Fodbold » 20.06.2024 » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: EM
15:00Slovenien - Serbien -:-18:00Danmark - England -:-
21:00Spanien - Italien -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
02:10Boca Juniors - Almirante Brown -:-AUSTRALIEN & OCEANIEN: OFC Championship U16 Kvinder - Kvalifikation
02:00Amerikansk Samoa U16 K - Samoa U16 K -:-BHUTAN: Premier League
12:00Paro - Samtse -:-BRASILIEN: Serie A
00:00Atletico GO - Criciuma -:-00:00Botafogo RJ - Athletico-PR -:-
01:00Fortaleza - Gremio -:-
01:00Juventude - Vasco -:-
01:00Sao Paulo - Cuiaba -:-
02:30Cruzeiro - Fluminense -:-
02:30Internacional - Corinthians -:-
23:30Vitoria - Atletico-MG -:-
BRASILIEN: Serie B
00:00Santos - Goias -:-02:00Botafogo SP - Ponte Preta -:-
02:30Brusque - Avai -:-
02:30Coritiba - America MG -:-
00:00Vila Nova - Mirassol -:-
BRASILIEN: Serie C - Første etape
00:00Ferroviario - EC Sao Jose -:-BRASILIEN: Serie D
00:30Democrata SL - Portuguesa RJ -:-00:30Hercilio Luz - Avenida -:-
01:00Novo Hamburgo - Concordia -:-
BRASILIEN: Amapaense - Play Offs
01:15Santos AP - Trem -:-BRASILIEN: Baiano 2
00:00Fluminense de Feira - SSA -:-00:00Jacobinense - Colo C. -:-
00:15Galicia - Vitoria da Conquista -:-
BRASILIEN: Gaucho 2
00:00GE Gloria - Gaucho -:-00:00Monsoon - Aimore -:-
00:30Passo Fundo - Veranopolis -:-
01:00Brasil Farroupilha - Esportivo -:-
BRASILIEN: Paraense B2
15:00Gaviao - Tesla -:-15:00Pedreira - Tiradentes PA -:-
BRASILIEN: Copa Espirito Santo - Første etape
00:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste -:-BRASILIEN: Brasileiro U20
20:00Botafogo U20 - RB Bragantino U20 -:-21:00Fortaleza U20 - Bahia U20 -:-
BRASILIEN: Alagoano U20
20:00Satuba U20 - Desportiva Alianca U20 -:-BRASILIEN: Catarinense U20
20:00Hercilio Luz U20 - Figueirense U20 -:-BRASILIEN: Matogrossense U20
01:00Campo Novo U20 - Caceres U20 -:-BRASILIEN: Paraibano U20
00:00Sousa U20 - Nacional de Patos U20 -:-BRASILIEN: Paulista Kvinder
23:00Ferroviaria K - Marilia K -:-20:00Taubate K - Sao Paulo K -:-
22:00Palmeiras K - Santos K -:-
00:00Bragantino K - Realidade Jovem K -:-
CANADA: Canadian Premier League
01:00York Utd - Pacific FC -:-CHILE: Primera División
21:00Nublense - Huachipato -:-CHILE: Chilensk Cup
23:30Concon National - S. Wanderers -:-18:30Colegio Quillon - Colo Colo -:-
21:00Marcos Trincado - U. Espanola -:-
22:00Brujas Salamanca - Coquimbo -:-
22:00Comunal Cabrero - Rangers -:-
23:30Glorias Navales - U. Catolica -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura – Play Offs
02:00Llaneros - Orsomarso -:-COLOMBIA: Liga Kvinder - Gruppe for Oprykning
23:00Alianza K - Santa Fe K -:-21:00Llaneros K - Millonarios K -:-
23:00America de Cali K - Dep. Cali K -:-
DOMINIKANSKE REPUBLIK: LDF
