Fodbold » I går » Odds
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Odds udbudt af bet365 - Bet nu!
NORD- & CENTRALAMERIKA: VM - Kvalifikation - Første etape
00:00Turks & Caicos - Anguilla 1:2str.ALBANIEN: First Division
14:00Apolonia Fier - Tomori Berat 2:114:00Besa - Luzi 4:1
14:00Burreli - Bylis 1:0
14:00Kastrioti - AF Elbasani 2:2
14:00Korabi Peshkopi - Flamurtari 1:1
ANGOLA: Girabola
16:00UdsatPetro - Primeiro de Agosto -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Argentino de Merlo 0:119:30Laferrere - Flandria 1:1
ARGENTINA: Primera C - Apertura
19:30Central Ballester - Def. de Cambaceres 0:119:30Claypole - Argentino de Rosario 2:2
19:30General Lamadrid - Club Lujan 1:0
19:30Juventud Unida S. M. - Real Pilar 0:3
19:30Lugano - Deportivo Paraguayo 0:1
19:30Puerto Nuevo - Justo Jose de Urquiza 0:1
19:30Victoriano A. - Deportivo Espanol 0:0
19:35Leandro N. Alem - Atlas 2:1
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:3
23:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARGENTINA: Copa Argentina
21:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0ARGENTINA: Reserve League - Første etape
19:00Banfield 2 - Rosario Central 2 0:019:00Belgrano 2 - Barracas Central 2 1:1
19:00Deportivo Riestra 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2
19:00Independiente 2 - Platense 2 3:0
19:00Tigre 2 - Godoy Cruz 2 0:2
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:1
23:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
ARUBA: Division di Honor - Nedrykningsgruppe
01:00United FC - Atl. Deportivo 14:0AUSTRALIEN: A-League Kvinder
06:00Canberra K - Sydney K 1:0BELGIEN: National Division 1
20:00Saint Eloois - Thes Sport 1:1BELGIEN: 1st National Kvinder
19:00Club Brügge II K - Alken K 4:019:00RFC Liege K - Leuven II K 0:5
20:00St. Liege II K - Westerlo K 1:3
BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
15:00BSK Banja Luka - Omarska 5:215:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina 0:0
15:00Kozara - Nevesinje 5:0
15:00Kozarska Dubica - Ljubic Prnjavor 1:0
15:00Laktasi - Sutjeska Foca 3:0
15:00Leotar - Zeljeznicar Banja Luka 2:1
15:00Mrkonjic Grad - Famos Vojkovici 1:0
15:00Slavija - Prijedor 1:1
19:00Modrica - Romanija Pale 2:0
BRASILIEN: Acreano - Første etape
00:00Humaita - Placido de Castro 1:0BRASILIEN: Amapaense
00:00Santana EC - Independente AP 1:100:00Santos AP - Macapa 1:3
BRASILIEN: Carioca - Taca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRASILIEN: Cearense 2
00:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:020:00Itapipoca - Pacajus 3:2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:3
00:00Tirol - Maranguape 4:1
BRASILIEN: Gaucho - Play Offs
01:00Gremio - SER Caxias 3:2 [ 1.25 | 5.25 | 7.50 ]BRASILIEN: Goiano - Play Offs
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRASILIEN: Maranhense
19:30UdsatChapadinha - Sampaio Correa -:-BRASILIEN: Paraense - Play Offs
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRASILIEN: Paranaense - Play Offs
00:00Athletico-PR - Operario 1:0 [ 1.44 | 3.75 | 7.00 ]BRASILIEN: Paulista - Play Offs
00:30Santos - Bragantino 3:1 [ 2.75 | 3.25 | 2.60 ]BRASILIEN: Paulista A2 - Play Offs
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1str.23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRASILIEN: Rondoniense
20:30Porto Velho - Vilhena EC 4:2BRASILIEN: Roraimense - Første etape
00:00Real Sao Luiz - GAS 1:202:00River-RR - Progresso 4:0
BRASILIEN: Copa Alagoas - Play Offs
00:00Murici AL - CSA 0:3BRASILIEN: Copa Rio U20
14:00Flamengo U20 - Madureira U20 3:219:00Boavista U20 - Sampaio Correa FE U20 2:4
