Basketball » I morgen » Odds
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Odds udbudt af bet365 - Bet nu!
DANMARK: Basketligaen - Vindernes slutrunde
17:30Bakken Bears - Horsens IC -:-FRANKRIG: LNB
16:00Limoges - Chalon/Saone -:- [ 1.45 | 2.80 ]18:30Ada Blois - Le Mans -:- [ 1.74 | 2.15 ]
18:30Nancy - Cholet -:- [ 1.80 | 2.05 ]
18:30Roanne - Boulogne-Levallois -:- [ 1.25 | 4.20 ]
18:30Strasbourg - Lyon-Villeurbanne -:- [ 2.60 | 1.53 ]
21:00Saint Quentin - Monaco -:- [ 4.50 | 1.22 ]
ITALIEN: Lega A
17:00Treviso - Pesaro -:-18:00Tortona - Cremona -:-
19:00Basket Napoli - Venezia -:-
19:30Trento - Scafati -:-
20:00Brindisi - Sassari -:-
20:30Reggiana - Milano -:-
21:00Varese - Brescia -:-
SPANIEN: ACB
18:00Breogan - Bilbao -:-18:00Palencia - Tenerife -:-
20:45Baskonia - Zaragoza -:-
20:45Unicaja - Basquet Girona -:-
TYRKIET: Super Ligi
11:00Turk Telekom - Manisa -:-13:30Darussafaka - Merkezefendi -:-
16:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Kol. -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:- [ 7.00 | 1.11 ]00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:- [ 1.63 | 2.35 ]
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:- [ 2.00 | 1.83 ]
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:- [ 1.56 | 2.50 ]
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:- [ 2.30 | 1.65 ]
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:- [ 1.31 | 3.60 ]
01:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:- [ 1.09 | 8.00 ]
01:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:- [ 2.10 | 1.77 ]
01:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:- [ 4.25 | 1.24 ]
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:- [ 1.37 | 3.20 ]
02:30Utah Jazz - Houston Rockets -:- [ 3.20 | 1.37 ]
03:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:- [ 1.87 | 1.95 ]
22:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
00:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-
00:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
ALBANIEN: Superliga
18:00Elbasani - Beselidhja -:-18:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
18:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
18:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
18:00Vllaznia - Fieri -:-
ARGENTINA: Liga A
02:00Zarate - Union De Santa Fe -:- [ 1.63 | 2.20 ]15:00San Martin - Quimsa -:- [ 2.55 | 1.48 ]
ARGENTINA: Liga Femenina - Clausura
21:00Ferro K - Obras K -:-00:00Instituto K - Juventud Ameghino K -:-
00:00Quimsa K - Ciclista Olimpico K -:-
00:00Riachuelo K - Montmartre K -:-
ASIEN: Asia Cup 3x3
08:05Kina 3x3 - Iran 3x3 -:-08:35Japan 3x3 - Australien 3x3 -:-
09:25Singapore 3x3 - Iran 3x3 -:-
11:30Filippinerne 3x3 - Australien 3x3 -:-
11:55Kina 3x3 - Singapore 3x3 -:-
13:10Japan 3x3 - Filippinerne 3x3 -:-
ASIEN: Asia Cup 3x3 Kvinder
07:15Japan 3x3 W - Iran 3x3 W -:-07:40New Zealand 3x3 W - Indien 3x3 W -:-
09:00Thailand 3x3 W - Iran 3x3 W -:-
12:20New Zealand 3x3 W - Australien 3x3 W -:-
12:45Japan 3x3 W - Thailand 3x3 W -:-
13:35Australien 3x3 W - Indien 3x3 W -:-
AUSTRALIEN: NBL1 Central
10:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:- [ 3.50 | 1.27 ]AUSTRALIEN: NBL1 Central Kvinder
09:00North Adelaide Rockets K - Sturt Sabres K -:-BELARUS: Premier League
11:00Rubon - Grodno -:-13:00Gomel - Impuls -:-
13:00Minsk 2 - Borisfen -:-
BELARUS: Premier League Kvinder
11:00Horizont Minsk K - Rguor Minsk K -:-11:00Minsk K - Victoria Grodno K -:-
11:00Olimpia Grodno K - Brest K -:-
BELGIEN: Top Division Kvinder
18:15Liege K - Phantoms K -:-20:30Laarne K - Kortrijk K -:-
20:30Namur K - Lummen K -:-
BOLIVIA: Libobasquet
00:00Kinwa - La Salle Tarija -:-01:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Tabernes slutrunde
17:00Posusje - Prijedor -:-19:30Promo - Slavija -:-
BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Vindernes slutrunde
20:00Sloboda - Siroki Brijeg -:-BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Kvinder
18:00Mladi Krajisnik K - Banovici K -:-20:00Celik Zenica K - Igman K -:-
BRASILIEN: NBB
23:30Uniao Corinthians - Franca -:- [ 4.75 | 1.15 ]21:10Minas - Corinthians Paulista -:- [ 1.22 | 3.90 ]
22:00Pato - Pinheiros -:- [ 1.56 | 2.30 ]
22:00Vasco - Sao Paulo -:- [ 1.45 | 2.60 ]
BRASILIEN: LBF Kvinder
01:00Corinthians K - Campinas K -:-21:30Sampaio K - Santo Andre K -:-
BULGARIEN: NBL - Tabernes slutrunde
18:00Beroe - Academic Plovdiv -:-CANADA: Super League
00:30Montreal Toundra - Windsor -:-22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
00:00Montreal Toundra - London -:-
00:00Sudbury - Lebanon Leprechauns -:-
CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
23:15Las Animas - Puerto Montt -:-
23:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
23:45Ancud - Valdivia -:-
00:00Deportes Castro - Liceo Pablo Neruda -:-
00:15Espanol de Talca - Leones Quilpue -:-
00:30U. De Concepcion - Catolica -:-
CHILE: LNB 2
19:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-22:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
23:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
23:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
00:00Sergio Ceppi - Aleman -:-
EUROPA: ABA League
17:00Krka - Cedevita Olimpija -:-19:00Mornar Bar - Borac -:-
21:00Cibona - Igokea -:-
EUROPA: BNXT League - Tabernes slutrunde
19:30Den Helder - Mechelen -:-20:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
20:30Okapi Aalst - Kortrijk -:-
EUROPA: BNXT League - Vindernes slutrunde
20:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-20:00Leiden - Liege -:-
EUROPA: Letland-Estisk Liga - Play Offs
16:00Prometey - BK Ogre -:-FINLAND: Korisliiga - Tabernes slutrunde
16:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-16:00Kouvot - Kobrat -:-
16:00KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
FINLAND: Korisliiga - Vindernes slutrunde
16:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-16:00Kataja - Salon Vilpas -:-
16:00UU-Korihait - Karhu Basket -:-
FINLAND: Korisliiga Kvinder - Play Offs
16:00Forssan Alku K - Pyrinto K -:-FRANKRIG: Pro B
20:00Boulazac - Poitiers -:-FRANKRIG: Espoirs U21
14:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-15:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
15:00Saint Quentin U21 - Monaco U21 -:-
15:00Strasbourg U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
19:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
FRANKRIG: LFB Kvinder
20:30Charnay Bourgogne Sud K - Union Hainaut K -:-20:30ESB Villeneuve K - Landes K -:-
20:30Flammes Carolo K - Angers K -:-
20:30La Roche K - Lattes Montpellier K -:-
20:30Lyon K - Landerneau Bretagne K -:-
20:30Tarbes GB K - Bourges K -:-
FRANKRIG: Ligue 2 Kvinder
20:00Aulnoye AS K - Avenir Chartres K -:-20:00Champagne K - Centre Federal BB K -:-
20:00Montbrison K - Tronche Meylan K -:-
20:00Nice K - Feytiat K -:-
20:00Pays Voironnais K - Graffenstaden K -:-
20:00Toulouse K - Mondeville K -:-
GEORGIEN: Superleague
11:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-16:00Kutaisi - Orbi -:-
GRÆKENLAND: Basket League - Tabernes slutrunde
17:00PAOK - Apollon Patron -:-GRÆKENLAND: Basket League - Vindernes slutrunde
16:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:-GRÆKENLAND: Elite League
15:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-15:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
15:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
15:00Esperos - Amyntas -:-
15:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
15:00Iraklis - Panionios -:-
15:00Koroivos - Panerythraikos -:-
