Fodbold » 23.06.2024 » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: EM
21:00Schweiz - Tyskland -:-21:00Skotland - Ungarn -:-
SYDAMERIKA: Copa America
00:00Ecuador - Venezuela -:-03:00Mexico - Jamaica -:-
00:00USA - Bolivia -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
20:00Alvarado - San Martin S.J. -:-20:00Deportivo Maipu - Chacarita Juniors -:-
20:00Racing Cordoba - Guillermo Brown -:-
20:00San Telmo - CA Mitre -:-
20:10Defensores Unidos - Colon -:-
21:00Chaco For Ever - Gimnasia y Tiro -:-
21:00Club A. Guemes - Arsenal Sarandi -:-
21:00Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman -:-
21:00Patronato - Agropecuario -:-
22:10Ferro - CA Estudiantes -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
20:309 de Julio Rafaela - Def. Pronunciamiento -:-20:30Biblioteca Atenas - Deportivo Camioneros -:-
20:30Boca Unidos - Crucero del Norte -:-
20:30Central Norte - Juventud Antoniana -:-
20:30Cipolletti - Santamarina -:-
20:30Defensores Belgrano VR - Gimnasia E.R. -:-
20:30Deportivo Rincon - Circulo Deportivo -:-
20:30Ferro Gen. Pico - Ciudad Bolivar -:-
20:30Gutierrez Mendoza - Argentino MM -:-
20:30Huracan Las Heras - Juventud U.U. -:-
20:30Kimberley - Germinal -:-
20:30Olimpo - Villa Mitre -:-
20:30Sansinena - Sol de Mayo 0:1
20:30Sarmiento de La Banda - Sarmiento Resistencia -:-
20:30Sportivo Belgrano - Independiente Chivilcoy -:-
20:30Sportivo Estudiantes - San Martin Mendoza -:-
20:30Sportivo Las Parejas - El Linqueno -:-
20:30Union Sunchales - Sol de America -:-
ARGENTINA: Primera A Kvinder - Apertura
22:00Banfield K - Ferro K -:-22:00Belgrano K - Boca Juniors K -:-
22:00Excursionistas K - Huracan K -:-
22:00Gimnasia L.P. K - Social Atletico Television K -:-
22:00Independiente K - Newells Old Boys K -:-
22:00River Plate K - San Luis K -:-
22:00Rosario Central K - Racing Club K -:-
22:00San Lorenzo K - CA Estudiantes K -:-
22:00UAI Urquiza K - Platense K -:-
AUSTRALIEN: NPL ACT
07:00Gungahlin - Yoogali -:-07:00Tuggeranong Utd - Canberra Olympic -:-
AUSTRALIEN: NPL Northern NSW
06:30Broadmeadow - Weston Workers -:-06:30Charlestown Azzurri - Edgeworth E. -:-
06:30Newcastle Olympic - Lambton J. -:-
AUSTRALIEN: NPL NSW
07:00Blacktown City - Rockdale Ilinden -:-07:00Sydney Utd - St George Saints -:-
AUSTRALIEN: NPL Queensland
08:30Moreton City Excelsior - Gold Coast -:-AUSTRALIEN: NPL Tasmania
06:00South Hobart - Glenorchy Knights -:-AUSTRALIEN: NPL Victoria
07:00St Albans - Hume City -:-AUSTRALIEN: Northern NSW State League
06:30Kahibah - Belmont Swansea Utd. -:-06:30Wallsend Red Devils - Toronto Awaba Stags -:-
AUSTRALIEN: Queensland Premier League
07:00SWQ Thunder - Logan Lightning -:-08:45St. George Willawong - Broadbeach Utd. -:-
10:00Caboolture - Southside Eagles -:-