19:00Fluminense U20 - Audax RJ U20 3:0
19:00Nova Iguacu U20 - Vasco U20 0:4
19:00Portuguesa RJ U20 - Volta Redonda U20 1:1
BRASILIEN: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRASILIEN: Baiano U20
19:00Catuense U20 - Alagoinhas U20 4:219:00Jacuipense U20 - Ypiranga U20 3:1
19:00Juazeirense U20 - Bahia U20 2:2
BRASILIEN: Capixaba U20
19:00UdsatCTE Colatina U20 - Jaguare U20 -:-BRASILIEN: Catarinense U20
19:00Nacao U20 - Barra FC U20 0:2BRASILIEN: Brasileiro Kvinder
19:00Avai Kindermann K - America Mineiro K 1:3BULGARIEN: Third League - Sydøst
14:00Rodopa Smolyan - Atletik Kuklen 3:0CAMEROUN: Elite One - Nedrykningsgruppe
15:00Fovu Baham - Avion Academy 3:2CAMEROUN: Elite Two - Mesterskabet - Slutspil
15:00UdsatAigle Moungo - Eding Sport -:-15:00UdsatBafmeng United - Feutcheu -:-
15:00UdsatPanthere - Bafoussam -:-
15:00UdsatTonnerre - Dragon de Yaounde -:-
CAMEROUN: Elite Two - Nedrykningsgruppe
15:00UdsatFC Rangers of Bafut - Yafoot -:-15:00UdsatFoncha - AS Fap -:-
15:00UdsatLeopard de Douala - Isohsa -:-
15:00UdsatUnisport Bafang - Renaissance -:-
CHILE: Primera Division Kvinder
20:30Everton K - Colo Colo K 0:4COLOMBIA: Primera A - Apertura
22:00Bucaramanga - Aguilas 1:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.80 ]00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0 [ 1.45 | 4.00 | 9.00 ]
COLOMBIA: Primera B - Apertura
02:05Bogota - Tigres 0:1CONGO DR: Ligue 1 - Mesterskabet - Slutspil
14:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:116:30Don Bosco - Aigles du Congo 1:2
CONGO DR: Ligue 1 - Nedrykningsgruppe
14:30UdsatMotema Pembe - AC Kuya -:-COSTA RICA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Sporting San Jose 1:2 [ 3.00 | 3.20 | 2.40 ]01:00AD Santos - Guanacasteca 0:0 [ 2.75 | 3.00 | 2.63 ]
02:30Liberia - Alajuelense 0:4 [ 3.30 | 3.50 | 2.05 ]
22:00Grecia - Puntarenas FC 0:1 [ 2.80 | 2.88 | 2.80 ]
ECUADOR: Serie B
01:00San Antonio - Cuniburo 1:021:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:0
21:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
22:15Jocoro - FAS 1:322:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
22:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
22:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
ENGLAND: Women's National League Nord
20:45Huddersfield K - Halifax K 0:0EUROPA: Champions League Kvinder - Play Offs
18:45Lyon K - Benfica K 4:1 [ 1.13 | 8.50 | 15.00 ]21:00Chelsea K - Ajax K 1:1 [ 1.17 | 8.50 | 12.00 ]
GRÆKENLAND: Gamma Ethniki - Gruppe 3
12:00Ermionidas-Ermis - Ellas Syrou 0:2GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
22:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:0INDIEN: I-League 2
10:30Sudeva Delhi - Dempo 0:0INDONESIEN: Liga 1
14:30Arema - Persebaya 0:114:30Dewa United - Persita 4:1
IRAK: Super League
19:30Al Kahraba - Baghdad 1:0IRAN: Division 1
16:45Damash Gilan - Mes Shahr Babak 2:116:45Fajr Sepasi - Darya Babol 1:0
16:45Khooshe Talaee - Kheybar Khorramabad 0:1
16:45Mes Kerman - Ario Eslamshahr 2:0
16:45Mes Soongoun - Esteghlal Molasani 1:0
16:45Naft Gachsaran - Shahin Bandar Ameri 2:0
16:45Naft M.I.S - Shahre Raz 2:1
16:45Pars Janoobi Jam - Chadormalu 1:2
16:45Saipa - Astara 0:1
ISLAND: Liga Cup - Play Offs
20:15Breidablik - Akranes 4:1ITALIEN: Serie D - Gruppe E
15:30Orvietana - Ghivizzano Borgo 3:0JAPAN: WE League Kvinder
06:00Urawa K - Albirex Niigata K 2:0KENYA: Super League
10:00Kibera - Dimba Patriots 0:2KROATIEN: Prva NL
16:30Orijent - Vukovar 1991 0:0 [ 3.20 | 3.30 | 2.00 ]MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1str.
