Basketball » I morgen » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: Euroleague
18:45Fenerbahce - Barcelona -:-19:00Monaco - Milano -:-
20:00Crvena zvezda - Panathinaikos -:-
20:30Valencia - Bayern -:-
EUROPA: Champions League - Vindernes slutrunde
18:30AEK Athens - Promitheas -:-18:30Hapoel Holon - Murcia -:-
20:00Dijon - Galatasaray -:-
20:00Ludwigsburg - Bonn -:-
FRANKRIG: LNB
20:00Roanne - JL Bourg -:-20:30Paris - Nancy -:-
USA: NBA
00:00Orlando Magic - Charlotte Hornets -:-00:00Washington Wizards - Houston Rockets -:-
00:30Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans -:-
01:00San Antonio Spurs - Dallas Mavericks -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets -:-
00:00Cleveland Cavaliers - Miami Heat -:-
00:00Detroit Pistons - Indiana Pacers -:-
00:30Boston Celtics - Milwaukee Bucks -:-
00:30Toronto Raptors - Sacramento Kings -:-
AFRIKA: African Games 3x3
16:40Uganda 3x3 U23 - Burkina Faso 3x3 U23 -:-17:00Togo 3x3 U23 - DR Congo 3x3 U23 -:-
18:00Rwanda 3x3 U23 - Egypten 3x3 U23 -:-
18:20Elfenbenskysten 3x3 U23 - Centralafrikanske Republik 3x3 U23 -:-
19:20Botswana 3x3 U23 - Algeriet 3x3 U23 -:-
19:40Kenya 3x3 U23 - Zambia 3x3 U23 -:-
20:40Benin 3x3 U23 - Madagascar 3x3 U23 -:-
21:00Mali 3x3 U23 - Ghana 3x3 U23 -:-
AFRIKA: African Games 3x3 Kvinder
16:40Mali 3x3 U23 W - Rwanda 3x3 U23 W -:-17:00Etiopien 3x3 U23 W - DR Congo 3x3 U23 W -:-
18:00Uganda 3x3 U23 W - Benin 3x3 U23 W -:-
18:20Nigeria 3x3 U23 W - Togo 3x3 U23 W -:-
19:20Egypten 3x3 U23 W - Madagascar 3x3 U23 W -:-
19:40Elfenbenskysten 3x3 U23 W - Ghana 3x3 U23 W -:-
ARGENTINA: Liga A
01:00Olimpico - Boca Juniors -:-02:10Quimsa - Instituto de Cordoba -:-
00:10Ferro - San Lorenzo -:-
ASIEN: WASL - West Asia League - Slutrunde
20:00Al Shorta - Al Ittihad -:-BELARUS: Premier League
16:30Gomel - Minsk 2 -:-BELARUS: Premier League Kvinder
14:00Gomel 2 K - Brest K -:-14:00Horizont Minsk K - Gomel K -:-
16:00Olimpia Grodno K - Minsk K -:-
BRASILIEN: NBB
00:00Bauru - Flamengo -:-00:00Franca - Botafogo RJ -:-
20:00Cearense - Minas -:-
23:00Paulistano - Uniao Corinthians -:-
00:00Mogi - Brasilia -:-
00:00Sao Paulo - Caxias do Sul -:-
00:15Sao Jose - Cerrado -:-
BRASILIEN: LBF Kvinder
23:00Sodie Mesquita K - Santo Andre K -:-00:00Blumenau K - Campinas K -:-
00:30SESI Araraquara K - Corinthians K -:-
21:45Sao Jose K - Ituano K -:-
CANADA: Super League
00:00London - Kokomo Bobkats -:-CYPERN: Division A
16:00AEK - AEL -:-18:30Anorthosis - Paralimni -:-
EUROPA: ABA League 2
15:00Zlatibor - Sencur -:-18:00Borac Banja Luka - Helios Domzale -:-
21:00GKK Sibenka - Sutjeska -:-
EUROPA: ENBL - Play Offs
