REFRESH

Volleyball » I dag » Alle

BRASILIEN: Superliga Kvinder

23:00Sesi Bauru K - Praia Clube K 0:3
21:00Valinhos K - Barueri K -:-
22:30Minas K - Maringa K -:-
23:00Pinheiros K - Curitiba Volei K -:-

BULGARIEN: Bulgaria Cup

15:30Dea Sport Burgas - Slivnishki Geroy -:-
16:00Slaviya Sofia - Levski Sofia -:-
16:30Rakovski 1964 - Montana -:-
17:00Dunav - Botev -:-
17:30Hebar - Dobrudja -:-
18:00Pirin Razlog - Marek Dupnitsa -:-

CYPERN: Opap Championship

19:30Karava - Anagennisis -:-

EUROPA: Balti Liiga Kvinder

19:00Latvijas Universitate K - Ausrine KKSC K -:-

FINLAND: Mestaruusliiga

17:00Karelian Hurmos - PerPo -:-

FRANKRIG: Ligue A

19:30Sète - Paris -:-

GRÆKENLAND: A1

18:15Olympiakos - Foinikas Syroy -:-

LIBANON: 1st Division

18:30Mechmech - Anwar -:-

POLEN: TAURON Liga

17:30Bydgoszcz K - LKS Lodz K -:-
20:30Wroclaw K - Rzeszow K -:-

RUMÆNIEN: Divizia A1

17:00Dinamo Bucuresti - Craiova -:-

RUMÆNIEN: Divizia A1 Kvinder

17:00Turda K - Alba Blaj K -:-

RUSLAND: Superleague

14:00Orenburg - Zenit St. Petersburg -:-

SLOVAKIET: Extraliga

17:30Prievidza - Komarno -:-

SYDKOREA: Volleyball League

11:00Kepco - Ansan OK -:-

SYDKOREA: Volleyball Liga Kvinder

11:00IBK K - Daejeon KGC K -:-

TJEKKIET: Extraliga Kvinder

17:00Prerov K - Olymp Prague K -:-

TJEKKIET: 1. liga - Tabernes slutrunde

19:00Liberec B - Ceska Lipa -:-
19:00MFF Prague - CZU Prague -:-
20:00Volejbal Ostrava - Stare Mesto -:-

TJEKKIET: 1. liga - Vindernes slutrunde

18:00Plzen - Ceske Budejovice 2 -:-
19:00Bucovice - Tesla Brno -:-
19:30Benatky - Dobrichovice -:-
19:30Velke Mezirici - Hradec Kralove -:-

TJEKKIET: 1. liga Kvinder

18:00Plzen K - Zizkov K -:-
18:30Cerveny Kostelec K - Nusle K -:-
19:00Havlickuv Brod K - Ceske Budejovice K -:-
19:00Hradec Kralove K - Stresovice K -:-
19:00Hronov K - Jablonec K -:-
19:00Skola volejbalu K - KP Brno B K -:-

TYRKIET: Efeler Ligi

14:00Bursa - Ziraat Bankasi -:-

TYRKIET: Sultanlar Ligi Kvinder

16:00Eczacibasi K - Sariyer K -:-

TYSKLAND: 1. Bundesliga Kvinder

20:00Wiesbaden K - USC Munster K -:-

UKRAINE: Ukrainian Cup - Indledende

15:00Burevisnyk - Khotynski Kozaky -:-
15:00Zhytychi Zhytomyr - Bakhmut Artemovsk -:-
17:00DSO Ternopil - MSK Cherkasy -:-
17:00Kherson - Yurakademiya -:-
17:30Barkom - Dnipro -:-
17:30Reshetylivka - VSK VNAU -:-

UNGARN: NB I

19:30Miskolc - Szolnoki -:-

UNGARN: NB I Kvinder

17:00Jaszberenyi K - TFSE K -:-
17:00SZBBRA K - Vasas K -:-

ØSTRIG: AVL - Vindernes slutrunde

19:00Amstetten NO - Aich/Dob -:-

ØSTRIG: 2. Bundesliga Kvinder - Første etape

20:30SU Inzingvolley K - Dornbirn K -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live volleyball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.