m.FlashScore.dk

REFRESH

Fodbold » I morgen » Alle

ALGERIET: Division 1

21:00Belouizdad - Magra -:-
21:30Paradou - MC Alger -:-
22:00Constantine - USM Alger -:-
22:00JS Kabylie - Biskra -:-

ALGERIET: U21 League

10:00Belouizdad U21 - Magra U21 -:-
10:00Constantine U21 - USM Alger U21 -:-
10:00JS Kabylie U21 - Biskra U21 -:-
10:00UdsatMlila U21 - Saoura U21 -:-
10:00Paradou U21 - MC Alger U21 -:-

ARGENTINA: Superliga

01:00Boca Juniors - Aldosivi -:-
20:30Atl. Tucuman - Godoy Cruz -:-
22:45Colon - Gimnasia L.P. -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Alvarado - Agropecuario -:-
20:35Nueva Chicago - Deportivo Moron -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Apertura

20:30Berazategui - General Lamadrid -:-
20:30Club Lujan - Sportivo Italiano -:-
20:30Deportivo Merlo - Argentino de Merlo -:-
20:30Excursionistas - Ituzaingo -:-
20:30Laferrere - Leandro N. Alem -:-
20:30San Martin Burzaco - Canuelas -:-

ARMENIEN: Premier League

17:15Pyunik - Ararat -:-

ASERBAJDSJAN: Premier League

18:00Neftci Baku - Sabah Baku -:-

ASIEN: AFF Championship U19 - Play Offs

10:30Indonesien U19 - Myanmar U19 -:-
13:30Malaysia U19 - Australien U19 -:-

AUSTRALIEN: NPL Victoria

12:30Kingston City - Dandenong City -:-

BELGIEN: Jupiler League

20:30Waregem - Charleroi -:-

BELGIEN: Pro League U21

19:30Genk U21 - Mechelen U21 -:-
19:30Gent U21 - St. Truiden U21 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

23:15J. Wilstermann - Aurora -:-
01:30Oriente Petrolero - The Strongest -:-

BOSNIEN & HERZEGOVINA: Premier League

20:30Sarajevo - Radnik Bijeljina -:-

BRASILIEN: Serie A

00:00Chapecoense-SC - Avai -:-

BRASILIEN: Serie C

23:00Santa Cruz - Globo -:-

BULGARIEN: Parva Liga

19:30Lok. Plovdiv - Dunav Ruse -:-

BULGARIEN: Vtora liga

17:00Litex Lovech - Pirin Blagoevgrad -:-
18:30Ludogorets II - Montana -:-
19:00CSKA 1948 Sofia - Pomorie -:-

CANADA: CSL

02:00Scarborough B. - Kingsman -:-
02:00Ukraine United - Hamilton City -:-

CHILE: Primera División

23:30A. Italiano - Palestino -:-

CHILE: Primera B

02:00S. Morning - Cobreloa -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura

23:00Petrolera - Bucaramanga -:-
00:00Junior - Santa Fe -:-
01:00Atl. Nacional - U. Magdalena -:-
03:00Dep. Cali - Ind. Medellin -:-
21:00Pasto - Huila -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:00ADR Jicaral - Zeledon -:-
00:00Alajuelense - U.C.R. -:-

DANMARK: Superliga

19:00AGF - AC Horsens -:-

DOMINIKANSKE REPUBLIK: LDF - Clausura

00:00Cibao - Delfines Del Este -:-

ECUADOR: Liga Pro

00:30Emelec - Ind. del Valle -:-

ELFENBENSKYSTEN: Ligue 1

17:30ASEC Mimosas - Racing d'Abidjan -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:15Independiente F.C. - Chalatenango -:-

ENGLAND: Premier League

21:00Wolves - Manchester Utd -:-

ENGLAND: NPL Premier Division

20:45Basford - Matlock -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Leeds U23 - Millwall U23 -:-
15:00Burnley U23 - Coventry U23 -:-
15:00Wigan U23 - Bristol City U23 -:-
20:00Bolton U23 - Colchester U23 -:-
20:00Sheffield Utd U23 - Watford U23 -:-

ENGLAND: Premier League 2

20:00Chelsea U23 - Liverpool U23 -:-
20:00Fulham U23 - West Brom U23 -:-
20:00Leicester U23 - Blackburn U23 -:-
20:00Southampton U23 - Derby U23 -:-
20:00Swansea U23 - Aston Villa U23 -:-

FINLAND: Veikkausliiga

17:30Lahti - Honka -:-
17:30SJK - Rovaniemi -:-
17:30VPS - Mariehamn -:-

FINLAND: Ykkonen

17:30TPS Turku - MyPa -:-

FRANKRIG: Ligue 2

20:45Auxerre - Guingamp -:-

GIBRALTAR: National League

20:30St Josephs - College 1975 FC -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Deportivo Mixco - Xelaju -:-

HOLLAND: 1. division

20:00Jong Ajax - Nijmegen -:-
20:00Jong AZ - Excelsior -:-
20:00Jong Utrecht - FC Oss -:-

