00Penarol - Platense 99:56 [ 1.56 | 2.30 ]16:30Boca Juniors - Union De Santa Fe 95:79 [ 1.14 | 5.00 ]
AUSTRALIEN: NBL1 East
11:00Central Coast Crusaders - Hills Hornets 83:9311:00Illawarra Hawks - Penrith P. 92:95
11:00Sutherland - Maitland M. 82:85
11:15Newcastle Falcons - Hornsby S. 81:61
11:30Albury-Wodonga Bandits - Norths Bears 88:81
11:30Canberra - Manly W. 87:75
AUSTRALIEN: NBL1 East Kvinder
09:00Central Coast K - Hills Hornets K 100:6609:00Illawarra Hawks K - Penrith P. K 79:56
09:00Newcastle Falcons K - Hornsby S. K 85:59
09:00Sutherland K - Maitland Mustangs K 74:84
09:30Albury K - Norths Bears K 75:60
09:30Canberra K - Manly W. K 54:98
AUSTRALIEN: NBL1 Nord
11:30Rockhampton Rockets - Brisbane Capitals 91:9311:30South West Metro Pirates - Gold Coast Rollers 106:98
11:30Sunshine Coast Phoenix - Northside Wizards 89:82
12:30Cairns Marlins - North Gold Coast Seahawks 104:86
12:30Darwin Salties - Logan Thunder 101:93
AUSTRALIEN: NBL1 Nord Kvinder
09:30Rockhampton K - Brisbane Capitals K 81:5809:30South West Metro Pirates K - Gold Coast Rollers K 67:53
09:30Sunshine Coast Phoenix K - Northside Wizards K 45:93
10:00Southern District Spartans K - Ipswich Force K 95:70
10:30Cairns K - North Gold Coast Seahawks K 66:109
10:30Darwin Salties K - Logan Thunder K 90:82
AUSTRALIEN: NBL1 Syd
11:00Geelong - Frankston 67:6411:30Ballarat - Ringwood 112:81
11:30Nunawading - Hobart Chargers 72:81
12:00Dandenong - Knox 79:74
12:00Diamond Valley - Sandringham Sabres 80:104
12:00Eltham - Kilsyth 99:59
12:00Keilor Thunder - Casey Cavaliers 69:87
12:30Waverley - Melbourne Tigers 93:94
AUSTRALIEN: NBL1 Syd Kvinder
09:00Geelong K - Frankston K 93:6609:30Ballarat K - Ringwood K 93:84
09:30Nunawading K - Hobart Chargers K 60:67
10:00Dandenong Rangers K - Knox K 61:83
10:00Diamond Valley K - Sandringham K 68:79
10:00Eltham K - Kilsyth K 85:69
10:00Keilor Thunder K - Casey Cavaliers K 103:53
10:30Waverley K - Melbourne Tigers K 56:68
AUSTRALIEN: NBL1 Central
08:15Norwood Flames - Eastern Mavericks 79:82 [ 1.53 | 2.40 ]12:45Central Districts Lions - Sturt Sabres 89:101 [ 2.85 | 1.38 ]
12:45North Adelaide Rockets - Forestville Eagles 88:107 [ 3.90 | 1.22 ]
12:45South Adelaide Panthers - Woodville Warriors 104:100e.ekstraper. [ 1.27 | 3.50 ]
12:45West Adelaide Bearcats - Southern Tigers 112:107e.ekstraper. [ 1.06 | 8.00 ]
AUSTRALIEN: NBL1 Central Kvinder
06:30Norwood Flames K - Eastern Mavericks K 86:3611:00Central Districts Lions K - Sturt Sabres K 74:92
11:00North Adelaide Rockets K - Forestville Eagles K 70:61
11:00South Adelaide Panthers K - Woodville Warriors K 88:79
11:00West Adelaide Bearcats K - Southern Tigers K 73:81
AUSTRALIEN: NBL1 West
13:00East Perth Eagles - Perry Lakes Hawks 96:6913:00Geraldton Buccaneers - Lakeside Lightning 89:70
13:00Joondalup Wolves - Mandurah Magic 107:62
13:00Perth Redbacks - Kalamunda Eastern Suns 117:108e.ekstraper.