AUSTRALIEN: Victoria Premier League
07:00Melbourne Victory U21 - George Cross -:-08:00Western Utd. U21 - North Geelong -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
15:00Dnepr Mogilev - Vitebsk -:-17:00Zhodino - Isloch -:-
19:00Din. Minsk - Neman -:-
BELARUS: Pershaya Liga
15:00Baranovici - Niva Dolbizno -:-15:00Lida - Orsha -:-
17:00BATE 2 - BumProm Gomel -:-
18:00Molodechno - Volna Pinsk -:-
BENIN: Ligue 1 - Mesterskabet - Slutspil
17:00AS Cotonou - Espoir -:-17:00AS Sobemap - Takunnin -:-
17:00Ayema - Damissa -:-
17:00Bani Ganse - JS Pobe -:-
17:00Coton FC - Dadje -:-
17:00Dragons - Cavaliers -:-
17:00Dynamo Abomey - Requins -:-
17:00FC Loto - ASPAC -:-
BHUTAN: Premier League
12:00Daga United - Phuentsholing Heroes -:-BRASILIEN: Serie A
23:30Cuiaba - Atletico GO -:-02:30Vasco - Sao Paulo -:-
21:00Athletico-PR - Corinthians -:-
21:00Bahia - Cruzeiro -:-
21:00Fluminense - Flamengo -:-
23:30Atletico-MG - Fortaleza -:-
23:30Bragantino - Vitoria -:-
23:30Palmeiras - Juventude -:-
BRASILIEN: Serie B
02:00Ituano - Brusque -:-21:00Chapecoense-SC - Paysandu -:-
23:30Vila Nova - Goias -:-
BRASILIEN: Serie C - Første etape
00:30Londrina - Botafogo PB -:-21:30EC Sao Jose - Ypiranga FC -:-
00:00Sao Bernardo - Figueirense -:-
00:00Volta Redonda - SER Caxias -:-
BRASILIEN: Serie D
23:00Sao Raimundo RR - Humaita -:-23:30Portuguesa RJ - Audax RJ -:-
02:00Rio Branco - Trem -:-
20:00Avenida - Brasil de Pelotas -:-
20:00Real Brasilia - Mixto -:-
21:00ASA - Juazeirense -:-
21:00Cascavel - Concordia -:-
21:00Hercilio Luz - Barra FC -:-
21:00Tocantinopolis - River-PI -:-
22:00CRAC - Capital FC -:-
22:00Porto Velho - Princesa do Solimoes -:-
22:30Costa Rica - Patrocinense -:-
BRASILIEN: Amapaense - Play Offs
21:00Independente AP - Oratorio -:-BRASILIEN: Carioca 2
19:45Goncalense - Americano -:-BRASILIEN: Carioca C
19:45EC Resende - Campos AA -:-19:45Santa Cruz RJ - Uniao Central -:-
19:45Uni Souza - Caac Brazil -:-
BRASILIEN: Catarinense 2
20:00Atletico Catarinense - Gremio Juventus -:-20:00Blumenau - Santa Catarina -:-
20:00Camboriu - Tubarao -:-
20:00Carlos Renaux - Caravaggio -:-
BRASILIEN: Cearense 3
20:30Tiangua EC - Quixada -:-BRASILIEN: Gaucho 2
20:00Esportivo - Passo Fundo -:-20:00Gaucho - Brasil Farroupilha -:-
20:00GE Bage - Aimore -:-
20:00GE Gloria - EC Cruzeiro -:-
20:00Inter Santa Maria - Lajeadense -:-
20:00Pelotas - Futvida -:-
20:00Sao Gabriel - Monsoon -:-
20:00Veranopolis - Frederiquense -:-
BRASILIEN: Goiano 2
20:30Santa Helena - ASEEV -:-20:30Trindade - Centro Oeste -:-
BRASILIEN: Matogrossense 2 - Play Offs
21:30Pocone - Sport Sinop -:-23:00Sinop FC - Caceres -:-
BRASILIEN: Paranaense 2
23:30Laranja Mecanica - AA Iguacu -:-16:00Parana - Gremio Maringa -:-