00:00Atletico Pantoja - Atlantico -:-22:00Moca - Cibao -:-
ECUADOR: Serie B
22:00Ind. Juniors - Nueve de Octubre -:-EGYPTEN: Premier League
18:00Al Ahly - Arab Contractors -:-EGYPTEN: Division 2 A - Oprykning Play Offs
16:00Haras El Hodood - Tersana -:-16:00Suez SC - Alexandria SC -:-
ETIOPIEN: Premier League
14:00Shashemene Kenema - Fasil Kenema -:-17:00Hawassa - Wolkite Ketema -:-
FINLAND: Ykkosliiga
18:00SJK Akatemia - KTP -:-FINLAND: Ykkonen
17:30KuPS Akatemia - VIFK -:-FINLAND: Kakkonen Gruppe B
17:30HJS - Poxyt -:-18:00Ilves-Kissat - Ilves 2 -:-
IRAN: Hazfi Cup
18:30Mes Rafsanjan - Sepahan -:-ISLAND: Lengjudeildin
20:00Afturelding - Vestmannaeyjar -:-21:15IR Reykjavik - Fjolnir -:-
21:15Keflavik - Throttur -:-
ISLAND: Besta deild Kvinder
20:00Vikingur Reykjavik K - Breidablik K -:-KASAKHSTAN: First Division
14:00Kairat Almaty 2 - Kaisar Kyzylorda 2 -:-16:00Kaspij Aktau - Taraz -:-
16:00Okzhetpes - Aktobe 2 -:-
LETLAND: Virsliga
17:00Tukums 2000 - FK Liepaja -:-18:00Valmiera - Metta -:-
LIBANON: Premier League - Vindernes slutrunde
15:00Al Ansar - Safa -:-15:00Nejmeh SC - Al Ahed -:-
15:00Racing - Bourj FC -:-
MONGOLIET: Premier League
13:15Khaan Khuns-Erchim - Brera Ilch -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 5
18:00Aalesund 2 - Molde 2 -:-18:30Skjetten - Lokomotiv Oslo -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 3
17:00Kompozit - Arsenal Tula 2 -:-SOMALIA: National league
14:30Heegan - Kigs -:-SUDAN: Super League
15:00Al-Hilal Omdurman - Al Wadi -:-15:00Al-Merreikh - Tuti -:-
SVERIGE: Division 1 - Nord
18:00Vasalunds IF - Stockholm Internazionale -:-19:00Stocksund - Hammarby TFF -:-
19:30Karlbergs - Nordic United -:-
SVERIGE: Division 1 - Syd
19:00Eskilsminne - Ariana -:-19:00Falkenbergs FF - Lunds -:-
19:00Tvaaker - Onsala -:-
SVERIGE: Division 2 - Norrland
19:00Gottne - Umeå -:-19:00IFK Ostersund - Kiruna -:-
19:00Skelleftea - Ytterhogdal -:-
SVERIGE: Division 2 - Norra Götaland
19:30Grebbestad - Vanersborgs IF -:-19:30IFK Skovde - Saffle SK -:-
19:30Kumla - Lidkoping -:-
19:30Motala - IK Gauthiod -:-
SVERIGE: Division 2 - Norra Svealand
15:45Gute - Arlanda -:-19:00Skiljebo - Jarfalla -:-
SVERIGE: Division 2 - Södra Götaland
19:00Rappe GOIF - IFK Berga -:-19:30Karlskrona - Hassleholms IF -:-
19:30Simrishamn - IFK Karlshamn -:-
SVERIGE: Division 2 - Södra Svealand
19:00Atvidaberg - Sylvia -:-19:30Sleipner - Mjolby AI FF -:-
SVERIGE: Division 2 - Västra Götaland
19:00Frölunda - Astrio -:-19:00Lindome - Varbergs GIF -:-
19:00Tord - Qviding -:-
19:30Husqvarna - Jonserads IF -:-
19:30Savedalen - Bergdalens IK -:-
SVERIGE: Svenska Cupen - Kvalifikation
19:00Huddinge - Nacka FC -:-19:15Stegeborg - Nykopings -:-
SVERIGE: OBOS Damallsvenskan