13:00Willetton Tigers - Warwick Senators 100:90
14:00Goldfields Giants - South West Slammers 98:85
AUSTRALIEN: NBL1 West Kvinder
11:00East Perth Eagles K - Perry Lakes Hawks K 79:8711:00Joondalup Wolves K - Mandurah Magic K 85:69
11:00Perth Redbacks K - Kalamunda Eastern Suns K 107:66
11:00Willetton Tigers K - Warwick Senators K 56:95
12:00Goldfields Giants K - South West Slammers K 84:64
BELARUS: Premier League - Play Offs
12:00Minsk 2 - Borisfen 76:8213:00Rubon - Impuls 79:78
14:00Gomel - Grodno 50:97
BELARUS: Premier League Kvinder - Play Offs
12:00Horizont Minsk K - Olimpia Grodno K 65:64BOLIVIA: Libobasquet
02:00Atletico Nacional - Kinwa 91:72BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Tabernes slutrunde
19:00Orlovik - Posusje 82:7419:00Promo - Leotar Trebinje 68:71
19:30Slavija - Prijedor 83:73
BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Vindernes slutrunde
18:00UdsatBorac Banja Luka - KK Bosna -:-18:00UdsatMrkonjic Grad - Igokea -:-
18:00UdsatSiroki Brijeg - Sloboda -:-
BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Kvinder - Play Offs
19:00Celik Zenica K - Leotar Trebinje K 82:63BRASILIEN: NBB - Play Offs
00:00Uniao Corinthians - Minas 73:83 [ 5.50 | 1.13 ]01:00Sao Paulo - Unifacisa 99:93 [ 2.55 | 1.48 ]
22:10Pinheiros - Vasco 56:64 [ 2.00 | 1.71 ]
00:30Botafogo RJ - Flamengo 87:92 [ 7.00 | 1.08 ]
BRASILIEN: LBF Kvinder
00:00Corinthians K - Ituano K 63:7202:00Blumenau K - SESI Araraquara K 62:85
00:30Ponta Grossa K - Catanduva K 64:59
BULGARIEN: NBL - Vindernes slutrunde
18:00Rilski Sportist - Cherno More 98:76CANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Sudbury 133:137CHILE: LNB
01:45U. De Concepcion - Las Animas 89:8602:15Ancud - Puerto Montt 87:70
02:30Espanol de Talca - Espanol Osorno 67:83
CHILE: LNB 2
02:30Stadio Italiano - Truenos De Talca 78:7521:00Arabe Valparaiso - Boston C. C. 76:79
CYPERN: Division A - Vindernes slutrunde
16:00Apollon - Apoel 68:83EUROPA: BNXT League - Tabernes slutrunde
19:30Den Helder - Spotter Leuven 65:8220:00Feyenoord - Belfius Mons 83:90
20:30Okapi Aalst - Mechelen 72:81
EUROPA: BNXT League - Vindernes slutrunde
20:00BAL Weert - Spirou Charleroi 58:9820:00Leiden - Antwerp Giants 52:103
EUROPA: Letland-Estisk Liga - Play Offs
18:30BC Kalev/Cramo - Prometey 83:91FILIPPINERNE: Philippine Cup
09:00Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors 112:77 [ 2.85 | 1.38 ]12:15Rain Or Shine Paint. - Magnolia Hotshots 102:108 [ 2.75 | 1.40 ]
FRANKRIG: Pro B
20:00Orleans - Lille 96:87FRANKRIG: Espoirs U21
13:00Cholet U21 - Ada Blois U21 98:8613:00Monaco U21 - Le Portel U21 101:56
