Fodbold » 21.06.2024 » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: EM
15:00Slovakiet - Ukraine -:-18:00Polen - Østrig -:-
21:00Holland - Frankrig -:-
SYDAMERIKA: Copa America
02:00Argentina - Canada -:-AUSTRALIEN: NPL NSW
11:30Manly Utd - Central Coast Mariners U23 -:-AUSTRALIEN: NPL Queensland
11:30Gold Coast Knights - Olympic FC -:-AUSTRALIEN: NPL Sydaustralien
12:00South Adelaide - Campbelltown City -:-AUSTRALIEN: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Moreland City -:-11:30South Melbourne - Altona Magic -:-
AUSTRALIEN: NSW League One
12:00Blacktown Spartans - Canterbury Bankstown -:-12:00Nepean - Mt Druitt Town -:-
AUSTRALIEN: Queensland Premier League
12:30Brisbane Strikers - Ipswich -:-AUSTRALIEN: SA State League
12:45West Torrens - Adelaide Cobras -:-AUSTRALIEN: Tasmania Southern Championship
12:15Glenorchy Knights U21 - Olympia Warriors -:-AUSTRALIEN: Victoria Premier League
12:30Langwarrin - Werribee City -:-12:30Northcote City - Eastern Lions -:-
12:30Preston Lions - Bentleigh -:-
AUSTRALIEN: WA State League
01:00Joondalup Utd. - Sorrento -:-AUSTRALIEN & OCEANIEN: OFC Nations Cup
06:00Vanuatu - New Zealand -:-BELARUS: Vysshaya Liga
17:00Smorgon - Slutsk -:-19:00Gomel - Soligorsk -:-
BRASILIEN: Serie A
23:30Vitoria - Atletico-MG -:-01:00Flamengo - Bahia -:-
02:30Palmeiras - Bragantino -:-
BRASILIEN: Serie B
00:00Vila Nova - Mirassol -:-02:30Ceara - Sport Recife -:-
BRASILIEN: Serie D
01:00Treze - Atletico-CE -:-BRASILIEN: Baiano 2
00:15Galicia - Vitoria da Conquista -:-BRASILIEN: Acreano U20
22:00Placido de Castro U20 - Rio Branco AC U20 -:-22:00Senador Guiomard U20 - Nauas EC U20 -:-
BRASILIEN: Carioca U20 - Taca Guanabara
19:45Bangu U20 - Volta Redonda U20 -:-19:45Nova Iguacu U20 - Sampaio Correa FE U20 -:-
BRASILIEN: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Chapecoense-SC U20 -:-BRASILIEN: Cearense U20
20:00Tirol U20 - Alianca U20 -:-BRASILIEN: Matogrossense U20
01:00Sport Sinop U20 - Sinop FC U20 -:-BRASILIEN: Paraibano U20
00:00Sousa U20 - Nacional de Patos U20 -:-BRASILIEN: Paulista Kvinder
00:00Bragantino K - Realidade Jovem K -:-20:00Pinda Ferroviaria K - Corinthians K -:-
CHILE: Chilensk Cup
23:30Glorias Navales - U. Catolica -:-COLOMBIA: Liga Kvinder - Gruppe for Oprykning
23:00America de Cali K - Dep. Cali K -:-EGYPTEN: Premier League
18:00Al Ahly - El Daklyeh -:-18:00Zamalek - Pharco -:-
ETIOPIEN: Premier League
14:00Adama City - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Hadiya Hossana -:-
ISLAND: Besta deild Kvinder
20:00Keflavik K - Tindastoll K -:-20:00Thor/KA K - Fylkir K -:-
20:00Throttur K - Stjarnan K -:-
22:15Valur K - Hafnarfjörður K -:-
KASAKHSTAN: First Division
14:00Ekibastuz - SD Family -:-14:00Ulytau - Khan Tengri -:-
14:00Zhetisay - Arys -:-
15:00Turkistan - Altai -:-
KINA: Yi League
09:00Xian Ronghai - Hubei Istar -:-KINA: FA Cup
10:00Shanghai Changning - Chengdu Rongcheng -:-11:00Guangxi Hengchen - Shanghai Port -:-
11:00Shaanxi Union - Changchun Yatai -:-
13:30Foshan Nanshi - Shanghai Shenhua -:-
13:30Rizhao Yuqi - Henan Songshan Longmen -:-
13:30Wuxi Wugou - Meizhou Hakka -:-
13:30Yunnan Yukun - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:00Guangxi Pingguo Haliao - Wuhan Three Towns -:-