21:00Foz do Iguacu - Apucarana SC -:-
21:00Patriotas - Paranavai-PR -:-
BRASILIEN: Tocantinense U20 - Play Offs
02:00Araguacema U20 - Interporto U20 -:-02:00Capital FC U20 - Uniao Carmolandense U20 -:-
BRASILIEN: Copa Paulista
15:00Botafogo SP - Monte Azul -:-15:30Francana - Barretos EC -:-
20:00Uniao Suzano - EC Sao Bernardo -:-
BRASILIEN: Alagoano U20
20:00CRB U20 - Ponte Preta AL U20 -:-20:00CSA U20 - Grota do Facao U20 -:-
20:00Guarany Alagoano U20 - Coruripe U20 -:-
20:00Rio Largo U20 - Desportiva Alianca U20 -:-
20:00Sao Sebastiao U20 - Olhodaguense U20 -:-
20:00Talisma U20 - Canoense U20 -:-
BRASILIEN: Carioca U20 - Taca Guanabara
19:45Boavista U20 - Vasco U20 -:-BRASILIEN: Cearense U20
20:00Pacatuba U20 - Horizonte U20 -:-BRASILIEN: Sul-Matogrossense U20
19:00Portuguesa MS U20 - Corumbaense U20 -:-21:00Uniao ABC U20 - Novoperario U20 -:-
BRASILIEN: Brasileiro Kvinder
16:00Internacional K - Sao Paulo K -:-23:00Santos K - Gremio K -:-
BRASILIEN: Brasileiro A2 Kvinder
20:00Athletico-PR K - Taubate K -:-20:00Bahia K - Sao Jose K -:-
20:00Fortaleza K - UD Alagoana K -:-
20:00JC K - 3B da Amazonia K -:-
20:00Minas ICESP K - Juventude K -:-
20:00Mixto K - Doce Mel K -:-
20:00Remo K - Recanto K -:-
20:00Sport Recife K - VF4 K -:-
BRASILIEN: Capixaba Kvinder
20:00Atletico Capixaba K - Prosperidade K -:-20:00Estadual K - Vila Nova K -:-
20:00Guarapariense K - Rio Branco-VN K -:-
CANADA: Canadian Premier League
22:00Forge - Valour -:-CANADA: CSL
20:00Future Stars - Scarborough SC -:-22:00Unity - Serbian W. E. -:-
CHILE: Primera Division Kvinder
17:00Cobresal K - U. De Concepcion K -:-17:00Colo Colo K - Everton K -:-
17:00Deportes Iquique K - Coquimbo K -:-
17:00U. Catolica K - Palestino K -:-
17:00U. De Chile K - A. Italiano K -:-
COLOMBIA: Liga Kvinder - Gruppe for Oprykning
00:00Ind. Medellin K - Santa Fe K -:-22:00Llaneros K - America de Cali K -:-
00:00Dep. Cali K - Millonarios K -:-
DOMINIKANSKE REPUBLIK: LDF
00:00San Cristobal - Atletico Pantoja -:-22:00Atlantico - Moca -:-
22:00Cibao - Vega Real -:-
EGYPTEN: Premier League
15:00Future FC - Ismaily -:-18:00Al Masry - Ceramica Cleopatra -:-
18:00Pyramids - Arab Contractors -:-
ETIOPIEN: Premier League
14:00St. George - Ethiopia Nigd Bank -:-17:00Hambericho Durame - Welayta Dicha -:-
FILIPPINERNE: PFL
10:00Loyola - One Taguig -:-11:00Cebu FC - Manila Montet -:-
13:00Tuloy - Davao Aguilas -:-
FÆRØERNE: Betri Deildin
16:00Fuglafjordur - B36 Tórshavn -:-16:00NSÍ Runavík - EB/Streymur -:-
16:00Vikingur - B68 Toftir -:-
18:00HB Tórshavn - Klaksvik -:-
GHANA: Ghanaian Cup
20:00Nsoatreman - Bofoakwa Tano -:-GRENADA: Premier Division
22:00Fontenoy - Shamrock -:-22:00Mt. Rich - Paradise -:-
22:00Queens Park Rangers - SAB Spartans -:-