19:00FC Rosengård K - KIF Örebro K -:-19:00Trelleborgs FF K - BK Häcken K -:-
SVERIGE: Elitettan Kvinder
17:30IFK Kalmar K - Gamla Upsala K -:-18:00Uppsala K - Alingsas K -:-
19:00Eskilstuna Utd K - Örebro K -:-
19:00Mallbacken K - Lidkoping K -:-
19:30Umeå IK K - Sundsvall K -:-
SVERIGE: Svenska Cupen Kvinder - Kvalifikation
19:30Trollhättan K - Lidkoping K -:-SYDKOREA: WK League Kvinder
09:00Boeun Sangmu K - Seoul K -:-12:00Changnyeong K - Incheon Hyundai Steel K -:-
12:00Hwacheon K - Suwon FC K -:-
12:00Sejong Sportstoto K - Gyeongju K -:-
USA: MLS
01:30CF Montreal - New York Red Bulls -:-01:30Charlotte - Orlando City -:-
01:30DC United - Atlanta Utd -:-
01:30Inter Miami - Columbus Crew -:-
01:30Toronto FC - Nashville SC -:-
01:45Cincinnati - Philadelphia Union -:-
02:30Austin FC - Los Angeles FC -:-
02:30FC Dallas - Minnesota -:-
02:30Houston Dynamo - Seattle Sounders -:-
02:30Sporting Kansas City - Real Salt Lake -:-
02:30St. Louis City - Colorado Rapids -:-
04:30Los Angeles Galaxy - New York City -:-
04:30San Jose - Portland Timbers -:-
USA: USL Championship
01:30Pittsburgh - Louisville City -:-02:00Birmingham - San Antonio -:-
02:30FC Tulsa - Miami FC -:-
04:00Oakland Roots - El Paso -:-
USA: USL League One
01:00Greenville - Charlotte Independ. -:-USA: USL League Two
23:00Swan City - Miami -:-00:00Charlotte Independ. 2 - West Virginia -:-
00:00North Carolina FC U23 - Salem City -:-
01:00Boston City - Black Rock -:-
01:00Buffalo - Fort Wayne -:-
01:00Cedar - Morris Elite -:-
01:00Inter Gainesville - Brave SC -:-
01:00Nona - Brooke House -:-
01:00RC New Jersey - West Chester Utd -:-
01:00St. Petersburg FC - Sarasota Paradise -:-
01:00Tobacco Road - Wake FC -:-
01:30Midwest United - Flint City -:-
01:30Northern Virginia - Virginia Beach -:-
02:00AHFC Royals - Corpus Christi FC -:-
02:00Blue Goose - Little Rock Rangers -:-
02:00Dothan United - East Atlanta -:-
02:00Marin - Davis Legacy -:-
04:00Capo II - Southern California -:-
04:00FC Olympia - Portland U23 -:-
04:00Tacoma Stars - United PDX -:-
USA: NISA
01:00Maryland Bobcats - Savannah Clovers -:-USA: NWSL Kvinder
01:00Gotham K - San Diego Wave K -:-04:00Angel City K - Racing Louisville K -:-
UZBEKISTAN: Super League
17:00Nasaf Qarshi - Neftchi Fargona -:-17:00Navbahor Namangan - Qizilqum -:-
VERDEN: Venskabskampe Klubber
13:00Lillestrøm (Nor) - IFK Göteborg (Swe) -:-14:00Rapid Bukarest (Rou) - Gloria Buzau (Rou) -:-
14:00Torpedo Moscow (Rus) - Yaroslavl (Rus) -:-
17:00Tikves (Mkd) - Struga (Mkd) -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Binh Dinh - Hanoi FC -:-13:00Binh Duong - Gia Lai -:-
13:00Nam Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
14:15Cong An Ha Noi - Hai Phong -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.