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Cancun - Tapatio 1:104:05Alebrijes Oaxaca - Tepatitlan de Morelos 1:0
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
16:00Puebla U23 - Pachuca U23 1:2NORDIRLAND: NIFL Championship
21:00Bangor FC - Institute FC 0:1PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:1 [ 2.63 | 3.20 | 2.45 ]POLEN: Polish Cup Kvinder
13:30R. Rzeszow K - Slask K 0:314:00UKS SMS Lodz K - Stomilanki Olsztyn K 1:0str.
15:00Bielawa K - Gdansk K 0:1
17:00Katowice K - Leczna K 2:1
QATAR: QFA Cup - Play Offs
19:30Al-Shahaniya - Al Bidda 1:2str.RUMÆNIEN: Romanian Cup Kvinder
14:00Vasas Odorhei K - Rapid Bukarest K 4:2SAUDI ARABIEN: Division 1
19:45Al Najma - Al Bukayriyah 3:1SCHWEIZ: Promotion League
20:00Biel - FC Bavois 4:0SCHWEIZ: 1.Liga Classic Gruppe 1
20:00Portalban - Coffrane 1:1SCHWEIZ: 1.Liga Classic Gruppe 2
20:15Langenthal - Dietikon 1:2SCHWEIZ: 1.Liga Classic Gruppe 3
20:00Freienbach - Grasshopper II 1:1SENEGAL: Ligue 1
17:30Diambars - Pikine 0:0SIERRA LEONE: Premier League
17:30UdsatBo Rangers - Kholifa Stars -:-17:30UdsatKahunla - Ports Authority -:-
17:30UdsatLuawa - Old Edwardians -:-
17:30UdsatSLIFA - Mighty Blackpool -:-
SKOTLAND: Highland League
21:00Buckie Thistle - Brechin 2:1SLOVAKIET: 4. liga - Bratislava
16:00Bernolakovo - MSK Senec 0:216:00D. Luzna - Tomasov 4:1
16:00Inter Bratislava - Nova Dedinka 4:0
16:00NSK 1922 Bratislava - Rohoznik 0:4
16:00Pezinok - Domino 0:0
16:00Rovinka - Modra 3:2
16:00Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 0:1
16:00Vrakuna Bratislava - Rusovce 2:2
SPANIEN: Segunda RFEF - Gruppe 5
20:00Gimnastica Segoviana - Guadalajara 2:0 [ 2.20 | 3.00 | 3.25 ]SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 2
20:00Caudal Deportivo - Barcia 2:2SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 3
17:00Naval Reinosa - Tropezon 1:220:30CD Colindres - UC Cartes 2:1
SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 4
19:30Anaitasuna FT - CD Vitoria 0:220:00Derio - Pasaia 1:0
20:00Urduliz - San Ignacio 2:1
21:00Anorga - Leioa 0:1
SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 6
18:15Silla CF - Patacona 3:4SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 10
17:00Sevilla C - Conil 1:1SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 11
19:00Platges de Calvia - Soller 5:120:00Arenal - Mallorca B 0:3
SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 12
20:30Herbania - Gran Tarajal 0:0SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 15
19:00Lerines - CD Cantolagua 1:119:30Pena - Oberena 1:1
