REFRESH

Basketball » I morgen » Alle

AFRIKA: VM - Kvalifikation - Første runde

12:00Nigeria - Kap Verde -:-
15:00Uganda - Mali -:-
17:00DR Congo - Kenya -:-
18:00Centralafrikanske Republik - Guinea -:-
18:00Rwanda - South Sudan -:-
20:00Egypten - Senegal -:-
21:00Angola - Elfenbenskysten -:-
21:00Tunesien - Cameroun -:-

AMERIKA: VM - Kvalifikation - Første runde

01:10Uruguay - Brasilien -:-
01:10Venezuela - Argentina -:-
02:10Panama - Paraguay -:-
03:40Colombia - Chile -:-

AUSTROASIA: VM - Kvalifikation - Første runde

09:10Kina - Δημοκρατία της Κίνας -:-
11:40Japan - Australien -:-
14:30Indonesien - Saudi Arabia -:-
16:00Kazakhstan - Iran -:-
17:00Syrien - Bahrain -:-
20:00Libanon - Jordan -:-

EUROPA: VM - Kvalifikation - Anden runde

18:00Bulgarien - Litauen -:-
18:00AflystItalien - Rusland -:-
18:00Ukraine - Georgien -:-
18:00Ungarn - Portugal -:-
19:00Montenegro - Frankrig -:-
19:30Spanien - Nordmakedonien -:-
20:00Tjekkiet - Bosnien & Herzegovina -:-
22:00Island - Holland -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Nord

12:00Southern District - Townsville Heat -:-
12:00South West Metro Pirates - Rockhampton Rockets -:-
12:30Red City Roar - Northside Wizards -:-
12:30Suncoast Clippers - Cairns Marlins -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Nord Kvinder

10:00Southern District Spartans K - Townsville Flames K -:-
10:00South West Metro Pirates K - Rockhampton K -:-
10:30Red City Roar K - Northside Wizards K -:-
10:30Sunshine Coast Phoenix K - Cairns K -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Syd

12:00Geelong - Bendigo Braves -:-
12:00Hobart Chargers - Dandenong -:-
12:00Ringwood - Waverley -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Syd Kvinder

10:00Geelong K - Bendigo K -:-
10:00Hobart Chargers K - Dandenong Rangers K -:-
10:00Ringwood K - Waverley K -:-

AUSTRALIEN: NBL1 West

13:00South West Slammers - Lakeside Lightning -:-
14:30Perth Redbacks - Rockingham Flames -:-

AUSTRALIEN: NBL1 West Kvinder

12:30Perth Redbacks K - Rockingham Flames K -:-

BRASILIEN: LBF Kvinder - Play Offs

00:30Blumenau K - Vera Cruz K -:-

CANADA: CEBL

01:00Hamilton Honey Badgers - Guelph Nighthawks -:-
03:00Edmonton Stingers - Newfoundland Growlers -:-

FILIPPINERNE: Philippine Cup

09:00TNT KaTropa - Terrafirma Dyip -:-
12:00Ginebra Kings - Converge FiberXers -:-

NEW ZEALAND: NBL

09:30Southland Sharks - Auckland Tuatara -:-

PUERTO RICO: BSN

02:00San German - Brujos de Guayama -:-

USA: WNBA

01:00New York Liberty K - Atlanta Dream K -:-

VERDEN: Mediterranean Games 3x3

23:00Kroatien 3x3 - Tunesien 3x3 -:-
23:20Grækenland 3x3 - Egypten 3x3 -:-
20:00Italien 3x3 - Tyrkiet 3x3 -:-
20:20Slovenien 3x3 - Spanien 3x3 -:-
21:40Frankrig 3x3 - Serbien 3x3 -:-
22:00Kroatien 3x3 - Egypten 3x3 -:-
22:20Tunesien 3x3 - Grækenland 3x3 -:-
23:20Algeriet 3x3 - Italien 3x3 -:-
23:40Portugal 3x3 - Slovenien 3x3 -:-
00:20Cypern 3x3 - Frankrig 3x3 -:-

VERDEN: Mediterranean Games 3x3 Kvinder

23:40Tyrkiet 3x3 W - Slovenien 3x3 W -:-
00:00Spanien 3x3 W - Grækenland 3x3 W -:-
20:40Portugal 3x3 W - Algeriet 3x3 W -:-
21:00Tunesien 3x3 W - Egypten 3x3 W -:-
21:20Italien 3x3 W - Frankrig 3x3 W -:-
22:40Tyrkiet 3x3 W - Grækenland 3x3 W -:-
23:00Slovenien 3x3 W - Spanien 3x3 W -:-
00:00Serbien 3x3 W - Portugal 3x3 W -:-

VIETNAM: VBA

14:30Ho Chi Minh City Wings - Nhatrang Dolphins -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.