REFRESH

Basketball » I morgen » Alle

FRANKRIG: LNB - Play Offs

19:00Lyon-Villeurbanne - Cholet -:-

ITALIEN: Lega A - Play Offs

20:45Virtus Bologna - Tortona -:-

SPANIEN: ACB - Play Offs

13:00Tenerife - Joventut -:-
21:00Gran Canaria - Barcelona -:-

TYRKIET: Super Ligi - Play Offs

18:00Anadolu Efes - Galatasaray -:-

AUSTRALIEN: NBL1 East

05:00Central Coast Crusaders - Hills Hornets -:-
06:00Manly W. - Newcastle Falcons -:-
06:00Sutherland - Norths Bears -:-
07:00Maitland M. - Albury-Wodonga Bandits -:-

AUSTRALIEN: NBL1 East Kvinder

04:00Manly W. K - Newcastle Falcons K -:-
04:00Sutherland K - Norths Bears K -:-
05:00Maitland Mustangs K - Albury K -:-
07:00Central Coast K - Hills Hornets K -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Nord

07:00Logan Thunder - Mackay Meteors -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Nord Kvinder

05:00Logan Thunder K - Mackay Meteorettes K -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Syd

06:00Knox - Sandringham Sabres -:-
06:30Waverley - Keilor Thunder -:-
07:00Diamond Valley - Ringwood -:-

AUSTRALIEN: NBL1 Syd Kvinder

04:00Knox K - Sandringham K -:-
04:30Waverley K - Keilor Thunder K -:-
05:00Diamond Valley K - Ringwood K -:-

AUSTRALIEN: NBL1 West

07:00Perry Lakes Hawks - Goldfields Giants -:-

AUSTRALIEN: NBL1 West Kvinder

05:00Perry Lakes Hawks K - Goldfields Giants K -:-

BOSNIEN & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Mesterskabet - Slutspil

18:00Borac Banja Luka - Spars Sarajevo -:-
19:00Sloboda - Siroki Brijeg -:-

BRASILIEN: LBF Kvinder

23:00Sodie Doces K - Pro Esporte K -:-

BULGARIEN: NBL - Play Offs

18:00Levski - Balkan -:-

CANADA: NBL - Play Offs

20:00London - KW Titans -:-

CANADA: CEBL

21:00Edmonton Stingers - Saskatchewan Rattlers -:-
22:00Montreal Alliance - Scarborough Shooting Stars -:-

CHILE: LNB - Play Offs

03:00Valdivia - Leones Quilpue -:-

EUROPA: ABA League - Play Offs

20:00Crvena zvezda - Partizan -:-

FRANKRIG: Pro B - Play Offs

17:00Antibes - ASA -:-
19:00Ada Blois - Vichy-Clermont -:-

FRANKRIG: LFB Kvinder - Play Offs

20:30Bourges K - Lyon K -:-

GRÆKENLAND: Basket League - Play Offs

18:45Panathinaikos - Larisa -:-

HOLLAND: DBL - Play Offs

15:00Leiden - Den Bosch -:-

ISRAEL: Super League - Play Offs

19:30Bnei Herzliya - Maccabi Tel Aviv -:-

ITALIEN: Serie A2 - Play Offs

18:00Pistoia - Verona -:-

ITALIEN: Serie A2 Kvinder - Nord - Play Offs

18:00Basket Crema K - Libertas Udine K -:-

ITALIEN: Serie A2 Kvinder - Syd - Play Out

18:00Savona K - Nico Basket K -:-

JAPAN: B.League - Play Offs

09:05Ryukyu - Utsunomiya Brex -:-

KAZAKHSTAN: Championship Kvinder - Play Offs

13:30Okzhetpes K - Turan K -:-

KOSOVO: Superliga - Play Offs

17:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-

LITAUEN: LKL - Play Offs

16:20Lietkabelis - Rytas -:-

MEXICO: CIBACOPA

01:00Astros - Rayos de Hermosillo -:-
02:15Venados de Mazatlan - Halcones de Obregon -:-
03:30Zonkeys de Tijuana - Pioneros de Los Mochis -:-
05:15Ostioneros de Guaymas - Caballeros de Culiacan -:-

MEXICO: LMBPF Kvinder

00:00Mexcaltecas K - Las Plebes K -:-
01:00Barreteras K - Phoenix K -:-
02:00Atleticas K - Algodoneras K -:-
02:00Lobas Aguascalientes K - Racers Saltillo K -:-
02:00Mieleras K - Escaramuzas K -:-
03:00Lenadoras K - Regias K -:-
19:30Barreteras K - Phoenix K -:-
20:00Atleticas K - Algodoneras K -:-
20:00Mieleras K - Escaramuzas K -:-
21:00Lobas Aguascalientes K - Racers Saltillo K -:-
00:00Mexcaltecas K - Las Plebes K -:-

NEW ZEALAND: NBL

05:00Wellington Saints - Manawatu Jets -:-
07:00Taranaki Mountainairs - Otago Nuggets -:-

NORDMAKEDONIEN: Prva Liga - Play Offs

18:30Euro Nickel - Pelister -:-
20:30TFT Skopje - MZT Skopje -:-

PUERTO RICO: BSN

00:00Grises de Humacao - Gigantes de Carolina -:-

SPANIEN: LEB Oro - Play Offs

12:30Estudiantes - Real Valladolid -:-
20:30Lleida - Caceres -:-

TYRKIET: TBL - Play Offs

15:00Samsunspor - Mamak Bld. -:-

TYSKLAND: BBL - Play Offs

18:00Alba Berlin - Ludwigsburg -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya - Play Offs

03:15Bigua - Penarol -:-

USA: WNBA

01:00Connecticut Sun K - Washington Mystics K -:-
18:00Atlanta Dream K - Phoenix Mercury K -:-
00:00Seattle Storm K - New York Liberty K -:-

VERDEN: International Venskabskamp Kvinder

07:00Australien K - Japan K -:-
12:00Østrig K - Portugal K -:-

REFRESH

Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »

Til toppen

m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.