REFRESH

Fodbold » I dag » Slutresultater

BURUNDI: Primus League

12:30UdsatVital O - Le Messager Ngozi -:-
14:00UdsatKayanza - Flambeau du Centre -:-
15:00UdsatLes Lierres - Atletico Olympic -:-

HVIDERUSLAND: Vysshaya Liga

11:00Slutsk - Brest 0:1
13:00Slavia Mozyr - BATE 2:1
15:00FC Minsk - Din. Minsk 3:2
17:00Gorodeja - Soligorsk 0:2

VERDEN: Venskabskampe Klubber

03:00Shimizu (Jpn) - Iwata (Jpn) 11:2
09:30Medle SK (Swe) - Burea (Swe) 2:1
10:00Boljan (Swe) - Lilla Traasloevs (Swe) 2:1
10:00AflystDjursdala (Swe) - Ankarsrums (Swe) -:-
10:00Dnyapro (Blr) - Orsha (Blr) 2:0
10:00Loberods IF (Swe) - Billeberga GIF (Swe) 0:5
11:00BK Sport (Swe) - Raby-Rono IF (Swe) 0:0
11:00Krumkachy (Blr) - Smorgon (Blr) 1:0
12:00Dannike IK (Swe) - Rangedala (Swe) 2:2
12:00Eskilsminne (Swe) - Angelholms (Swe) 0:0
12:00Lida (Blr) - Shakhtar Pietrykaw 2 (Blr) 1:0
12:00Markaryds IF (Swe) - Wormo (Swe) 8:1
12:00Nike (Swe) - Flagg (Swe) 0:0
12:00Sandareds (Swe) - Kronangs IF (Swe) 2:2
12:00Stockholm Internazionale (Swe) - Taby (Swe) 3:2
12:00AflystStorebro IF (Swe) - Hjorteds (Swe) -:-
12:30Boden City (Swe) - Skogsa (Swe) 0:0
12:30Gefle (Swe) - Hudiksvalls (Swe) 1:0
13:00Arameisk-Syrianska (Swe) - IFK Stocksund (Swe) 1:2
13:00Arla IF (Swe) - Hallbybrunns (Swe) 4:1
13:00Eneby (Swe) - Tenhults (Swe) 0:0
13:00Gomel (Blr) - Ivatsevichi (Blr) 8:1
13:00Hacken (Swe) - Utsiktens (Swe) 5:2
13:00Lunds (Swe) - Lunds FF (Swe) 2:2
13:00AflystMikashevichi (Blr) - Sputnik (Blr) -:-
13:00Värnamo (Swe) - Vinbergs (Swe) 2:0
13:30IK Frej (Swe) - Sollentuna (Swe) 1:2
14:00Bunkeflo IF (Swe) - Veberods (Swe) 2:1
14:00AflystDalkurd (Swe) - AFC Eskilstuna (Swe) -:-
14:00AflystElfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
14:00Enskede (Swe) - Tyreso (Swe) 6:3
14:00AflystHalmia (Swe) - Laholms (Swe) -:-
14:00AflystKalju (Est) - KTP (Fin) -:-
14:00Lagans (Swe) - Gislaveds (Swe) 1:5
14:00Malmslatts AIK (Swe) - Derby BK (Swe) 0:2
14:00AflystMjallby (Swe) - Trelleborgs (Swe) -:-
14:00AflystNorrkoping (Swe) - AIK Stockholm (Swe) -:-
15:00Eskilstuna Sodra (Swe) - Eskilstuna Babylon IF (Swe) 1:7
15:00Lonsboda (Swe) - Haradsbacks (Swe) 0:2
15:00Team TG FF (Swe) - Taftea IK (Swe) 3:2
15:30AflystOrebro Syr. (Swe) - Fanna (Swe) -:-
16:00Eskilstuna IF (Swe) - AC Primavera (Swe) 4:1
16:00Nosaby IF (Swe) - IFK Hassleholm (Swe) 2:3

VERDEN: Venskabelige Klubkampe Kvinder

11:00Kronangs IF K (Swe) - Mariesdals K (Swe) 1:3
11:00AflystOsby K (Swe) - Eksjo K (Swe) -:-
12:00Moron K (Swe) - Umeå IK K (Swe) 1:1
14:00Vimmerby K (Swe) - Rodsle K (Swe) 1:0
14:30Sunnanå K (Swe) - Notvikens K (Swe) 1:1
16:00Eskilsminne K (Swe) - Värnamo K (Swe) 11:0

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.