15:00Milon Aons - Papagou -:-
GRÆKENLAND: A1 Kvinder
15:30Panathinaikos K - Giannina K -:-HOLLAND: WBL Kvinder - Tabernes slutrunde
13:00Leiden K - Den Helder K -:-HOLLAND: WBL Kvinder - Vindernes slutrunde
18:30Jolly Jumpers K - Triple Threat K -:-19:30Landslake Lions K - Grasshoppers K -:-
IRLAND: SuperLeague - Play Offs
20:00Maree - Eanna -:-20:15Killester - UCC Demons -:-
ISRAEL: Super League
20:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:- [ 7.00 | 1.08 ]ISRAEL: Liga Leumit
18:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-18:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
19:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
19:00Safed - Maccabi Rishon -:-
ISRAEL: Israel Cup
17:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-ITALIEN: Serie A2
19:00Cento - Latina -:- [ 1.20 | 4.20 ]20:00Cividale - Cantu -:- [ 2.55 | 1.48 ]
20:00Forli - JuVi Cremona -:- [ 1.20 | 4.20 ]
20:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:- [ 1.30 | 3.25 ]
20:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:- [ 5.00 | 1.14 ]
20:30Trieste - Vigevano -:- [ 1.25 | 3.70 ]
20:30Verona - Luiss Roma -:- [ 1.17 | 4.50 ]
20:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:- [ 1.17 | 4.50 ]
ITALIEN: Serie A1 Kvinder
16:00Sassari K - Brixia K -:-19:00Schio K - Ragusa K -:-
19:30Venezia K - Virtus Bologna K -:-
20:30Campobasso K - Battipaglia K -:-
20:30Oxygen Roma K - San Martino K -:-
20:30San Giovanni K - Faenza K -:-
JAPAN: B.League
06:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:- [ 1.77 | 1.91 ]06:05Hiroshima D. - Gunma -:- [ 1.38 | 2.85 ]
06:05Osaka - Hokkaido -:- [ 1.20 | 4.20 ]
06:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:- [ 3.40 | 1.29 ]
07:05Chiba - Brave Thunders -:- [ 1.40 | 2.75 ]
07:05Diamond Dolphins - Toyama -:- [ 1.06 | 8.00 ]
07:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:- [ 3.50 | 1.27 ]
07:05Yokohama - Alvark -:- [ 6.25 | 1.11 ]
08:05Nagasaki - Shimane -:- [ 3.00 | 1.36 ]
08:05Saga - Kyoto -:- [ 1.24 | 3.75 ]
08:05Sendai - NeoPhoenix -:- [ 4.50 | 1.17 ]
10:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:- [ 1.08 | 7.00 ]
JAPAN: B2.League
06:00Shiga - Nara -:-07:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
07:00Aomori - Kumamoto -:-
07:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
07:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
08:00Kobe - Shizuoka -:-
09:00Iwate - Niigata -:-
JAPAN: W League Kvinder - Play Offs
05:00Chanson V-Magic K - Aisin Wings K -:-07:00Sunshine Rabbits K - Hitachi Cougars K -:-
KASAKHSTAN: National League - Play Offs
14:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KINA: CBA
12:35Fujian - Shanghai -:-12:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Shenzhen - Shandong -:-
12:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
KROATIEN: Premijer liga
17:30Alkar - Dubrava -:-18:00GKK Sibenka - Zadar -:-
LIBANON: Division 1
20:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LITAUEN: LKL
15:00Nevezis - Rytas -:-16:20BC Wolves - Juventus -:-
LUXEMBOURG: LBBL Kvinder - Nedrykningsgruppe
17:00Schieren K - Esch K -:-18:00Musel Pikes K - Soleuvre K -:-
LUXEMBOURG: LBBL Kvinder - Vindernes slutrunde
18:30Contern K - Amicale Steesel K -:-18:30Grengewald Hueschtert K - Bertrange K -:-
19:00Les Sangliers Wooltz K - Dudelange K -:-
LUXEMBOURG: LBBL - Nedrykningsgruppe
19:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-20:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LUXEMBOURG: LBBL - Play Offs
20:00Walferdange - Larochette -:-20:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
MONTENEGRO: Prva A Liga
18:00Danilovgrad - Podgorica -:-18:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
19:00Jedinstvo - Kotor -:-
NEW ZEALAND: NBL
03:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-07:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
NORDMAKEDONIEN: Prva Liga
18:00Rabotnicki - Gostivar -:-18:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
19:00Kozuv - Pelister -:-
20:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
21:00Cair 2030 - Ohrid -:-
NORDMAKEDONIEN: Prva Liga Kvinder
13:00MZT Skopje K - Kriva Palanka K -:-13:30Struga K - Badel 1862 Skopje K -:-
18:30Vardar K - Kumanovo-Grizli K -:-
POLEN: Basket Liga
15:30Lancut - Trefl Sopot -:- [ 3.70 | 1.25 ]17:30Lublin - Dziki Warszawa -:- [ 1.36 | 2.90 ]
PORTUGAL: Proliga - Tabernes slutrunde
16:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-16:00Benfica B - Academica -:-
17:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTUGAL: Proliga - Vindernes slutrunde
16:00Braga - Galitos Barreiro -:-16:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
19:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTUGAL: Taca da Liga - Grupperunde
16:00CD Povoa - Benfica -:-16:30Lusitania - Sporting CP -:-
22:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTUGAL: LFB Kvinder - Play Offs
16:00Natacao K - Uniao Sportiva K -:-17:00Imortal K - Gdessa Barreiro K -:-
19:30Barcelos K - Benfica K -:-
19:30Quinta Dos Lombos K - Esgueira K -:-
RUSLAND: VTB United League - Vindernes slutrunde
16:00Unics Kazan - Parma Perm -:-RUSLAND: Premier League Kvinder
11:30MBA Moscow K - UMMC Ekaterinburg K -:-14:00Dynamo Moskva K - Spartak Moscow K -:-
SCHWEIZ: SB League - Play Offs
17:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-17:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
18:00Lions - BBC Monthey -:-
SERBIEN: First League
16:00Vojvodina Novi Sad - OKK Beograd -:-17:00Subotica - Cacak 94 -:-
18:00Vrsac - Radnicki -:-
19:00Metalac - Sloboda -:-
19:00Tamis - Sloga -:-
SERBIEN: 1. ZLS Kvinder
18:00Sloga Pozega K - Mega MIS K -:-18:00Topolchanka K - Vojvodina 021 K -:-
18:00ZKK Kraljevo K - Crvena zvezda K -:-
SLOVAKIET: Extraliga
15:30Nitra - Levice -:-18:00Iskra Svit - Prievidza -:-
18:00Spisski Rytieri - Handlova -:-
SLOVENIEN: Liga Nova KBM
13:00Helios Domzale - Sencur -:-18:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
19:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SLOVENIEN: 1. SKL Kvinder
15:00Domel Skofja Loka K - Jezica K -:-16:00Ilirija K - Maribor K -:-
18:00Cinkarna Celje K - Triglav K -:-
SPANIEN: LEB Oro
19:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:- [ 2.70 | 1.42 ]SPANIEN: LEB Plata
17:45Mataro - Fibwi Palma -:-18:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
18:00Gran Canaria B - Salou -:-
18:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
19:00Algeciras - Huelva -:-
19:00Juventud Alcala - Zamora -:-
19:00La Roda - Huesca -:-
19:00Tarragona - Benicarlo -:-
19:30Albacete - Iraurgi SB -:-
19:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
19:30Sant Antoni - Alginet -:-
STORBRITANNIEN: BBL
18:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-21:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
STORBRITANNIEN: WBBL Kvinder
14:00Durham Palatinates K - Newcastle Eagles K -:-19:00Oaklands Wolves K - Cardiff Met Archers K -:-
SYDKOREA: WKBL Kvinder - Play Offs
10:00Woori WON K - KB Stars K -:- [ 2.05 | 1.80 ]TAIWAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-12:00Changhua - Taiwan Beer -:-
TAIWAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-10:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAIWAN: T1 League
07:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TAIWAN: WSBL Kvinder
06:00Chunghua Telecom K - Cathay Life K -:-08:00Taipower K - Taiyuan K -:-
TJEKKIET: NBL - Tabernes slutrunde
17:30Ostrava - Slavia Prague -:-TJEKKIET: NBL - Vindernes slutrunde
17:30Decin - Nymburk -:-17:30Opava - Usti n. Labem -:-
