Basketball » 05.04.2024 » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
DANMARK: Basketligaen - Vindernes slutrunde
18:00Horsens IC - Svendborg -:-EUROPA: Euroleague
18:45Fenerbahce - Anadolu Efes -:-19:30Bayern - Panathinaikos -:-
19:30Milano - Virtus Bologna -:-
19:30Real Madrid - Baskonia -:-
TYRKIET: Super Ligi
16:00Samsunspor - Çağdaş Bodrum Spor -:-USA: NBA
00:30Dallas Mavericks - Atlanta Hawks -:-00:30Miami Heat - Philadelphia 76ers -:-
00:30New York Knicks - Sacramento Kings -:-
01:00Houston Rockets - Golden State Warriors -:-
03:00Los Angeles Clippers - Denver Nuggets -:-
00:00Charlotte Hornets - Orlando Magic -:-
00:00Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder -:-
00:00Washington Wizards - Portland Trail Blazers -:-
00:30Boston Celtics - Sacramento Kings -:-
ALBANIEN: Superliga
17:00Elbasani - Vllaznia -:-ARGENTINA: Liga A
01:00Union De Santa Fe - Olimpico -:-01:30Regatas - La Union -:-
00:05San Lorenzo - Platense -:-
AUSTRALIEN: NBL1 Syd
10:00Frankston - Keilor Thunder -:-10:00Nunawading - Ringwood -:-
AUSTRALIEN: NBL1 Syd Kvinder
08:00Frankston K - Keilor Thunder K -:-08:00Nunawading K - Ringwood K -:-
AUSTRALIEN: NBL1 West
13:30Kalamunda Eastern Suns - East Perth Eagles -:-13:30Mandurah Magic - Rockingham Flames -:-
13:30South West Slammers - Beeliar Boodjar -:-
13:30Warwick Senators - Perry Lakes Hawks -:-
AUSTRALIEN: NBL1 West Kvinder
11:30Kalamunda Eastern Suns K - East Perth Eagles K -:-11:30Mandurah Magic K - Rockingham Flames K -:-
11:30South West Slammers K - Beeliar Boodjar K -:-
11:30Warwick Senators K - Perry Lakes Hawks K -:-
BELARUS: Premier League
17:00Impuls - Minsk 2 -:-BELARUS: Premier League Kvinder
16:00Rguor Minsk K - Gomel K -:-BOLIVIA: Libobasquet
00:00Carl A-Z - Saracho -:-01:30Pichincha Potosi - Kinwa -:-
BRASILIEN: NBB
23:30Unifacisa - Vasco -:-00:00Pinheiros - Uniao Corinthians -:-
00:00Sao Paulo - Cerrado -:-
23:00Paulistano - Caxias do Sul -:-
23:30Pato - Minas -:-
BRASILIEN: LBF Kvinder
23:00Catanduva K - Ponta Grossa K -:-23:00Santo Andre K - Corinthians K -:-
CANADA: Super League
00:00Windsor - Newfoundland Rogues -:-CYPERN: Division A - Vindernes slutrunde
17:00AEL - AEK -:-17:00Apollon - Keravnos S. -:-
EUROPA: ABA League
17:00Cibona - Cedevita Olimpija -:-19:00Studentski Centar - Buducnost -:-
EUROPA: BNXT League - Tabernes slutrunde
19:30Circus Brussels - Den Helder -:-19:30Kortrijk - Mechelen -:-
EUROPA: BNXT League - Vindernes slutrunde
19:00Liege - Den Bosch -:-19:30Limburg - Groningen -:-
19:30Spirou Charleroi - BAL Weert -:-
FILIPPINERNE: Philippine Cup
09:30TNT Tropang Giga - NorthPort -:-12:30Ginebra Kings - San Miguel Beermen -:-
FRANKRIG: Pro B
19:00Aix-Maurienne - St. Chamond -:-19:00Angers - Denain-Voltaire -:-
19:00ASA - La Rochelle -:-
19:00Evreux - Antibes -:-
19:00Poitiers - Lille -:-
19:30Fos-sur-Mer - Rouen -:-
19:30Vichy - Pau-Orthez -:-
GEORGIEN: Superleague
15:00Batumi - Mega Tbilisi -:-17:00Gurjaani Delta - TSU -:-
ISRAEL: Liga Leumit
11:30Elitzur Shomron - Ramat Hasharon -:-11:30Ironi Nahariya - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-
12:00Maccabi Rishon - Maccabi Raanana -:-
JAPAN: B2.League
11:00Fukuoka - Shiga -:-KASAKHSTAN: National League - Play Offs
15:00Atyrau - Kaspiy Aktau -:-KOSOVO: Superliga Kvinder - Play Offs
17:00Prishtina K - Bashkimi K -:-KROATIEN: Premijer liga
17:00Cedevita - Split -:-19:15Dinamo Zagreb - Zadar -:-
LITAUEN: NKL - Play Offs
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-NEW ZEALAND: NBL
07:30Otago Nuggets - Manawatu Jets -:-POLEN: Basket Liga
16:30Spojnia Stargard - Anwil Wloclawek -:-18:30GTK Gliwice - Torun -:-
POLEN: 1. Liga
19:00WKK Wroclaw - Poznań -:-PUERTO RICO: BSN
01:00Cangrejeros - Aguada Santeros -:-01:00Indios de Mayaguez - Piratas de Quebradillas -:-
RUMÆNIEN: Liga National Kvinder - 5.-8. pladser
16:00Olimpia Brasov K - Rapid Bucuresti K -:-16:00Targu Mures K - Cluj Napoca K -:-
RUMÆNIEN: Liga National Kvinder - Play Offs
16:00Arad K - Sepsi S. K -:-16:00Municipal Targoviste K - CSM Constanta K -:-
RUSLAND: VTB United League - Vindernes slutrunde
17:30Zenit Petersburg - Unics Kazan -:-SPANIEN: LEB Oro
19:00Castello - Melilla -:-19:45Tizona Burgos - Estudiantes -:-
20:00Lleida - Real Valladolid -:-
SPANIEN: Liga Femenina
18:00IDK Gipuzkoa K - Gernika Bizkaia K -:-STORBRITANNIEN: BBL
19:30Plymouth City Patriots - Manchester Giants -:-SVERIGE: Basketligan - Play Offs
18:04BC Lulea - Nassjo -:-18:04Borås - Sodertalje -:-
SVERIGE: Basketligan Kvinder - Play Offs
18:00Hogsbo K - Norrkoping K -:-18:00Ostersund K - Uppsala K -:-
TAIWAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Taiwan Beer -:-12:00Changhua - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAIWAN: P. League+
10:00Taoyuan Pauian Pilots - Formosa Dreamers -:-TAIWAN: WSBL Kvinder
06:00Taipower K - Cathay Life K -:-08:00Chunghua Telecom K - Taiyuan K -:-
TJEKKIET: 1. Liga - Play Offs
18:00Hradec Kralove - Litomerice -:-18:00Jindrichuv Hradec - Svitavy -:-
TJEKKIET: 1. Liga - Play Out
19:00USK Prag B - Prostejov -:-TYRKIET: TBL
13:00Final Spor - Ankara Kolejliler -:-18:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Bornova -:-
TYSKLAND: BBL
19:00Tubingen - Rostock -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.