14:00Chalon/Saone U21 - Nanterre U21 73:111
15:00Limoges U21 - Nancy U21 71:78
15:30Le Mans U21 - Boulogne-Levallois U21 101:69
15:30Lyon-Villeurbanne U21 - Paris U21 79:71
17:00JL Bourg U21 - Strasbourg U21 66:57
17:00Saint Quentin U21 - Dijon U21 58:80
FRANKRIG: Ligue 2 Kvinder - Play Offs
20:00Aulnoye AS K - Toulouse K 67:7420:00Montbrison K - Avenir Chartres K 53:57
GEORGIEN: Superleague - Play Offs
12:00TSU - Kavkasia 100:9417:00Gurjaani Delta - Iverioni 76:78
GRÆKENLAND: Basket League - Vindernes slutrunde
16:15Aris - Kolossos Rhodes 60:69GRÆKENLAND: Elite League - Oprykning Play Offs
15:00Iraklis - NE Megaridas 73:6915:00Koroivos - Milon Aons 60:79
GRÆKENLAND: Elite League - Play Out
15:00Psychikou - Esperos 74:77HOLLAND: WBL Kvinder - Play Offs
16:00Triple Threat K - Binnenland K 73:7218:30Jolly Jumpers K - Den Helder K 66:46
19:30Grasshoppers K - QSTA United K 101:42
19:30Landslake Lions K - Leiden K 80:55
INDONESIEN: IBL
09:00Hangtuah - Kesatria Bengawan Solo 84:9111:00Dewa United - Rajawali Medan 98:73
13:00Satria Muda - Satya Wacana 68:84
15:00Prawira Bandung - RANS PIK 79:82
ISRAEL: Super League
19:40Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva 90:77 [ 1.04 | 9.00 ]ITALIEN: Serie A1 Kvinder
20:30Battipaglia K - Ragusa K 91:87e.ekstraper.20:30Brixia K - San Giovanni K 61:64e.ekstraper.
20:30Sanga Milano K - Schio K 72:87
20:30San Martino K - Sassari K 78:73
20:30Venezia K - Oxygen Roma K 79:55
20:30Virtus Bologna K - Campobasso K 60:59
ITALIEN: Serie A2 Kvinder - Gr. B
20:30Abano Terme K - Libertas Udine K 70:8120:30Alpo VillaFranca K - Treviso K 61:68
20:30Itas Alperia Bolzano K - Rovigo K 63:55
20:30Matelica K - Ancona K 69:52
20:30Roseto K - Vicenza K 59:69
20:30Umbertide K - Trieste K 69:63
20:30Vigarano K - Ponzano K 56:80
JAPAN: B.League
06:05Yokohama - Nagoya Fighting Eagles 67:96 [ 2.90 | 1.36 ]07:05Hiroshima D. - Osaka 91:77 [ 1.29 | 3.40 ]
08:05Diamond Dolphins - Shimane 93:63 [ 1.57 | 2.25 ]
08:05Gunma - Akita 89:59 [ 1.83 | 1.83 ]
08:05Ibaraki Robots - Chiba 83:89 [ 4.50 | 1.17 ]
08:05Kyoto - Saga 88:87 [ 2.55 | 1.48 ]
08:05Utsunomiya Brex - Alvark 80:76 [ 1.42 | 2.70 ]
09:05Sendai - Hokkaido 83:74 [ 1.45 | 2.60 ]
10:05Sun Rockers Shibuya - NeoPhoenix 92:87 [ 3.25 | 1.30 ]
10:35Toyama - Shinshu 62:71 [ 2.75 | 1.40 ]
11:05Brave Thunders - SeaHorses Mikawa 69:65 [ 1.56 | 2.30 ]
11:05Ryukyu - Nagasaki 98:67 [ 1.22 | 3.90 ]
JAPAN: B2.League
08:00Fukushima - Yamagata Wyverns 88:6908:00Koshigaya Alphas - Shiga 72:89
09:00Kobe - Kumamoto 93:89
10:00Fukuoka - Shizuoka 63:81
10:00Iwate - Aomori 87:86e.ekstraper.