17:30Juventus - Liege -:-EUROPA: Letland-Estisk Liga
17:30TAL TECH - Tartu Ulikool -:-18:00Rapla - Prometey -:-
18:00Valmiera Glass Via - Viimsi -:-
18:00VEF Riga - BK Ogre -:-
18:30Keila - Tallinna Kalev -:-
EUROPA: WBBL Kvinder - Play Offs
17:30Liepajas Papirs/LSSS K - Klaipedos Neptunas K -:-18:45Siauliai K - Kibirkstis Vilnius K -:-
FINLAND: Korisliiga - Tabernes slutrunde
17:30Lahti Basketball - Kobrat -:-FINLAND: Korisliiga Kvinder
17:30Forssan Alku K - Kouvottaret K -:-17:30PeKa K - Tapiolan Honka K -:-
17:30Pyrinto K - HBA-Marsky Helsinki K -:-
17:30Vimpelin Veto K - Torpan Pojat Helsinki K -:-
FINLAND: I Divisioona Kvinder - Play Offs
16:30Puhuttaret K - Lappeenranta K -:-17:30BC Nokia K - Tapiolan Honka II K -:-
17:30Turun NMKY K - Pyrinto II K -:-
18:30Torpan Pojat Helsinki II K - Lahti Basketball K -:-
FRANKRIG: Espoirs U21
16:00Paris U21 - Nancy U21 -:-GEORGIEN: Superleague
08:30Rashi - Batumi -:-11:00Gau - TSU -:-
15:00Rustavi - Gurjaani Delta -:-
GRÆKENLAND: A1 Kvinder
15:00Iraklis K - Eleftheria K -:-JAPAN: B.League
06:05Akita - Utsunomiya Brex -:-07:05Gunma - Alvark -:-
07:05Ibaraki Robots - Chiba -:-
07:05Kyoto - Hiroshima D. -:-
07:05Sun Rockers Shibuya - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Yokohama - Toyama -:-
07:45Nagasaki - Saga -:-
08:05Sendai - Hokkaido -:-
11:05Brave Thunders - NeoPhoenix -:-
11:05Diamond Dolphins - Shimane -:-
11:05SeaHorses Mikawa - Shinshu -:-
11:35Ryukyu - Osaka -:-
JAPAN: B2.League
06:00Shiga - Iwate -:-KASAKHSTAN: National League
14:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-KINA: CBA
12:35Beijing - Shanghai -:-12:35Guangdong - Shandong -:-
KOSOVO: Superliga
19:00Bashkimi - Sigal Prishtina -:-19:00Golden Eagle Ylli - Vellaznimi -:-
KROATIEN: Premijer Liga Kvinder
18:00Sibenik K - KAZL Split K -:-LITAUEN: LKL
17:15Lietkabelis - Mazeikiai -:-LITAUEN: NKL - Play Offs
18:00Jurbarkas - Vytis VDU -:-MEXICO: CIBACOPA
04:15Ostioneros de Guaymas - Frayles de Guasave -:-04:15Rayos de Hermosillo - Caballeros de Culiacan -:-
04:15Venados de Mazatlan - Angeles CDMX -:-
MONTENEGRO: Prva A Liga
18:00Ibar Rozaje - Studentski Centar -:-NORGE: Kvinneligaen - Play Offs
17:30Ulriken K - Asker/Bærums Verk K -:-POLEN: 1. Liga
17:00WKK Wroclaw - MKKS Koszalin -:-19:00Gornik Walbrzych - Alstom Krakow -:-
RUMÆNIEN: Divizia A - Vindernes slutrunde
17:00Voluntari - CSM Oradea -:-18:00CSU Sibiu - Brasov -:-
18:00Rapid Bukarest - CSM Constanta -:-
18:30Arges Pitesti - Cluj-Napoca -:-
RUMÆNIEN: Liga National Kvinder - Play Offs
11:00Rapid Bucuresti K - Arad K -:-15:00Olimpia Brasov K - Sepsi S. K -:-
16:00Targu Mures K - CSM Constanta K -:-
18:00Cluj Napoca K - Municipal Targoviste K -:-
