REFRESH

Ishockey » I går » Alle

FINLAND: Liiga

17:30Ässät - KooKoo 1:6

HVIDERUSLAND: Extraleague

17:00Baranavichy - Novopolotsk 2:5
17:00Brest - Vitebsk 2:3
17:00Pinskiye Yastreby - Lida 2:1

KAZAKHSTAN: Championship

07:00Snezhnye Barsy - Kulager 0:2
12:00Kazzinc-Torpedo - Kokshetau 2:1
12:00Pavlodar - Nomad Nur-Sultan 3:4e.forl.
14:00Karaganda - Temirtau 3:4

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

18:00Daugavpils - Zemgale 1:4

NORGE: Division 1

19:00Gjovik - Comet 5:4e.forl.

RUSLAND: KHL

17:30Jokerit - Ufa 3:1

RUSLAND: VHL

12:00Angarsk - Bars 5:3
13:00Krasnoyarsk - CSK VVS 4:1
13:00Novokuznetsk - Lada 3:4e.forl.
16:30Tambov - Toros Neftekamsk 4:3e.forl.
17:00Perm - Dynamo Moscow Region 1:2
17:00Voronezh - Izhevsk 4:3e.forl.
17:00Zvezda Moscow - Yugra 1:2
17:30HC Rostov - Almetyevsk 0:4

RUSLAND: VHL-B

16:30Cheboksary - Junior Kurgan 5:1
16:30Chelny - Dyn. Altay 3:4str.

RUSLAND: MHL

13:00Mamonty Yugry - Chaika 3:2str.
13:00Tyumensky Legion - Irbis 0:4
15:00MHC Spartak - Loko 2:1
17:00Mikhaylov Academy U20 - Almaz 2:3

RUSLAND: NMHL

09:00HC AK59 - Metallurg Serov 13:1
17:00Ryazan - GUOR Kareliya 3:1

RUSLAND: WHL Kvinder

11:00Dynamo Neva K - Tornado K 3:2e.forl.
11:00Nizhny Novgorod K - Ufa K 2:3
15:00MSMO 7.62 K - Sverdlovsk Region K 4:3str.

SCHWEIZ: National League

19:45Davos - Rapperswil 4:2

SCHWEIZ: Swiss League

19:15Academy Zug - Visp 3:4
19:45Kloten - Langenthal 3:6
19:45Olten - Chaux-de-Fonds 1:0
20:00Sierre-Anniviers - Ajoie 3:7
20:00Thurgau - Lions 0:2

SLOVAKIET: 1. Liga

17:00Levice - Martin 2:3str.
17:30Zilina - Topolcany 3:2
18:00Pov. Bystrica - HC 19 Humenne 3:1
18:00Skalica - Trnava 2:1
18:00Spisska Nova Ves - Dubnica 5:3

SVERIGE: HockeyAllsvenskan

19:00Sodertalje - Modo 2:3str.
19:00Tingsryds - IF Bjorkloven 0:3
19:00Vita Hasten - Almtuna 1:2
19:00Västerås IK - Mora 5:1

SVERIGE: HockeyEttan Nord

19:00Vännäs - Kalix 1:2str.

SVERIGE: HockeyEttan Vest

19:00Borlange - Malungs 7:3
19:00Dalen - Mariestad 2:4
19:00Eskilstuna Linden - Kumla 4:7
19:00Surahammar - Lindlovens 1:3

SVERIGE: HockeyEttan Øst

19:00Enkopings - Nykopings SK 4:1
19:00Huddinge - Visby-Roma 1:3
19:00Stromsbro IF - Hammarby 4:3e.forl.
19:00Tyreso Hanviken - Segeltorps IF 4:1
19:00Vallentuna - Sollentuna 5:6

SVERIGE: SDHL Kvinder

19:30Djurgardens K - SDE HF K 2:1e.forl.

TYSKLAND: MagentaSport Cup

19:30Düsseldorf - Bremerhaven 2:3

UKRAINE: UHL

17:00Bilyi Bars - Donbass 2:3
18:00Kramatorsk - Kryzhani Vovky 3:1

UNGARN: Erste Liga

17:15Ferencvaros - DEAC 3:4

ØSTRIG: ICE Hockey League

19:15Vienna - Graz 4:3str.

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live ishockey resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.