10:00Nara - Ehime Orange Vikings 86:71
10:40Niigata - Altiri Chiba 68:101
KASAKHSTAN: National League - Play Offs
15:00Atyrau - Tobol Kostanay 78:8215:00Irbis Almaty - Aktobe 78:93
KINA: CBA - Play Offs
13:35Guangdong - Zhejiang Guangsha 106:96 [ 1.15 | 5.25 ]13:35Liaoning - Shenzhen 132:93 [ 1.03 | 13.00 ]
KOSOVO: Superliga - Play Offs
17:15Peja - Golden Eagle Ylli 84:87KROATIEN: Premijer liga
19:00Alkar - Dinamo Zagreb 79:10019:00Skrljevo - Cibona 94:86
KROATIEN: Premijer Liga Kvinder
18:00Tresnjevka 2009 K - Ragusa Dubrovnik K 69:5920:00Pula Moviter K - Zadar Plus K 100:62
LIBANON: Division 1 - Play Offs
16:45Antranik Beirut - Sagesse Al Hekmeh Beirut 70:103LITAUEN: LKL
16:20BC Wolves - Pieno Zvaigzdes 111:79LITAUEN: NKL - Play Offs
15:00Kretinga - Jurbarkas 76:84LUXEMBOURG: LBBL Kvinder - Nedrykning
18:00Musel Pikes K - Schieren K 92:49LUXEMBOURG: LBBL Kvinder - Play Offs
19:00Grengewald Hueschtert K - Dudelange K 62:56LUXEMBOURG: LBBL - Nedrykningsgruppe
20:00Musel Pikes - Kordall Steelers 71:89LUXEMBOURG: LBBL - Play Offs
19:30Amicale Steesel - Ettelbruck 82:72MEXICO: LMBPF Kvinder - Play Offs
04:00Cinnamon K - Mieleras K 62:70MONTENEGRO: Prva A Liga
14:00Milenijum - Pljevlja 86:6519:00Danilovgrad - Primorje 88:92
NEW ZEALAND: NBL
09:30Bay Hawks - Canterbury Rams 84:104NORDMAKEDONIEN: Prva Liga - Play Offs
19:00Gostivar - MZT Skopje 70:96NORDMAKEDONIEN: Prva Liga - Play Out
18:00Vardar - Kozuv 82:7019:30FMP Akademija - Ohrid 75:61
NORDMAKEDONIEN: Prva Liga Kvinder - Play Offs
11:00MZT Skopje K - Kriva Palanka K 65:7019:00Kumanovo-Grizli K - Badel 1862 Skopje K 72:56
POLEN: Basket Liga
15:30Dabrowa Gornicza - Gdynia 107:86 [ 1.04 | 9.50 ]17:30Legia - Anwil Wloclawek 96:87 [ 1.71 | 2.00 ]
19:30Czarni Slupsk - Dziki Warszawa 59:66 [ 1.42 | 2.70 ]
20:30Lancut - GTK Gliwice 71:96 [ 2.25 | 1.57 ]
POLEN: 1. Liga - Play Offs
16:00Gornik Walbrzych - Kotwica Kolobrzeg 70:69e.ekstraper.18:00Bydgoszcz - Poli. Opolska 79:81
18:00Krosno - GKS Tychy 63:72
20:00Slask Wroclaw II - Starogard Gdanski 102:103
PORTUGAL: LPB
16:00FC Porto - Sporting CP 86:7216:00Galomar - Vitoria 70:95
16:00Imortal - Ovarense 82:97
18:00Benfica - CD Povoa 101:77
18:00Oliveirense - Portimonense 78:73
22:00Esgueira - Lusitania 89:61
PORTUGAL: Proliga - Play Offs
19:45Maia - CA Queluz 79:85PORTUGAL: LFB Kvinder - Play Offs
12:00Benfica K - Gdessa Barreiro K 51:4317:00Uniao Sportiva K - Esgueira K 60:43
PUERTO RICO: BSN