ISLAND: Besta-deild karla
19:00Akureyri - Fram -:-21:15Breidablik - Akranes -:-
21:15Hafnarfjordur - Fylkir -:-
ISLAND: Division 2
16:00Fjardabyggd/Leiknir - KFG Gardabaer -:-16:00Olafsvik - Hottur / Huginn -:-
16:00Throttur Vogar - Kormakur/Hvot -:-
16:00Volsungur - Aegir -:-
18:00Reynir - Fjallabyggd -:-
JAPAN: J1 League
07:00Sapporo - Yokohama M. -:-JAPAN: J2 League
07:00Blaublitz - Shimizu -:-12:00Tokushima - Mito -:-
JAPAN: J3 League
07:00Fukushima Utd - Osaka -:-07:00Kanazawa - Kitakyushu -:-
07:00Vanraure - YSCC -:-
11:00Azul Claro Numazu - Nara Club -:-
JAPAN: Nadeshiko League Kvinder
06:00FC Takatsuki Speranza K - Miyazaki K -:-08:00Yokohama FC Seagulls K - Gunma K -:-
KASAKHSTAN: Premier League
15:00Atyrau - Tobol -:-15:00Zhenis - Ordabasy -:-
17:00Aktobe - Shakhter K. -:-
17:00Turan - Yelimay Semey -:-
KENYA: Premier League
14:00Bidco United - Gor Mahia -:-14:00KCB - Nairobi City -:-
14:00Muranga - Shabana -:-
14:00Police FC - Kariobangi Sharks -:-
14:00Sofapaka - Nzoia Sugar -:-
14:00Talanta FC - Bandari -:-
14:00Tusker - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Ulinzi Stars - Leopards -:-
KINA: Yi League
10:00Langfang Glory City - Shandong Taishan B -:-10:00Shenzhen Juniors - Guangdong GZ-Power -:-
12:00Haikou Mingcheng - Ganzhou Ruishi -:-
KINA: FA Cup
13:30Nanjing City - Cangzhou -:-KINA: Super League Kvinder
10:00Beijing Beikong K - Shandong SL K -:-11:00Guangdong Meizhou K - Jiangsu Suning K -:-
13:35Zhejiang K - Changchun Dazhong K -:-
LITAUEN: A Lyga
13:00Kauno Zalgiris - Hegelmann -:-15:00Siauliai FA - Banga -:-
17:00Zalgiris - Suduva -:-
MALAWI: Super League
14:30Civo Utd - MAFCO -:-14:30Creck Sporting - Dedza Dynamos -:-
14:30Karonga United - Dedza Dynamos -:-
MALAYSIA: Super League
11:30Selangor - Perak -:-15:00Kelantan DNFC - PDRM FC -:-
MAROKKO: Coupe du Trone
21:00Maghreb Fez - FAR Rabat -:-MAURITIUS: Super League
13:00Chebel Citizens - Cercle De Joachim -:-13:00Petite Riviere - Pamplemousses -:-
13:00Port Louis - Grande Riviere -:-
MOZAMBIQUE: Mocambola
15:00Black Bulls - Nacala -:-15:00Brera Tchumene - Baia de Pemba -:-
15:00ENH Vilankulo - Textafrica -:-
15:00Ferroviario Beira - Ferroviario Lichinga -:-
15:00Ferroviario Maputo - UD Songo -:-
15:00Ferroviario Nampula - Costa do Sol -:-
NIGER: Super Ligue
17:30Urana - US Gendarmerie -:-NIGERIA: NPFL
17:00Akwa United - Rivers United -:-17:00Bendel - Bayelsa United -:-
17:00Doma United - Abia Warriors -:-
17:00Enyimba - Plateau -:-
17:00Gombe - Enugu -:-
17:00Kano - Lobi Stars -:-
17:00Kwara - Heartland -:-
17:00Niger - Sunshine Stars -:-
17:00Remo Stars - Katsina Utd -:-
17:00Shooting Stars - Sporting Lagos -:-
NORGE: OBOS-ligaen
17:00Bryne FK - Lyn -:-17:00Mjøndalen - Egersund -:-
17:00Raufoss - Start -:-