LETLAND: Virsliga
17:00BFC Daugavpils - Jelgava -:-19:00Auda - RFS -:-
LETLAND: Latvian Cup
16:00Rigas Futbola Skola - JFK Ventspils -:-17:00Rezekne - AFA Olaine -:-
19:00Leevon PPK - Skanste -:-
LITAUEN: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - FK Minija -:-17:30Atmosfera - Babrungas -:-
18:00Banga 2 - Neptunas -:-
18:00Hegelmann Litauen 2 - Nevezis Kedainiai -:-
18:00Kauno Zalgiris 2 - Garliava -:-
MALAYSIA: Super League
15:00Negeri Sembilan - Kuala Lumpur City -:-MONGOLIET: Premier League
10:15Khangarid - Bavarians -:-13:15Tuv Azarganuud - Khovd -:-
NORDIRLAND: Premiership Kvinder
20:45Derry City K - Larne FC K -:-20:45Lisburn Rangers K - Glentoran K -:-
21:00Lisburn Ladies K - Cliftonville K -:-
NORGE: Division 3 - Gruppe 1
19:00Froya - OS -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 2
18:00Staal Jorpeland - Sola -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 3
19:00Bærum SK - Assiden -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 4
18:00Melhus - Mosjoen -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 5
19:00Traeff - Kristiansund 2 -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 6
16:00Innstrandens - Skjervoy -:-PARAGUAY: Division Intermedia
20:30Martin Ledesma - Rubio Nu -:-23:00Guairena - Deportivo Santani -:-
RUSLAND: Youth League
10:00Chertanovo M. U19 - FK Rostov U19 -:-10:00Ural U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
14:00Kazan U19 - Konoplev Academy U19 -:-
14:00Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moskva U19 -:-
16:00FK Strogino Moscow U19 - Krasnodar U19 -:-
16:00F. Voronezh U19 - FK Orenburg U19 -:-
16:00Samara U19 - Sp. Moskva U19 -:-
16:00Sochi U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
16:00Zenit U19 - Din. Moskva U19 -:-
18:00Baltika U19 - Lok. Moskva U19 -:-
RUSLAND: Supreme Division Kvinder
15:00Din. Moskva K - Kazan K -:-16:30FK Rostov K - Krasnodar K -:-
SINGAPORE: Premier League
13:45Hougang - Balestier Khalsa -:-SOMALIA: National league
14:30Sahafi - Raadsan -:-SVERIGE: Division 2 - Norrland
12:00Froso - Bergnasets -:-SYDKOREA: K3 League
12:00Chuncheon - Paju Citizen -:-TADSJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00CSKA Pomir Dushanbe - Barkchi Hisor -:-16:00Kuktosh - Khujand -:-
USA: MLS Next Pro
19:00Columbus Crew 2 - Chicago Fire II -:-USA: USL League One
02:00Forward Madison - Union Omaha -:-USA: USL League Two
03:30Salt City - Albion Colorado -:-04:00Redlands FC - Ventura -:-
00:00Pathfinder - Seacoast Utd Phantoms -:-
UZBEKISTAN: Super League
17:00Bunyodkor - Olympic -:-17:00OKMK - Pakhtakor -:-
VERDEN: Venskabskampe Klubber
14:00L. Mikulas (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-14:00Rokita Brzeg Dolny (Pol) - Slask (Pol) -:-
14:00Skalica (Svk) - Petrzalka (Svk) -:-
14:00Torpedo Moscow (Rus) - Volgar-Astrakhan (Rus) -:-
16:00Ried (Aut) - Burghausen (Ger) -:-
17:00Benatky (Cze) - Jablonec (Cze) -:-
17:00Tirana (Alb) - Shkendija (Mkd) -:-
18:00Illertissen (Ger) - Gundelfingen (Ger) -:-
18:30Karlburg (Ger) - Schweinfurt (Ger) -:-
18:30Lochau (Aut) - Altach (Aut) -:-
19:00Lohne (Ger) - Wilhelmshaven (Ger) -:-
20:00Suderelbe (Ger) - Tesla Hamburg (Ger) -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.