RUSLAND: VTB United League - Tabernes slutrunde
17:00Nizhny Novgorod - Minsk -:-RUSLAND: VTB United League - Vindernes slutrunde
17:30Lokomotiv Kuban - Parma Perm -:-18:00CSKA Moskva - Enisey -:-
SCHWEIZ: SB League
19:30BBC Monthey - Regio Basel -:-19:30SAM Massagno - Vevey Riviera -:-
SLOVAKIET: Extraliga
18:00BC Komarno - Prievidza -:-18:00BKM Lucenec - Handlova -:-
18:00Inter Bratislava - Levice -:-
18:00Nitra - Spisski Rytieri -:-
SLOVAKIET: Extraliga Kvinder - Play Offs
17:00Ruzomberok K - Young Angels Kosice K -:-18:00Piestanske Cajky K - Trencin K -:-
18:00Slavia Banska Bystrica K - UMB Banska Bystrica K -:-
19:00Samorin K - CBK Kosice K -:-
SLOVENIEN: Liga Nova KBM
18:00Krka - Ilirija -:-SLOVENIEN: 1. SKL Kvinder
19:45Triglav K - Jezica K -:-SVERIGE: Superettan
20:00Djurgarden - Eskilstuna -:-SVERIGE: Basketettan Kvinder
18:00Huddinge K - Sodertalje 2 K -:-SYDKOREA: KBL
11:00KCC Egis - Seoul Thunders -:-TJEKKIET: NBL - Tabernes slutrunde
18:00Olomoucko - Ostrava -:-TJEKKIET: NBL - Vindernes slutrunde
17:30Pardubice - Kolin -:-18:00Decin - Usti n. Labem -:-
18:00Nymburk - USK Prag -:-
18:00Opava - Brno -:-
TJEKKIET: ZBL Kvinder - Play Offs
18:00Zabiny Brno K - Ostrava K -:-TYRKIET: KBSL Kvinder
13:00Ormanspor K - Fenerbahce K -:-16:00Antalya 07 K - Bursa K -:-
16:00Bellona Kayseri K - Botas K -:-
16:00Besiktas K - Nesibe Aydin K -:-
16:00Cankaya K - Hatay K -:-
16:00CBK Mersin K - Galatasaray K -:-
16:00Emlak Konut K - Tarsus K -:-
USA: NBA G League
00:00Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars -:-00:30Raptors 905 - Westchester -:-
01:00Birmingham Squadron - Osceola Magic -:-
01:00Memphis Hustle - Sioux Falls Skyforce -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Austin Toros Spurs -:-
03:00Ontario Clippers - Rip City Remix -:-
16:00Long Island Nets - Indiana Mad Ants -:-
00:00Capital City Go-Go - Wisconsin Herd -:-
USA: NCAA - Play Offs
23:40Howard - Wagner -:-02:10Virginia - Colorado State -:-
23:40Montana State - Grambling St. -:-
USA: NIT
00:00Georgia - Xavier -:-00:00LSU - North Texas -:-
00:00Ohio State - Cornell -:-
00:00Providence - Boston College -:-
02:00Butler - Minnesota -:-
02:00Iowa - Kansas State -:-
02:00UCF Knights - South Florida -:-
02:00Virginia Tech - Richmond -:-
04:00Utah Utes - UC Irvine -:-
00:00Bradley - Loyola (Ill). -:-
00:00Indiana State - SMU Mustangs -:-
00:00Seton Hall - Saint Josephs -:-
USA: CIT
00:00Tarleton - Texas Southern -:-02:00Texas A&M-CC - Abilene Christian -:-
00:00Bowling Green - IPFW -:-
ØSTRIG: Superliga Kvinder - Play Offs
20:00UBSC-DBBC Graz K - St. Polten K -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.