17:00Stabæk - Levanger -:-
17:00Vålerenga - Sandnes Ulf -:-
17:00Aalesund - Ranheim -:-
17:00Åsane - Moss -:-
NORGE: Division 2 - Gruppe 1
13:00Orn - V. Haugesund -:-15:00Viking 2 - Halden -:-
15:30Brattvag - Flekkeroy -:-
16:00FK Jerv - Lysekloster -:-
16:00Hodd - Sotra -:-
NORGE: Division 2 - Gruppe 2
12:00SK Gjovik-Lyn - Alta -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 1
14:00Djerv 1919 - Åsane 2 -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 3
15:00Oppsal - Skeid 2 -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 4
15:00Rosenborg 2 - Nardo -:-16:00Byåsen - Strømsgodset 2 -:-
NORGE: Division 3 - Gruppe 6
15:00Elverum - Kongsvinger 2 -:-15:00Mjolner - Fredrikstad 2 -:-
15:30Floya - Bodø/Glimt 2 -:-
NORGE: Division 1 Kvinder
12:00Odds BK K - FK Bodø/Glimt K -:-13:00Kil/Hemne K - Ovrevoll Hosle K -:-
16:00Fyllingsdalen K - Hønefoss K -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
16:00Colegiales - San Lorenzo -:-16:00Encarnacion FC - Resistencia -:-
RÉUNION: Regionale 1
13:30JS Gauloise - Jeanne d'Arc -:-13:30Ravine Blanche - Piton -:-
13:30Saint-Denis - Excelsior -:-
13:30Sainte-Suzanne - Tamponnaise -:-
13:30Saint-Louisienne - St. Louis -:-
13:30Saint-Pauloise - Sainte Rose -:-
13:30Trois Bassins - Saint-Pierroise -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 4
12:00Samara 2 - Ural 2 -:-14:30Sokol Kazan - Uralets Nizhny Tagil -:-
RUSLAND: Supreme Division Kvinder
13:30Sp. Moskva K - Lok. Moskva K -:-16:00CSKA Moskva K - Zenit K -:-
SINGAPORE: Premier League
12:00Lion City - Albirex Niigata -:-SOMALIA: National league
14:30Horseed - Badbaado -:-SPANIEN: LaLiga2 - Oprykning Play Offs
18:30Espanyol - R. Oviedo -:-SPANIEN: Primera RFEF - Oprykning Play Offs
20:00Cordoba - Barcelona B -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Oprykning Play Offs
12:00Colonia M. - L'Hospitalet -:-12:00Mallorca B - L'Entregu -:-
12:00Portugalete - Yaiza -:-
17:30Anguiano - CD Ardoi -:-
18:00Cuarte - Laredo -:-
18:00Salamanca - Gran Pena -:-
19:00Toledo - Almeria B -:-
SUDAN: Super League
15:00Al Wadi - Al-Merreikh -:-15:00Tuti - Al-Hilal Omdurman -:-
SVERIGE: SuperEttan
15:00IK Brage - GIF Sundsvall -:-15:00Oddevold - Degerfors IF -:-
15:00Östersunds FK - Utsikten -:-
17:00Skövde - Sandviken -:-
17:00Varbergs BoIS - Gefle -:-
SVERIGE: Division 1 - Nord
12:00FBK Karlstad - Pitea -:-13:00Friska Viljor - Taby -:-
13:00Umeå - AFC Eskilstuna -:-
17:00Assyriska FF - Sollentuna -:-
SVERIGE: Division 1 - Syd
16:00Ljungskile - Olympic -:-16:00Oskarshamn - FC Rosengård -:-
SVERIGE: Division 2 - Norrland
16:30Team TG FF - Taftea IK -:-SVERIGE: Division 2 - Norra Götaland
16:00Ahlafors IF - Forward -:-16:00Stenungsunds - Kongahalla -:-
SVERIGE: Division 2 - Norra Svealand
