REFRESH

Tennis » I morgen » Alle

ATP - SINGLER: Buenos Aires (Argentina), grus

00:00Delbonis F. (Arg) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-
14:00Kecmanovic M. (Srb) - Monteiro T. (Bra) -:-

ATP - SINGLER: Rotterdam (Holland), hardcourt (indendørs)

11:00Davidovich Fokina A. (Esp) - Bautista R. (Esp) -:-
11:00Goffin D. (Bel) - Struff J-L. (Ger) -:-
11:00Medvedev D. (Rus) - Lajovic D. (Srb) -:-
11:00Paul T. (Usa) - Sonego L. (Ita) -:-
11:00Zverev A. (Ger) - Bublik A. (Kaz) -:-

WTA - SINGLER: Doha (Qatar), hardcourt

08:00Kontaveit A. (Est) - Kerber A. (Ger) -:-
08:00Sabalenka A. (Blr) - Muguruza G. (Esp) -:-

WTA - SINGLER: Lyon (Frankrig), hardcourt (indendørs)

10:00Cornet A. (Fra) - Burel C. (Fra) -:-
10:00Giorgi C. (Ita) - Stojanovic N. (Srb) -:-
10:00Lapko V. (Blr) - Golubic V. (Sui) -:-
10:00Rus A. (Ned) - Minnen G. (Bel) -:-
10:00Tauson C. (Den) - Babos T. (Hun) -:-

ATP - DOUBLER: Buenos Aires (Argentina), grus

14:00Brkic T./Cacic N. - Delbonis F./Londero J. I. -:-
14:00Marach O./Martinez L. D. - Arneodo R./Paire B. -:-
14:00Duran G./Molteni A. - Koepfer D./Sousa J. -:-
14:00Monroe N./Sitak A. - Cerundolo F./Coria F. -:-
14:00Krajicek A./Skugor F. - Andujar P./Munar J. -:-

ATP - DOUBLER: Rotterdam (Holland), hardcourt (indendørs)

10:00Cabal J.S./Farah R. - Kontinen H./Roger-Vasselin E. -:-
10:00Gille S./Vliegen J. - Tsitsipas P./Tsitsipas S. -:-

WTA - DOUBLER: Lyon (Frankrig), hardcourt (indendørs)

10:00Bouchard E./Danilovic O. - Christian K./Santamaria S. -:-
10:00Frech M./Kawa K. - Ninomiya M./Voracova R. -:-
10:00Gasparyan M./Lister C. E. - Paar L./Wachaczyk J. -:-

CHALLENGER MÆND - SINGLER: Gran Canaria 2 (Spanien), grus

11:00Kavcic B. (Slo) - Bonadio R. (Ita) -:-

CHALLENGER MÆND - SINGLER: Nur-Sultan 2 (Kazakhstan), hardcourt (indendørs)

05:00Duckworth J. (Aus) - Kachmazov A. (Rus) -:-
05:00Ito T. (Jpn) - Gunneswaran P. (Ind) -:-
05:00Machac T. (Cze) - Laaksonen H. (Sui) -:-
05:00Ofner S. (Aut) - Skatov T. (Kaz) -:-
05:00Ramanathan R. (Ind) - Ferreira Silva F. (Por) -:-
05:00Wu Tung-Lin (Tpe) - Klizan M. (Svk) -:-

CHALLENGER MÆND - SINGLER: St. Petersburg (Rusland), hardcourt (indendørs)

11:00Bergs Z. (Bel) - Bourchier H. (Aus) -:-
11:00Catarina L. (Mon) - Eubanks C. (Usa) -:-
11:00Celikbilek A. (Tur) - Vatutin A. (Rus) -:-
11:00Ebden M. (Aus) - Krstin P. (Srb) -:-
11:00Stricker D. (Sui) - Ilkel C. (Tur) -:-

CHALLENGER MÆND - DOUBLER: Gran Canaria 2 (Spanien), grus

11:00Barranco C. J./Esteve L. E. - Endler M. O./Garcia-Lopez G. -:-
11:00Bortolotti M./Menendez A. - Cervantes I./Roca Batalla O. -:-
11:00Diez S./Ortega-Olmedo R. - Drzewiecki K./Romboli F. -:-
11:00Diaz Hernandez R./Quesada Perez T. - Couacaud E./Guinard M. -:-
11:00Doumbia S./Reboul F. - Cornea V. V./Vrbensky M. -:-
11:00Sabanov I./Sabanov M. - Martos Gornes S./Vega Hernandez D. -:-

CHALLENGER MÆND - DOUBLER: Nur-Sultan 2 (Kazakhstan), hardcourt (indendørs)

05:00Bobrov B./Donskoy E. - Skatov T./Virtanen O. -:-
05:00Bondarevskiy Y./Kachmazov A. - Nedovyesov A./Troicki V. -:-
05:00Lomakin G./Manafov V. - Balaji N. S./Rola B. -:-
05:00AflystGrenier H./Muller A. - Nedovyesov A./Troicki V. -:-
05:00Metreveli A./Popko D. - Ito T./Peniston R. -:-
05:00Polansky P./Schnur B. - Fomin S./Tashbulatov D. -:-

CHALLENGER MÆND - DOUBLER: St. Petersburg (Rusland), hardcourt (indendørs)

08:00Gakhov I./Igoshin A. - Bega A./Mansouri S. -:-
08:00Gabashvili T./Kravchuk K. - Karlovskiy E./Serdarusic N. -:-
08:00Kotov P./Safiullin R. - Ignatik U./Kopriva V. -:-
08:00Golubev D./Tiurnev E. - Hassan B./Vatutin A. -:-
08:00De Jong J./Verbeek S. - Kirkin E./Molleker R. -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.FlashScore.dk fremviser live tennis resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end FlashScore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.