Basketball » 03.05.2024 » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
DANMARK: Basketligaen - Kampe om placering
19:00Copenhagen - Bears Academy -:-EUROPA: Euroleague - Play Offs
19:45Fenerbahce - Monaco -:-USA: NBA - Play Offs
22:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers -:-ARGENTINA: Liga A
03:00Boca Juniors - Regatas -:-22:00La Union - Comunicaciones Mercedes -:-
AUSTRALIEN: NBL1 Nord
12:30Cairns Marlins - Darwin Salties -:-AUSTRALIEN: NBL1 Nord Kvinder
10:30Cairns K - Darwin Salties K -:-AUSTRALIEN: NBL1 Syd
12:00Hobart Chargers - Frankston -:-AUSTRALIEN: NBL1 Syd Kvinder
10:00Hobart Chargers K - Frankston K -:-AUSTRALIEN: NBL1 West
14:30Beeliar Boodjar - South West Slammers -:-14:30Lakeside Lightning - Kalamunda Eastern Suns -:-
14:30Perry Lakes Hawks - Warwick Senators -:-
AUSTRALIEN: NBL1 West Kvinder
12:30Beeliar Boodjar K - South West Slammers K -:-12:30Lakeside Lightning K - Kalamunda Eastern Suns K -:-
12:30Perry Lakes Hawks K - Warwick Senators K -:-
BELARUS: Premier League - Play Offs
17:00Rubon - Minsk -:-BELARUS: Premier League Kvinder - 5.-8. pladser
15:00Horizont Minsk 2 K - BC Minsk youth K -:-15:00Victoria Grodno K - Gomel K -:-
BRASILIEN: NBB - Play Offs
01:00Franca - Paulistano -:-00:00Minas - Sao Paulo -:-
BRASILIEN: CBB
00:30Santos Fupes - Blumenau APAB -:-00:30Sorocabana - Brusque -:-
BRASILIEN: LBF Kvinder
00:30Ponta Grossa K - Santo Andre K -:-00:00Catanduva K - Sao Jose K -:-
COLOMBIA: LBP
03:00Caribbean Storm Islands - Cimarrones del Choco -:-EUROPA: ABA League - Play Offs
19:00Crvena zvezda - Mega Basket -:-EUROPA: BNXT League - Tabernes slutrunde
20:30Belfius Mons - Spotter Leuven -:-20:30Circus Brussels - Feyenoord -:-
20:30Kortrijk - Yoast Utd -:-
20:30Mechelen - LWD Basket -:-
20:30Okapi Aalst - Den Helder -:-
EUROPA: BNXT League - Vindernes slutrunde
20:30Antwerp Giants - Den Bosch -:-20:30Liege - BAL Weert -:-
20:30Limburg - Zwolle -:-
20:30Oostende - Groningen -:-
20:30Spirou Charleroi - Leiden -:-
FILIPPINERNE: Philippine Cup
10:30Magnolia Hotshots - Terrafirma Dyip -:-13:30NLEX Road Warriors - Rain Or Shine Paint. -:-
FRANKRIG: Pro B
20:00Aix-Maurienne - Fos-sur-Mer -:-20:00ASA - Evreux -:-
20:00Chalons-Reims - Vichy -:-
20:00Poitiers - Pau-Orthez -:-
20:00Rouen - Lille -:-
20:30Angers - Antibes -:-
20:30La Rochelle - Nantes -:-
20:30St. Chamond - Denain-Voltaire -:-
FRANKRIG: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Boulogne-Levallois U21 -:-INDONESIEN: IBL
13:00Kesatria Bengawan Solo - Hangtuah -:-15:00Pelita Jaya - Bumi Borneo -:-
ISLAND: Premier league - Play Offs
21:15Njardvik - Valur -:-ISLAND: Premier League Kvinder - Nedrykning
21:15Athena K - Tindastoll K -:-ISRAEL: Liga Leumit - Play Out
18:00Maccabi Maale Adumim - Safed -:-18:00Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-
JAPAN: B.League
07:00Hokkaido - Alvark -:-KINA: CBA - Play Offs
13:35Liaoning - Guangdong -:-NEW ZEALAND: NBL
09:30Southland Sharks - Nelson Giants -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
01:30Colonias Gold - Libertad -:-01:30Olimpia - Ciudad Nueva -:-
01:30Sol De America - Felix Perez Cardozo -:-
POLEN: Basket Liga - Play Offs
18:00Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw -:-18:00Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza -:-
PORTUGAL: Taca da Liga - Play Offs
19:30FC Porto - Ovarense -:-22:30Benfica - Imortal -:-
PUERTO RICO: BSN
02:00Aguada Santeros - San German -:-02:00Piratas de Quebradillas - Gigantes de Carolina -:-
02:00Vaqueros de Bayamon - Capitanes De Arecibo -:-
SLOVENIEN: Liga Nova KBM - Play Offs
18:30Tajfun Sentjur - Cedevita Olimpija -:-SPANIEN: LEB Oro
20:30Gipuzkoa - Alicante -:-20:45Caceres - Lleida -:-
21:00Real Valladolid - Oviedo -:-
STORBRITANNIEN: BBL - Play Offs
20:30Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-20:30Surrey Scorchers - London Lions -:-
20:45Bristol Flyers - Cheshire Phoenix -:-
SYDKOREA: KBL - Play Offs
12:00KCC Egis - Suwon KT -:-UNGARN: NB I. A - Play Offs
18:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj -:-18:00Szombathely - Zalakeramia -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Play Offs
23:00Malvin - Aguada -:-01:15Cordon - Nacional -:-
03:30Trouville - Penarol -:-
VENEZUELA: Superliga
00:45Diablos - Panteras -:-01:00Gaiteros del Zulia - Heroes de Falcon -:-
01:00Marinos - Guaiqueries -:-
01:00Toros de Aragua - Llaneros -:-
01:30Pioneros - Frontinos -:-
00:30Spartans - Brillantes -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.