13:00IK Franke - Osteraker IFK -:-13:00Viggbyholms - Sandvikens AIK -:-
14:00Hudiksvall - Dalkurd -:-
15:00Falu - Kungsangen -:-
SVERIGE: Division 2 - Södra Götaland
19:00Nosaby - Högaborgs -:-SVERIGE: Division 2 - Södra Svealand
15:00Arameisk-Syrianska - Nacka FC -:-15:00Huddinge - Nykopings -:-
SVERIGE: Division 2 - Västra Götaland
15:00Hittarp - Laholms FK -:-SVERIGE: Svenska Cupen - Kvalifikation
17:00IFK Eskilstuna - Stocksund -:-SVERIGE: OBOS Damallsvenskan
15:00AIK K - Hammarby K -:-15:00Piteå IF K - Djurgårdens IF K -:-
15:00Vittsjö K - Vaxjö DFF K -:-
16:00Kristianstad K - Linköpings FC K -:-
SVERIGE: Elitettan Kvinder
13:00Sunnanå K - Bollstanas K -:-SYDKOREA: K League 1
11:00Incheon - Pohang -:-11:00Jeju - Ulsan HD -:-
SYDKOREA: K League 2
12:00Ansan Greeners - Cheonan City -:-12:00Bucheon - Cheongju Jikji -:-
12:00Gimpo FC - Busan -:-
SYDKOREA: K3 League
08:00Hwaseong - Changwon City FC -:-09:00Gangneung - Gimhae -:-
09:00Siheung Citizen - Busan Kyotong -:-
TADSJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Istaravshan - Regar-TadAZ Tursunzoda -:-16:00Ravshan - Istiqlol Dushanbe -:-
TAIWAN: Premier League
09:30AC Taipei - Taichung -:-09:30Taipower - Taiwan Shihu -:-
09:30Taiwan Steel - Taipei Vikings -:-
12:30Hang Yuen - Ming Chuan University -:-
TUNESIEN: Tunisia Cup
16:00Bizertin - Sporting Ben Arous -:-16:00Etoile Sahel - Stade Tunisien -:-
URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio
23:00Progreso - Penarol -:-15:00Liverpool M. - Boston River -:-
17:30Rampla Juniors - Miramar -:-
20:00Cerro Largo - Nacional -:-
22:30Wanderers - River Plate -:-
USA: MLS
01:30Cincinnati - New England -:-01:30Columbus Crew - Sporting Kansas City -:-
01:30DC United - Houston Dynamo -:-
01:30New York Red Bulls - Toronto FC -:-
01:30Orlando City - Chicago Fire -:-
01:30Philadelphia Union - Charlotte -:-
02:30Minnesota - Austin FC -:-
02:30Nashville SC - New York City -:-
02:30St. Louis City - Atlanta Utd -:-
03:30Colorado Rapids - CF Montreal -:-
03:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy -:-
04:30Los Angeles FC - San Jose -:-
04:30Portland Timbers - Vancouver Whitecaps -:-
04:30Seattle Sounders - FC Dallas -:-
USA: USL Championship
00:00Monterey Bay - Oakland Roots -:-01:00Indy Eleven - Orange County SC -:-
01:00Miami FC - Loudoun -:-
01:30North Carolina - Pittsburgh -:-
02:00Louisville City - Rhode Island -:-
02:30FC Tulsa - Sacramento Republic -:-
03:00New Mexico - Colorado Springs -:-
04:30Las Vegas Lights - Memphis -:-
04:30Phoenix Rising - Charleston -:-
USA: MLS Next Pro
01:00Chattanooga - Carolina Core -:-02:45North Texas - Austin FC II -:-
00:00New England Revolution II - Crown Legacy -:-
USA: USL League One
