Fodbold » 01.07.2024 » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: EM - Play Offs
18:00Frankrig - Belgien -:-21:00Portugal - Slovenien -:-
SYDAMERIKA: Copa America
02:00Jamaica - Venezuela -:-02:00Mexico - Ecuador -:-
AFRIKA: COSAFA Cup
12:00Angola - Seychellerne -:-15:00Namibia - Lesotho -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
23:10Colon - Atletico Atlanta -:-00:35Talleres (R.E) - Quilmes -:-
ARGENTINA: Primera B - Clausura
20:00Laferrere - Argentino de Quilmes -:-20:10Sacachispas - Comunicaciones -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:00CSR Espanol - Mercedes -:-ARGENTINA: Primera A Kvinder - Apertura
23:00Huracan K - Banfield K -:-20:00Racing Club K - Gimnasia L.P. K -:-
20:00San Luis K - UAI Urquiza K -:-
AUSTRALIEN: Victoria Premier League
12:30Kingston City - Bentleigh -:-BRASILIEN: Serie A
23:30Criciuma - Internacional -:-23:30Flamengo - Cruzeiro -:-
23:30Vitoria - Athletico-PR -:-
BRASILIEN: Serie B
23:30Guarani - Ponte Preta -:-00:00Santos - Chapecoense-SC -:-
BRASILIEN: Serie D
23:30Maringa FC - Patrocinense -:-00:30Democrata SL - Serra -:-
BRASILIEN: Carioca C
19:45Uniao Central - Paraty -:-BRASILIEN: Matogrossense 2 - Play Offs
23:00Sport Sinop - Caceres -:-BRASILIEN: Copa Paulista
20:00Oeste - Juventus-SP -:-BRASILIEN: Mineiro U20
00:30Athletic Club U20 - Betim U20 -:-BRASILIEN: Brasileiro Kvinder
20:00Internacional K - Bragantino K -:-BRASILIEN: Brasileiro A2 Kvinder - Play Offs
23:00Mixto K - 3B da Amazonia K -:-BRASILIEN: Paulista Kvinder
20:00Palmeiras K - Realidade Jovem K -:-22:00Corinthians K - Ferroviaria K -:-
CANADA: Canadian Premier League
21:00HFX Wanderers - Cavalry -:-CANADA: CSL
00:00Unity - Serbian W. E. -:-CHILE: Chilensk Cup
23:30Colo Colo - O'Higgins -:-CHILE: Primera Division Kvinder
23:00A. Italiano K - Cobresal K -:-COLOMBIA: Liga Kvinder - Gruppe for Oprykning
23:00Millonarios K - Dep. Cali K -:-EGYPTEN: Premier League
18:00Al Masry - El Gounah -:-18:00El Gaish - Al Ahly -:-
EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kvalifikation - Indledende
17:00Shimal (Aze) - Gothenburg (Am) (Swe) -:-INDIEN: Calcutta Premier Division
11:30Army Red - Measures Club -:-11:30Aryan - United SC -:-
11:30BSS Sporting - Patha Chakra -:-
11:30Kalighat - Wari -:-
11:30Kidderpore - Mohammedan -:-
11:30Suruchi Sangha - Southern Samity -:-
IRAK: Stars League
16:00Newroz - Al Zawraa -:-18:15Duhok - Al Minaa -:-
18:15Naft Al-Basra - Al Naft -:-
20:30Al Najaf - Al Shorta -:-
20:30Al Quwa Al Jawiya - Erbil -:-
KASAKHSTAN: Premier League
17:00Turan - Atyrau -:-KIRGISISTAN: Premier Liga
14:30Neftchi Kochkor-Ata - Abdish-Ata -:-LETLAND: Virsliga
17:00Jelgava - Metta -:-18:00FK Liepaja - RFS -:-
LITAUEN: A Lyga
18:00Siauliai FA - Kauno Zalgiris -:-MAURITIUS: Super League
16:30Port Louis - Savanne -:-NORDIRLAND: Premiership Kvinder