HOLLAND: Reserve League

13:00Jong Groningen - Jong Vitesse -:-
18:30Jong De Graafschap - Jong Cambuur -:-
18:30Jong G.A. Eagles - Jong Zwolle -:-
18:30Jong Heerenveen - Jong FC Emmen -:-
18:30Jong Roda - Jong Dordrecht -:-
18:30Jong Willem II - Jong FC Eindhoven -:-
18:30Jong Waalwijk - Jong Venlo -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Platense - CD Honduras -:-

HVIDERUSLAND: Vysshaya Liga

17:00Slutsk - Soligorsk -:-

INDIEN: Calcutta Premier Division A

11:30Mohammedan - Southern Samity -:-

INDONESIEN: Liga 1

10:30TIRA Persikabo - PSS Sleman -:-
13:30Arema - Barito Putera -:-
13:30Pusamania Borneo - Persipura -:-

INDONESIEN: Liga 2

10:30Mitra Kukar - Madura FC -:-

IRLAND: Premier Division

21:00Waterford - Shamrock Rovers -:-

IRLAND: Liga Cup

20:45Dundalk - Bohemians -:-

ISLAND: Pepsideild

20:00KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik -:-
21:15Breidablik - Valur -:-

ISRAEL: Toto Cup - Placering Play Offs

18:00Ashdod - Bnei Yehuda -:-
19:30H. Tel Aviv - H. Kfar Saba -:-

KINA: FA Cup

13:35Dalian Yifang F.C. - Shanghai Shenhua -:-

LITAUEN: I Lyga

18:00Banga - Dziugas Telsiai -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

00:00Necaxa - Santos Laguna -:-
02:00Juarez - Queretaro -:-

MEXICO: Ascenso MX - Apertura

00:00Loros - Alebrijes Oaxaca -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

00:00Atl. San Luis 2 - Canoneros Marina -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B

23:00Cuautla - Uruapan -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Chinandega - Juventus Managua -:-
23:00Ocotal - Jalapa -:-

NORDMAKEDONIEN: Macedonian Cup

17:00Novo Crnilishte - Bregalnica -:-

NORGE: Eliteserien

19:00Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt -:-

NORGE: Division 3 - Gruppe 1

19:00Herd - Molde 2 -:-
19:00Traeff - Stabaek 2 -:-

NORGE: Division 3 - Gruppe 2

19:00Mjondalen 2 - Orn -:-
19:00Vålerenga 2 - Drobak-Frogn -:-

NORGE: Division 3 - Gruppe 3

18:00Vardeneset - Start 2 -:-
19:00Viking 2 - Staal Jorpeland -:-
20:00Donn - Flekkeroy -:-

NORGE: Division 3 - Gruppe 4

19:00Sogndal 2 - Fana -:-

NORGE: Division 3 - Gruppe 5

17:00Kongsvinger 2 - Rosenborg 2 -:-
19:00Verdal - Ranheim 2 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Alianza - Costa del Este -:-
01:00Chiriqui - Miguelito -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Libertad - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00Ayacucho - Alianza Huanuco -:-

POLEN: Ekstraklasa

18:00Korona - Pogon Szczecin -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

21:15Tondela - Portimonense -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Feirense U23 - Guimaraes U23 -:-
16:00Braga U23 - Maritimo U23 -:-
17:00Benfica U23 - Belenenses U23 -:-
18:45Estoril U23 - Rio Ave U23 -:-
21:00Aves U23 - Sporting U23 -:-

RUMÆNIEN: Liga 1

17:00FC Voluntari - Gaz Metan -:-
20:00Astra - Viitorul Constanta -:-

RUSLAND: Premier League

19:00Sp. Moskva - CSKA Moskva -:-

SVERIGE: Allsvenskan

19:00Djurgarden - AFC Eskilstuna -:-
19:00Elfsborg - Östersunds -:-
19:00Helsingborg - Göteborg -:-

SVERIGE: SuperEttan

19:00Varbergs - Brage -:-

SVERIGE: 2. Division - Södra Svealand

19:30Newroz - Motala -:-

SYDKOREA: K League 2

12:00Daejeon - Bucheon -:-
12:00Jeonnam - Asan Mugunghwa -:-

SYDKOREA: WK League Kvinder

12:00Boeun Sangmu K - Gumi Sportstoto K -:-
12:00Changnyeong K - Gyeongju K -:-
12:00Seoul K - Hwacheon K -:-
12:00Suwon FMC K - Incheon Hyundai Steel K -:-

TYRKIET: Super Lig

19:00Fenerbahce - Gaziantep -:-

TYRKIET: 1. Lig

19:00Eskisehirspor - Keciorengucu -:-

TYSKLAND: 2. Bundesliga

20:30Osnabruck - Darmstadt -:-

TYSKLAND: 3. Liga

19:00Hallescher - Bayern II -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

23:00Penarol - Juventud -:-

USA: MLS

04:00Portland Timbers - Atlanta United -:-

USA: USL Championship

00:00Indy Eleven - Saint Louis FC -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

23:00Caracas - Puerto Cabello -:-
00:00Monagas - Dep. Tachira -:-
22:00Estudiantes Caracas - La Guaira -:-
22:00Zulia - Trujillanos -:-

VERDEN: International Champions Cup Kvinder

23:00Atletico Madrid K - Manchester City K -:-
01:30Lyon K - North Carolina Courage K -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.