01:00One Knoxville - Greenville -:-01:00Richmond Kickers - Northern Colorado -:-
01:30Chattanooga Red Wolves - Tormenta -:-
USA: USL League Two
23:00Brevard SC - Inter Gainesville -:-00:00Charlotte Independ. 2 - Tobacco Road -:-
00:00Cleveland Force - Fort Wayne -:-
00:00Dayton - Kings Hammer -:-
00:00St. Petersburg FC - Tampa Bay U23 -:-
00:00Union FC Macomb - Michiana Lions -:-
00:00West Virginia - SC United Bantams -:-
01:00Flint City - Oakland County -:-
01:00Hudson Valley - Manhattan -:-
01:00Lionsbridge - Patuxent -:-
01:00Philadelphia Lone Star - Reading -:-
01:00Salem City - Wake FC -:-
01:00Staten Island ASC - New Jersey Copa -:-
01:00Thunder Bay Chill - RKC SC -:-
01:30Asheville City - Dothan United -:-
01:30East Atlanta - Tennessee -:-
01:30Southern Soccer Academy - Athens United -:-
01:30Virginia Marauders - Christos -:-
02:00Blue Goose - Hattiesburg -:-
02:00Corpus Christi FC - Hill Country Lobos -:-
02:00Louisiana - Mississippi Brilla -:-
02:00Menace - Sueno -:-
02:00Westchester - Ironbound SC -:-
02:30Peoria - St. Charles -:-
03:00Monterey Bay 2 - Project 51O -:-
03:00Utah Avalanche - Albion Colorado -:-
03:30CISA - Salt City -:-
04:00AMSG FC - Coachella -:-
05:00Academica SC - San Francisco City -:-
21:00Capo II - Ventura -:-
22:00Glens SC - Almaden -:-
23:00Bavarian United - Rochester FC -:-
23:00Kalamazoo FC - Ann Arbor -:-
23:00Tacoma Stars - Lane United -:-
00:30Swan City - Miami -:-
USA: NISA
23:00Savannah Clovers - Michigan Stars -:-01:00Maryland Bobcats - Georgia Lions -:-
04:00LA Force - Capo -:-
USA: NWSL Kvinder
01:30Houston Dash K - San Diego Wave K -:-04:00Bay FC K - Angel City K -:-
19:30Gotham K - Washington K -:-
22:00Portland Thorns K - Kansas City Current K -:-
00:00North Carolina Courage K - Chicago K -:-
00:00Seattle Reign K - Racing Louisville K -:-
VERDEN: Venskabskampe Klubber
03:00Detroit (Usa) - U.N.A.M. (Mex) -:-13:00Brommapojkarna (Swe) - Hammarby (Swe) -:-
13:00Fortuna Babelsberg (Ger) - Babelsberg (Ger) -:-
14:00AIK Stockholm (Swe) - Viking (Nor) -:-
14:00Esche (Ger) - Meppen (Ger) -:-
14:00Ludogorets (Bul) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
14:00Simbach (Ger) - Rosenheim (Ger) -:-
14:00Xamax (Sui) - FC Bulle (Sui) -:-
15:00Lisen (Cze) - Ostrava (Cze) -:-
17:00Sigma Olomouc (Cze) - Pogon Szczecin (Pol) -:-
17:30Neudrossenfeld (Ger) - Bayreuth (Ger) -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Da Nang - PVF-CAND -:-11:00Dong Nai - Ba Ria Vung Tau -:-
11:00Hoa Binh - Dong Thap -:-
11:00Phu Tho - Hue -:-
11:00TTBD Phu Dong - Binh Phuoc -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00CAPS Utd - Chegutu Pirates -:-15:00GreenFuel - Yadah -:-
15:00Highlanders - Hwange -:-
15:00Manica - Dynamos -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.