Fodbold » 18.06.2024 » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: EM
18:00Tyrkiet - Georgien -:-21:00Portugal - Tjekkiet -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:00Fenix - Deportivo Merlo -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:00Atlas - El Porvenir -:-20:00CSR Espanol - General Lamadrid -:-
ARGENTINA: Reserve League - Første runde - Play Offs
23:00Estudiantes 2 - Newells Old Boys 2 -:-23:00River Plate 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
AUSTRALIEN: NPL Northern NSW
12:00Newcastle Olympic - Adamstown Rosebud -:-AUSTRALIEN: Northern NSW State League
12:00Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-AUSTRALIEN & OCEANIEN: OFC Nations Cup
06:00New Zealand - Solomon Islands -:-BELARUS: Belarusian Cup
16:00Lokomotiv Gomel - Isloch -:-18:00Molodechno - Zhodino -:-
BHUTAN: Premier League
14:00Transport United - Tensung -:-BRASILIEN: Serie A
01:30Atletico-MG - Palmeiras -:-BRASILIEN: Serie B
02:00Chapecoense-SC - Operario -:-00:00Guarani - Ituano -:-
BRASILIEN: Serie C - Første etape
01:00ABC - Volta Redonda -:-01:00Nautico - Floresta EC -:-
BRASILIEN: Serie D
01:00Agua Santa - Pouso Alegre -:-01:15Trem - Princesa do Solimoes -:-
00:00Tocantinopolis - Maranhao -:-
BRASILIEN: Paraense B2
15:00Belenense - Fonte Nova -:-15:00Venus - Amazonia IFC -:-
BRASILIEN: Brasileiro U20
20:00Atletico GO U20 - Ceara U20 -:-21:00Cruzeiro U20 - Corinthians U20 -:-
23:00Fluminense U20 - Flamengo U20 -:-
BRASILIEN: Acreano U20
22:00Independencia U20 - Vasco da Gama AC U20 -:-00:00Sao Francisco U20 - Santa Cruz U20 -:-
BRASILIEN: Catarinense U20
19:30Nacao U20 - Brusque U20 -:-BRASILIEN: Goiano U20 - Play Offs
20:30Vila Nova U20 - Trindade U20 -:-BRASILIEN: Matogrossense U20
21:00Uniao Rondonopolis U20 - Rondonopolis EC U20 -:-BRASILIEN: Brasileiro Kvinder
23:00Corinthians K - Bragantino K -:-02:00Santos K - Botafogo RJ K -:-
16:00Palmeiras K - Internacional K -:-
20:00America Mineiro K - Sao Paulo K -:-
21:00Ferroviaria K - Atletico-MG K -:-
CHILE: Chilensk Cup
01:00Barnechea - Limache -:-01:00Central Norte - Antofagasta -:-
01:00Puente Alto - U. De Chile -:-
21:00San Antonio Unido - U. Calera -:-
ECUADOR: Serie B
22:00Manta - Cuniburo -:-EGYPTEN: Premier League
15:00Smouha - El Daklyeh -:-18:00Al Ittihad - Al Ahly -:-
18:00ZED - Pharco -:-
ESTLAND: Meistriliiga
17:00Kalju - Tallinna Kalev -:-17:00Paide - Parnu JK Vaprus -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Al Kahraba -:-15:45Al Najaf - Al-Hudod -:-
15:45Al-Qassim - Baghdad -:-
18:30Al Minaa - Al Wasat -:-
18:30Al Zawraa - Karbala -:-
ISLAND: Besta-deild karla
20:00Fylkir - Vestri -:-21:15Akranes - KR Reykjavik -:-
21:15Fram - Kopavogur -:-
21:15Stjarnan - Hafnarfjordur -:-
22:15Valur - Vikingur Reykjavik -:-
JORDAN: Jordan Cup
17:00Al Salt - Sahab -:-19:45Al Ramtha - Al Wehdat -:-
KINA: Super League
13:35Meizhou Hakka - Shanghai Port -:-KIRGISISTAN: Premier Liga
14:00Kyrgyzaltyn - Ilbirs -:-LETLAND: 1. Liga Women
18:00Auda K - FK Olaine K -:-LITAUEN: A Lyga
18:00Dainava Alytus - Siauliai FA -:-MOZAMBIQUE: Mocambola
14:30UD Songo - Black Bulls -:-PARAGUAY: Division Intermedia
23:00Independiente F.B.C. - Colegiales -:-01:30Rubio Nu - Encarnacion FC -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 1
14:00Dynamo Makhachkala 2 - Biolog -:-15:00Alania 2 - Maykop -:-
15:30Astrakhan - FK Pobeda -:-
16:00Forte Taganrog - Nalchik -:-
16:00Kholding - Dynamo Stavropol -:-
16:30Rubin Yalta - Nart Cherkessk -:-
17:00Kamensk-Shakhtinsky - Legion Makhachkala -:-
18:00Rostov 2 - FC Sevastopol -:-
SINGAPORE: Premier League
13:45DPMM - Lion City -:-SOMALIA: National league
14:30Horseed - Midnimo -:-USA: USL League One
03:00Northern Colorado - One Knoxville -:-USA: USL League Two
03:00Arizona Arsenal - Redlands FC -:-00:00AC Connecticut - Vermont Green -:-
00:00Ironbound SC - Staten Island ASC -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston Bolts -:-
00:00Union FC Macomb - Ann Arbor -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Kokand 1912 -:-15:00Shortan Guzor - Olimpik-Mobiuz -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
01:30Fundacion AIFI - Anzoategui FC -:-VERDEN: Internationale Venskabskampe
14:00Letland U18 - Finland U18 -:-VERDEN: Venskabskampe Klubber
18:30Aubstadt (Ger) - Schweinfurt (Ger) -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.