02:00San German - Capitanes De Arecibo 79:8002:00Vaqueros de Bayamon - Criollos de Caguas 72:93
RUMÆNIEN: Divizia A - Play Offs
19:00CSU Sibiu - Voluntari 69:74RUMÆNIEN: Divizia A - Play Out
18:00Valcea - CSM Focsani 95:83RUSLAND: VTB United League - Kvalifikation – Play Offs
14:00Samara - MBA Moscow 85:77RUSLAND: Super League - 9.-12. pladser
13:00University Ugra - Bars Rostov 84:7816:00MBA Moscow 2 - Tambov 71:81
RUSLAND: Super League - Play Offs
18:00Khimki M. - Zenit Petersburg 2 92:81RUSLAND: Premier League Kvinder - 9.-11. pladser
13:00Novosibirsk K - Dynamo Moskva K 89:70SCHWEIZ: SB League - Play Offs
18:00Lions - Fribourg Olympic 77:68SERBIEN: Super League - Play Offs
18:00FMP - Vojvodina Novi Sad 77:68SERBIEN: 1. ZLS Kvinder - Play Offs
13:00Crvena zvezda K - Partizan K 72:6515:00Mega MIS K - ZKK Kraljevo K 91:68
SLOVAKIET: Extraliga - Play Offs
18:00Iskra Svit - Spisski Rytieri 76:7518:00Prievidza - Inter Bratislava 79:69
19:00Levice - BKM Lucenec 94:79
SLOVAKIET: Extraliga Kvinder - 5.-8. pladser
17:00UMB Banska Bystrica K - Trencin K 73:3918:00CBK Kosice K - Young Angels Kosice K 62:67
SLOVAKIET: Extraliga Kvinder - Play Offs
17:00MBK Ruzomberok K - Samorin K 84:4418:00Piestanske Cajky K - Slavia Banska Bystrica K 84:54
SLOVENIEN: Liga Nova KBM
13:00KK Triglav Kranj - Ilirija 93:7219:00Helios Domzale - Rogaska 99:69
19:00Podcetrtek - Sencur 73:79e.ekstraper.
19:00Tajfun Sentjur - LTH Castings 78:83
SPANIEN: LEB Oro
17:00Estela - Estudiantes 67:81 [ 3.25 | 1.30 ]19:00Real Valladolid - Tizona Burgos 63:94 [ 3.75 | 1.24 ]
19:30Hestia Menorca - Fuenlabrada 85:88 [ 1.71 | 2.00 ]
20:00San Pablo Burgos - Oviedo 87:68 [ 1.10 | 6.50 ]
SPANIEN: LEB Plata - Nedrykning - Slutspil
18:00Almansa - L'Hospitalet 78:56SPANIEN: LEB Plata - Oprykning Play Offs
17:15Basquet L'Horta Godella - Ponferrada 84:7217:45Prat Joventut - Algeciras 93:99
18:30Zornotza ST - Benicarlo 94:68
19:30Albacete - CB Santfeliuenc 90:80
20:00Sant Antoni - Enrique Soler 78:68
SPANIEN: LEB Plata - Vindernes Play Offs
19:00Zamora - Cartagena 78:94SPANIEN: Liga Femenina
19:00Araski K - Jairis K 73:6719:00Cadi La Seu K - Valencia K 60:74
19:00Celta K - Bembibre K 94:57
19:00Ferrol K - Estudiantes K 71:63
19:00IDK Gipuzkoa K - Ensino K 70:63
19:00Perfumerias Avenida K - Gernika Bizkaia K 67:38
19:00Uni Girona K - Gran Canaria K 78:73
19:00Zaragoza K - Barcelona CBS K 80:56
STORBRITANNIEN: BBL
18:00Manchester Giants - Newcastle Eagles 91:8921:00Sheffield Sharks - Plymouth City Patriots 98:92e.ekstraper.