17:30Pardubice - USK Prag -:-
17:45Kolin - Brno -:-
TYRKIET: TBL
11:00Sigortam.net ITU - Konyaspor -:-12:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Esenler Erokspor -:-
12:00OGM Ormanspor - Fenerbahce 2 -:-
13:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
14:00Gaziantep - Mersin B. B. S. -:-
15:00Harem Spor - MKE Ankaragucu -:-
18:00Yalovaspor - Alagoz -:-
TYRKIET: TKBL Kvinder - Play Offs
12:00Adana BK K - Botas 2 K -:-13:00Bodrum K - Emlak Konut Gelisim 2 K -:-
13:30Ferhatoglu K - Yalova K -:-
14:00Bursa Antspor K - Turgutlu K -:-
TYSKLAND: BBL
16:00Syntainics MBC - Chemnitz -:- [ 4.75 | 1.20 ]18:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:- [ 1.50 | 2.65 ]
20:00Bonn - Vechta -:- [ 1.59 | 2.45 ]
20:00Wurzburg - Tubingen -:- [ 1.05 | 11.00 ]
TYSKLAND: Pro A
19:00G. Dusseldorf - Bochum -:-19:00Kirchheim - Bayreuth -:-
19:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
19:30Artland - Giessen -:-
19:30Trier - Nurnberger -:-
TYSKLAND: Pro B
15:00Berlin Braves - Wedel -:-15:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
17:30Fellbach - Lowen -:-
19:00Bernau - Iserlohn -:-
19:00Ibbenburen - Wolmirstedt -:-
19:00Panthers Schwenningen - Breitenguessbach -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Rhondorf -:-
19:30Herford - Rostock 2 -:-
19:30Itzehoe - Leverkusen -:-
19:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
19:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
TYSKLAND: DBBL Kvinder - Play Offs
16:00Osnabruck K - TK Hannover K -:-18:30Eigner Angels Nordlingen K - Halle K -:-
UKRAINE: FBU Superleague - Play Offs
18:00Goverla - Kyiv Basket -:-UKRAINE: Superleague Kvinder - Play Offs
12:00Kyiv Basket K - Odessa K -:-15:00Frankivsk Halichina K - BC Rivne K -:-
UNGARN: NB I. A
18:00Alba Fehervar - Szombathely -:-18:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-
18:00Budapesti Honved Se - Zalakeramia -:-
18:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
18:00NKA Pecs - Kormend -:-
18:00OSE Lions - Soproni KC -:-
18:00Szedeak - DEAC -:-
UNGARN: NB I. A Kvinder - Play Offs
14:30PEAC-Pecs K - MKB Sopron K -:-18:00Vasas Csata K - UNI Gyor K -:-
19:00TFSE-MTK K - Szekszard K -:-
19:00Ujbuda BEAC K - DVTK K -:-
UNGARN: NB I. A Kvinder - Play Out
18:00Cegledi K - Szigetszentmiklos K -:-USA: NBA G League
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
01:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
01:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
01:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
02:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
03:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
23:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-
23:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
23:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
00:00Grand Rapids Gold - Capital City Go-Go -:-
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
USA: NCAA - Play Offs
00:09Marquette - N.C. State -:- [ 1.33 | 3.40 ]00:39Purdue - Gonzaga -:- [ 1.42 | 2.95 ]
02:39Houston - Duke -:- [ 1.50 | 2.65 ]
03:09Tennessee - Creighton -:- [ 1.65 | 2.30 ]
23:09UConn - Illinois -:- [ 1.26 | 4.00 ]
ØSTRIG: Superliga - Tabernes slutrunde
18:00BBC Nord - Kapfenberg -:-19:00Furstenfeld - Vienna -:- [ 4.50 | 1.17 ]
19:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:- [ 4.20 | 1.20 ]
ØSTRIG: Superliga - Vindernes slutrunde
17:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:- [ 1.20 | 4.20 ]17:30UBSC Graz - St. Polten -:- [ 1.30 | 3.25 ]
ØSTRIG: Zweite Liga - Play Offs
17:30Kufstein - Mistelbach -:-18:00Wagram - Worthersee Piraten -:-
ØSTRIG: Superliga Kvinder - Play Offs
20:15St. Polten K - UBI Graz K -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.