Ishockey » I morgen » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
FINLAND: Liiga - Play Offs
16:00IFK Helsinki - Pelicans -:-16:00Jukurit - Kärpät -:-
16:00TPS Turku - Tappara -:-
SVERIGE: SHL - Play Offs
15:15Frolunda - Leksand -:-TYSKLAND: DEL - Play Offs
15:00Straubing - Schwenninger -:-USA: NHL
00:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils -:-17:30Florida Panthers - Detroit Red Wings -:-
20:30Minnesota Wild - Vegas Golden Knights -:-
21:00Edmonton Oilers - Anaheim Ducks -:-
23:00Arizona Coyotes - New York Rangers -:-
23:00Colorado Avalanche - Nashville Predators -:-
00:00Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs -:-
00:00Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins -:-
00:00Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes -:-
00:00Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks -:-
00:00Tampa Bay Lightning - New York Islanders -:-
00:00Washington Capitals - Boston Bruins -:-
00:00Winnipeg Jets - Ottawa Senators -:-
ASIEN: Asien Liga - Play Offs
07:00Red Eagles Hokkaido - HL Anyang -:-BELARUS: Extraleague - Play Offs
10:55Zhlobin - Gomel -:-CANADA: OHL - Play Offs
00:00Brantford Bulldogs - Ottawa 67s -:-00:00Kitchener Rangers - Erie Otters -:-
00:00London Knights - Flint Firebirds -:-
00:35Oshawa Generals - Barrie Colts -:-
21:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-
00:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs -:-
00:05Saginaw Spirit - Owen Sound Attack -:-
00:07Soo Greyhounds - Guelph Storm -:-
CANADA: WHL - Play Offs
02:00Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels -:-02:00Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings -:-
02:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders -:-
02:00Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes -:-
03:00Portland Winterhawks - Victoria Royals -:-
03:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs -:-
03:00Wenatchee Wild - Kelowna Rockets -:-
03:05Everett Silvertips - Vancouver Giants -:-
CANADA: QMJHL - Play Offs
23:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-23:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
23:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
00:00Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs -:-
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
21:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
21:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
21:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
23:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-
23:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
23:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
23:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs -:-
CANADA: LNAH - Play Offs
01:00Assurancia de Thetford Mines - St-Georges -:-01:00Riviere-du-Loup - Jonquiere Marquis -:-
01:00Sorel-Tracy - Petroliers Laval -:-
ESTLAND: Hokiliiga - Play Offs
15:00Viru Sputnik - Everest -:-15:30Narva PSK - Valk 494 -:-
EUROPA: Alps Hockey League - Play Offs
18:00Vipiteno - Ritten -:-19:15Salzburg 2 - Cortina -:-
EUROPA: BeNe League - Play Offs
19:30Liege Bulldogs - Neuwied -:-FINLAND: Mestis - Nedrykningsgruppe
16:00Hokki - Pyry -:-FINLAND: Mestis - Play Offs
16:00IPK - Hermes -:-16:00Kettera - Kiekko-Espoo -:-
FINLAND: Suomi-sarja - Nedrykningsgruppe
16:30Laser HT - S-Kiekko -:-FINLAND: SM-sarja U20 - Nedrykningsgruppe
12:10RoKi U20 - K-Vantaa U20 -:-14:00SaPKo U20 - TUTO U20 -:-
FINLAND: SM-sarja U20 - Play Offs
16:00Ässät U20 - KooKoo U20 -:-FRANKRIG: Ligue Magnus - Play Offs
20:15Grenoble - Bordeaux -:-FRANKRIG: D1 - Play Offs
18:00Nantes - Dunkerque Corsaires -:-18:05Epinal - Chambery -:-
ITALIEN: IHL - Play Offs
18:30Varese - Pergine -:-NORGE: EHL - Play Offs
16:00Storhamar - Frisk Asker -:-RUMÆNIEN: Campionatul National
17:30Steaua Bukarest - Sportul Studentesc -:-RUSLAND: KHL - Play Offs
11:30Omsk - Yaroslavl -:-15:00Sp. Moskva - Magnitogorsk -:-
RUSLAND: VHL - Play Offs
13:00Yugra - Khimik -:-RUSLAND: NMHL - Play Offs
11:00Polot - Fakel -:-SCHWEIZ: National League - Play Offs
20:00Lausanne - Davos -:-20:00Zug - Bern -:-
SCHWEIZ: MyHockey League - Play Offs
18:30Chur - Seewen -:-SLOVAKIET: 1. Liga - Play Offs
17:30Zilina - Dubnica -:-SLOVAKIET: 2. Liga - Play Offs
17:30Bardejov - Senica -:-17:30Puchov - HK Detva -:-
SLOVENIEN: IHL - Play Offs
17:15Crvena zvezda - Triglav Kranj -:-SPANIEN: LNHH - Play Offs
13:00Majadahonda - Jaca -:-STORBRITANNIEN: Elite League
20:00Belfast - Glasgow -:-20:00Dundee - Manchester -:-
20:00Nottingham - Coventry -:-
20:00Sheffield - Cardiff -:-
20:15Fife - Guildford -:-
SVERIGE: AllEttan Slutspil - Gruppe for Oprykning