19:45Pamplona - Subiza 1:2
SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 17
19:30Almudevar - Atletico Monzon 3:1TJEKKIET: FNL
15:00Varnsdorf - Lisen 1:1 [ 2.10 | 3.20 | 3.30 ]TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
21:00Sando - Prison Service 2:123:00La Horquetta - Central FC 4:4
23:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
TYSKLAND: Regionalliga Nord
18:30St. Pauli II - Phonix Lubeck 0:0TYSKLAND: Regionalliga Nordøst
18:30Meuselwitz - Babelsberg 0:019:00Chemie Leipzig - Cottbus 3:0
TYSKLAND: Oberliga Hessen
19:30Eddersheim - Hanau 2:0TYSKLAND: Oberliga Bayern Nord
19:00Wurzburger FV - Neumarkt 1:2TYSKLAND: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Pforzheim - Backnang 3:0TYSKLAND: Oberliga Niederrhein
19:30Frintrop - Schonnebeck 2:319:30Sonsbeck - Homberg 1:1
20:00Kleve - TVD Velbert 4:1
UKRAINE: Championship Kvinder - Mesterskabet - Slutspil
11:00Shakhtar K - Kolos Kovalivka K 1:2URUGUAY: Primera Division - Apertura
20:00Progreso - Rampla Juniors 4:2 [ 1.70 | 3.80 | 4.33 ]USA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1str.USA: NISA
22:00UdsatMaryland Bobcats - LA Force -:-22:00UdsatSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
12:30Shortan Guzor - Dostlik Tashkent 2:0VERDEN: Internationale Venskabskampe
23:00Marokko - Mauritania 0:0 [ 1.25 | 5.00 | 11.00 ]23:00Niger - Burkina Faso 1:1
23:00Togo - Libyen 1:1 [ 2.40 | 2.80 | 3.00 ]
00:30Paraguay U23 - Dominikanske Republik U23 1:2 [ 1.22 | 5.25 | 9.00 ]
02:00El Salvador - Honduras 1:1 [ 3.60 | 3.00 | 2.05 ]
02:00Nicaragua - Cuba 0:1 [ 1.55 | 3.80 | 5.50 ]
02:30Peru - Dominikanske Republik 4:1 [ 1.09 | 8.00 | 26.00 ]
03:45Argentina - Costa Rica 3:1 [ 1.18 | 7.50 | 15.00 ]
VERDEN: Venskabskampe Klubber
13:00Sivasspor (Tur) - Tokat (Tur) 6:114:30Lysekloster (Nor) - Viking 2 (Nor) 3:2
14:30Stjørdals Blink (Nor) - Brattvag (Nor) 4:0
15:00Fyllingsdalen (Nor) - OS (Nor) 3:4
15:30Strindheim (Nor) - Nardo (Nor) 3:0
18:00Madla IL (Nor) - Sandnes Ulf 2 (Nor) 5:3
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:0
VERDEN: Venskabskampe Kvinder
16:00Sverige U16 K - Portugal U16 K 4:018:00Frankrig U16 K - Japan U16 K 1:3
18:00Mexico U16 K - Holland U16 K 1:2
WALES: Cymru Syd
20:30Briton Ferry - Taffs Well 1:0WALES: Premier Kvinder - Mesterskabet - Slutspil
20:45Aberystwyth K - Wrexham K 0:220:45Cardiff City K - Swansea K 4:0
WALES: Premier Kvinder - Nedrykningsgruppe
20:45Cardiff Met. K - Barry K 2:020:45TNS K - Pontypridd K 4:0
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.