20:45Linfield K - Mid-Ulster K -:-NORGE: Division 2 - Gruppe 1
17:00Hodd - Viking 2 -:-PARAGUAY: Division Intermedia
20:30Colegiales - Fernando de la Mora -:-22:45Independiente F.B.C. - Encarnacion FC -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 2
12:00Yenisey 2 - Dynamo Petersburg -:-14:00Rodina Moscow U21 - Saturn Ramenskoye -:-
16:00Zvezda St. Peterburg - Irkutsk -:-
17:00Tver - Vladimir -:-
17:00Zenit 2 - Sp. Moskva 2 -:-
17:00Znamya Truda - Chertanovo M. -:-
17:30Luki-Energiya - Din. Moskva 2 -:-
19:00Baltika 2 - Dynamo Vologda -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 3
11:00Dynamo Vladivostok - Ryazan -:-11:00Khimki 2 - Kosmos -:-
12:00FK Strogino Moscow - Salyut-Belgorod -:-
15:00Penza - Arsenal Tula 2 -:-
17:00Kvant - Oryol -:-
17:00Spartak Tambov - Sakhalin -:-
SOMALIA: National league
14:30Midnimo - Gaadiidka -:-SURINAM: SML
01:00Broki - Notch -:-SVERIGE: Division 1 - Nord
19:00Karlstad - Pitea -:-SVERIGE: OBOS Damallsvenskan
18:00AIK K - Piteå IF K -:-SYDKOREA: K League 2
12:30Asan - Seoul E-Land -:-12:30Gyeongnam - Jeonnam -:-
SYDKOREA: WK League Kvinder
09:00Boeun Sangmu K - Incheon Hyundai Steel K -:-12:00Hwacheon K - Sejong Sportstoto K -:-
12:00Seoul K - Gyeongju K -:-
12:00Suwon FC K - Changnyeong K -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Crown Legacy - Chicago Fire II -:-00:00Cincinnati 2 - New England Revolution II -:-
00:00Inter Miami II - Atlanta United 2 -:-
01:00Minnesota 2 - Houston Dynamo 2 -:-
01:00New York Red Bulls 2 - Columbus Crew 2 -:-
01:00Real Monarchs - North Texas -:-
01:00Sporting Kansas City II - Austin FC II -:-
01:00Vancouver 2 - St. Louis City 2 -:-
02:00Town FC - Ventura County -:-
05:00Tacoma Defiance - Portland Timbers 2 -:-
USA: USL League Two
00:00Long Island - Cedar -:-00:00Motown 2 - Manhattan -:-
01:00Marin - Academica SC -:-
02:00Houston Sur - Hill Country Lobos -:-
03:00Albion Colorado - CISA -:-
03:00Arizona Arsenal - Ventura -:-
03:00Ballard - Portland U23 -:-
03:00Tacoma Stars - Midlakes United -:-
04:00Monterey Bay 2 - Davis Legacy -:-
22:00Seacoast Utd Phantoms - Black Rock -:-
23:00Miami - St. Petersburg FC -:-
USA: NWSL Kvinder
01:30Angel City K - Orlando Pride K -:-UZBEKISTAN: Super League
16:30Neftchi Fargona - Pakhtakor -:-VERDEN: Venskabskampe Klubber
14:00Egnatia (Alb) - Buducnost (Mne) -:-14:00Västerås SK (Swe) - IK Sirius (Swe) -:-
14:00Zaglebie (Pol) - Rapid Bukarest (Rou) -:-
15:00Sochi (Rus) - Leningradets (Rus) -:-
17:00Struga (Mkd) - KF Llapi (Kos) -:-
VERDEN: Venskabskampe Kvinder
11:00Færøerne U17 K - Letland U17 K -:-12:00England U16 K - Island U16 K -:-
12:00Finland U16 K - Tjekkiet U16 K -:-
16:00Estland U17 K - Litauen U17 K -:-
17:30Danmark U16 K - Holland U16 K -:-
17:30Sverige U16 K - Norge U16 K -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.