REFRESH

Ishockey » I dag » Alle

FINLAND: Liiga

17:30KalPa - Jukurit -:-
17:30Lukko - JYP -:-
17:30Pelicans - KooKoo -:-
17:30TPS Turku - IFK Helsinki -:-

FINLAND: Mestis

17:30UdsatK-Vantaa - FPS -:-

FINLAND: Suomi-sarja

17:30Jarvenpaa - Titaanit -:-

HVIDERUSLAND: Extraleague

16:45Vitebsk - Lida -:-
17:00Novopolotsk - Hviderusland U18 -:-
17:00Pinskiye Yastreby - Baranavichy -:-

KAZAKHSTAN: Kazakhstan Cup

08:00Altay Torpedo - Aktobe -:-
08:00Beibarys Atyrau - Gornyak Rudny -:-
08:00Kulager - Temirtau -:-
12:00Pavlodar - Kazzinc-Torpedo -:-
13:00Kokshetau - Nomad Nur-Sultan -:-
14:00Almaty - Karaganda -:-

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

18:15Mogo - Liepaja -:-
18:30Zemgale - HS Riga -:-

RUSLAND: KHL

17:00Yaroslavl - Kunlun -:-
17:10Dynamo Minsk - Nizhny Novgorod -:-
17:30Dyn. Moscow - CSKA Moskva -:-
17:30Jokerit - Sochi -:-
17:30St. Petersburg - Cherepovets -:-
18:30Dinamo Riga - Omsk -:-

RUSLAND: VHL

14:30Gornyak - Penza -:-
14:30Orsk - Bars -:-
15:00Tyumen - Toros Neftekamsk -:-
15:00Yugra - Perm -:-
16:00CSK VVS - Dynamo Moscow Region -:-
16:00Izhevsk - Dinamo St. Petersburg -:-
16:00Lada - Zvezda Moscow -:-
16:30Almetyevsk - SKA Neva St. Petersburg -:-

RUSLAND: VHL-B

14:30Junior Kurgan - Dyn. Altay -:-
15:00Kristall Saratov - Chelny -:-

RUSLAND: MHL

09:00Avto - Chaika -:-
12:30Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi -:-
13:00Tolpar - Irbis -:-

SCHWEIZ: Swiss League

19:30Ticino Rockets - Thurgau -:-
19:45Kloten - Visp -:-

SLOVAKIET: 1. Liga

17:00Levice - Martin -:-
17:00Spisska Nova Ves - Dubnica -:-
17:30Zilina - Topolcany -:-
18:00Pov. Bystrica - HC 19 Humenne -:-
18:00Skalica - Trnava -:-

SVERIGE: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Almtuna -:-
19:00Modo - Sodertalje -:-
19:00Mora - IF Bjorkloven -:-
19:00Vasterviks IK - Väsby -:-

SVERIGE: HockeyEttan Nord - Tabernes slutrunde

19:00Sundsvall - Ornskoldsvik -:-

SVERIGE: AllEttan Norra

18:00Ostersund - Tegs -:-
19:00Enkopings - Forshaga -:-
19:00Tyreso Hanviken - Borlange -:-

SVERIGE: AllEttan Södra

19:00Dalen - Karlskrona -:-
19:00Morrums GoIS - Skövde -:-
19:00Nybro - Huddinge -:-
19:00Troja/Ljungby - Mariestad -:-
19:00Vimmerby - Visby-Roma -:-

SVERIGE: SDHL Kvinder

19:00UdsatLinkopings K - Djurgardens K -:-

TJEKKIET: Chance Liga

16:00HC Vrchlabi - Sokolov -:-
16:00Usti - Benatky -:-
17:00Litomerice - Frydek-Mistek -:-
17:30Jihlava - Prerov -:-
17:30Vsetin - Slavia Prag -:-
18:00Kadan - Prostejov -:-
18:00Kladno - Poruba -:-
18:00Sumperk - Trebic -:-

TYSKLAND: DEL

18:30Bremerhaven - Düsseldorf -:-
20:30Munchen - Mannheim -:-

TYSKLAND: Oberliga Nord

20:00Leipzig - Erfurt -:-

TYSKLAND: Oberliga Syd

19:30Peiting - Deggendorfer -:-

UKRAINE: UHL

17:00Sokol Kiev - Kremenchuk -:-
18:30Kramatorsk - Donbass -:-

UNGARN: Erste Liga

17:30Csikszereda - Vasas -:-

USA: NHL

2. periodeBoston Bruins - Pittsburgh Penguins 1:0
2. periodeBuffalo Sabres - New York Rangers 3:2
2. periodeColumbus Blue Jackets - Florida Panthers 2:2
2. periodeNew Jersey Devils - Philadelphia Flyers 0:2
2. periodeWashington Capitals - New York Islanders 1:1
1. periodeMinnesota Wild - Los Angeles Kings 0:0
1. periodeNashville Predators - Chicago Blackhawks 0:0
1. periodeWinnipeg Jets - Edmonton Oilers 0:1
02:30Dallas Stars - Detroit Red Wings -:-
03:00Arizona Coyotes - Anaheim Ducks -:-
03:00Calgary Flames - Toronto Maple Leafs -:-
03:00Colorado Avalanche - San Jose Sharks -:-
03:00Vegas Golden Knights - St. Louis Blues -:-

USA: USHL

02:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints -:-

USA: NWHL Kvinder

23:30Metropolitan Riveters K - Minnesota Whitecaps K -:-
02:30Boston Pride K - Toronto Six K -:-
23:30Connecticut Whale K - Boston Pride K -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live ishockey resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.