16:00Kristianstad - Halmstad -:-17:00Piteå - Vimmerby -:-
18:00Brodernas/Vasby - Hudiksvall -:-
SVERIGE: SuperElit U20 - Nedrykningsgruppe
16:00Hanvikens U20 - Oskarshamn U20 -:-17:00Västerås U20 - Malmö U20 -:-
TJEKKIET: Chance Liga - Play Offs
17:00Litomerice - Zlin -:-TJEKKIET: ELJ - Play Offs
16:30Kometa Brno U20 - Sparta Praha U20 -:-17:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 -:-
TYSKLAND: DEL2 - Play Offs
17:00Kaufbeuren - Kassel -:-19:30Crimmitschau - Regensburg -:-
TYSKLAND: DEL2 - Play Out
19:30Bietigheim/Bissingen - Selber -:-TYSKLAND: Oberliga - Play Offs
18:00Hannover - Heilbronner -:-18:30Weiden - Trappers -:-
USA: AHL
00:00Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers -:-00:00Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds -:-
00:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
00:00Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms -:-
00:00Utica Comets - Providence Bruins -:-
01:00Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins -:-
01:00Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs -:-
01:00Texas Stars - Iowa Wild -:-
02:05Colorado Eagles - Abbotsford Canucks -:-
03:00Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors -:-
03:00Tucson Roadrunners - San Diego Gulls -:-
20:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
20:15Cleveland Monsters - Rochester Americans -:-
22:00Utica Comets - Springfield Thunderbirds -:-
23:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms -:-
00:00Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers -:-
00:00Hartford Wolf Pack - Hershey Bears -:-
00:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins -:-
00:00Syracuse Crunch - Providence Bruins -:-
USA: ECHL
00:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-00:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones -:-
00:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays -:-
00:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
00:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
00:15Toledo Walleye - Wheeling Nailers -:-
00:30Florida Everblades - Jacksonville IceMen -:-
00:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears -:-
01:00Fort Wayne Komets - Indy Fuel -:-
01:20Tulsa Oilers - Wichita Thunder -:-
01:35Kansas City - Iowa Heartlanders -:-
02:05Rapid City Rush - Allen Americans -:-
02:10Utah Grizzlies - Idaho Steelheads -:-
20:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
23:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
23:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-
00:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-
00:00Florida Everblades - Jacksonville IceMen -:-
00:05Kansas City - Iowa Heartlanders -:-
00:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
00:15Toledo Walleye - Indy Fuel -:-
00:30Fort Wayne Komets - Kalamazoo Wings -:-
00:35Cincinnati Cyclones - Wheeling Nailers -:-
USA: FPHL
00:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears -:-00:30Danbury Hat Tricks - Watertown Wolves -:-
00:35Carolina Thunderbirds - Wytheville -:-
00:35Motor City Rockers - Columbus River Dragons -:-
01:30Baton Rouge - Mississippi Sea Wolves -:-
23:05Motor City Rockers - Binghamton Black Bears -:-
23:07Elmira River Sharks - Watertown Wolves -:-
00:00Wytheville - Carolina Thunderbirds -:-
00:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons -:-
USA: SPHL
00:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen -:-00:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc -:-
01:05Birmingham Bulls - Macon Mayhem -:-
01:05Pensacola Ice Flyers - Evansville Thunderbolts -:-
01:10Quad City Storm - Peoria Rivermen -:-
USA: USHL
00:05Youngstown Phantoms - Madison Capitols -:-01:05Cedar Rapids - Muskegon Lumberjacks -:-
01:05Dubuque Fighting Saints - USA U18 -:-
01:05Fargo Force - Waterloo Black Hawks -:-
01:05Green Bay Gamblers - Chicago Steel -:-
01:05Lincoln Stars - Sioux Falls Stampede -:-
01:05Omaha Lancers - Tri-City Storm -:-
01:05Sioux City - Des Moines Buccaneers -:-
00:00Des Moines Buccaneers - Omaha Lancers -:-
00:05Fargo Force - Waterloo Black Hawks -:-
00:05Green Bay Gamblers - Chicago Steel -:-
00:05Lincoln Stars - Tri-City Storm -:-
00:05Youngstown Phantoms - Madison Capitols -:-
USA: NCAA - Play Offs
01:30North Dakota Fighting Hawks - Michigan Wolverines -:-21:00Denver Pioneers - Cornell Big Red -:-
23:30Boston University Terriers - Minnesota Golden Gophers -:-
ØSTRIG: ICE Hockey League - Play Offs
18:00Bolzano - Salzburg -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live ishockey resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.