STORBRITANNIEN: WBBL Kvinder
15:00Manchester Giants K - Durham Palatinates K 73:8116:15Cardiff Met Archers K - Newcastle Eagles K 71:84
19:00Oaklands Wolves K - Essex Rebels K 86:91e.ekstraper.
SVERIGE: Basketligan Kvinder - Play Offs
16:00Norrkoping K - Lulea K 73:76SVERIGE: Basketettan Kvinder
12:00Ostersund 2 K - RIG Lulea K 64:8014:30IK Eos Utveckling K - Onsala K 75:67
15:00Blackeberg K - Lulea 2 K 72:70
15:00Eskilstuna K - Fryshuset Basket K 64:72
16:00KFUM Kalmar K - Sodertalje 2 K 69:49
16:00Malbas Malmö K - Brahe K 47:49
SYDKOREA: KBL - Play Offs
07:00Suwon KT - LG Sakers 73:76 [ 1.71 | 2.20 ]TAIWAN: SBL
11:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan 71:81 [ 1.45 | 2.60 ]13:00Changhua - Yulon Luxgen Dinos 83:88 [ 3.10 | 1.33 ]
TAIWAN: P. League+
08:30Kaohsiung Steelers - Fubon Braves 107:9811:00Hsinchu Jko Lioneers - Taoyuan Pauian Pilots 96:106
TAIWAN: T1 League
08:00Taiwan Beer Leopards - Taipei Taishin Mars 101:9610:30Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA 88:91
TAIWAN: WSBL Kvinder
07:00Chunghua Telecom K - Taiyuan K 68:9109:00Taipower K - Cathay Life K 38:88
TJEKKIET: NBL - Play Offs
17:30Pardubice - Usti n. Labem 78:7218:00Brno - Decin 78:91
TJEKKIET: ZBL Kvinder - Play Offs
17:00USK Prague K - Zabiny Brno K 68:51TYRKIET: TKBL Kvinder - Play Offs
14:00Bodrum K - Bursa Antspor K 88:68TYSKLAND: BBL
18:30Hamburg - Ludwigsburg 89:84 [ 2.75 | 1.48 ]20:00Crailsheim Merlins - Bonn 98:89 [ 3.80 | 1.28 ]
20:00Oldenburg - Braunschweig 87:66 [ 1.17 | 5.50 ]
20:00Wurzburg - Rostock 86:95 [ 1.13 | 6.25 ]
TYSKLAND: Pro A
19:00Bayreuth - Paderborn 88:7819:00Bochum - Giessen 76:90
19:00Kirchheim - Frankfurt 74:82
19:00Phoenix Hagen - Jena 79:69
19:30Munster - Koblenz 94:88
19:30PS Karlsruhe - Nurnberger 91:74
19:30Trier - Vechta 2 104:78
UKRAINE: FBU Superleague - Play Offs
13:00Dnipro - Rivne 73:65UNGARN: NB I. A - Play Out
18:00Kaposvari - Kormend 96:8618:00OSE Lions - Atomeromu Paks 90:97
18:00Szedeak - KTE-Duna 105:98
UNGARN: NB I. A Kvinder - 5.-8. pladser
19:00TFSE-MTK K - Vasas Csata K 62:71UNGARN: NB I. A Kvinder - Play Offs
17:00DVTK K - MKB Sopron K 76:5417:00UNI Gyor K - Szekszard K 83:75
URUGUAY: Liga Uruguaya - Vindernes slutrunde
02:00Hebraica y Macabi - Penarol 82:9902:15AflystNacional - Defensor Sporting 33:29
ØSTRIG: Superliga - Play Offs
17:30Klosterneuburg - Kapfenberg 86:82 [ 1.24 | 3.75 ]17:30Wels - UBSC Graz 81:82 [ 1.30 | 3.25 ]
ØSTRIG: Zweite Liga - Play Offs
18:30Wagram - Mistelbach 69:64Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.