Fodbold » 11.04.2024 » Slutresultater
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
DANMARK: Oddset Pokalen
18:00FC Fredericia - Silkeborg IF 2:020:00AGF - FC Nordsjælland 1:0
EUROPA: Europa League - Play Offs
21:00AC Milan - AS Roma 0:121:00Benfica - Marseille 2:1
21:00Leverkusen - West Ham 2:0
21:00Liverpool - Atalanta 0:3
EUROPA: Europa Conference League - Play Offs
18:45Olympiakos - Fenerbahce 3:218:45Plzen - Fiorentina 0:0
21:00Aston Villa - Lille 2:1
21:00Club Brügge - PAOK 1:0
ANGOLA: Girabola
09:00Bravos do Maquis - Sporting de Cabinda 3:2ARGENTINA: Primera C - Apertura
00:30Ituzaingo - Deportivo Muniz 0:120:30Argentino de Rosario - Victoriano A. 1:1
00:00Real Pilar - Leandro N. Alem 1:1
ARGENTINA: Copa Argentina
00:15UdsatColon - Los Andes -:-ARGENTINA: Reserve League - Første etape
00:00River Plate 2 - Atletico Tucuman 2 4:120:00Defensa y Justicia 2 - Tigre 2 1:1
20:00Gimnasia L.P. 2 - Banfield 2 0:0
20:00Godoy Cruz 2 - Independiente 2 3:1
20:00San Lorenzo 2 - Argentinos Jrs 2 0:1
ARMENIEN: Premier League
14:00Van - Noah 0:1ARMENIEN: First League
14:00Andranik - FC Gandzasar 0:214:00Lernayin Artsakh - Mika Jerevan 3:0
14:00Nikarm - BKMA 2 0:6
ASERBAJDSJAN: I Liqa
13:00Karvan - Moik Baku 1:013:00Shamakhi - Mingachevir 0:0
13:30Lokbatan - Zaqatala 2:0
BELGIEN: Pro League U21
20:30Francs Borains U21 - RFC Liege U21 2:1BRASILIEN: Acreano - Anden etape
00:30Sao Francisco FC - Humaita 1:122:30Rio Branco - Galvez 1:0
00:30Vasco da Gama AC - Independencia 0:2
BRASILIEN: Cearense 2 - Play Offs
01:00Itapipoca - Tiradentes 3:2BRASILIEN: Paulista A2 - Play Offs
23:30Noroeste - Velo Clube 0:1BRASILIEN: Potiguar - Second stage - Play Offs
01:00Santa Cruz de Natal - America-RN 0:1BRASILIEN: Sergipano - Play Offs
01:15Sergipe - Confianca 1:1BRASILIEN: Copa Verde
01:00Remo - Paysandu 1:2str.BRASILIEN: Copa do Nordeste - Play Offs
02:30Bahia - Nautico 3:002:30Sport Recife - Ceara 2:1
BRASILIEN: Brasileiro U20
20:00Flamengo U20 - Cuiaba U20 3:122:00Atletico-MG U20 - Goias U20 1:1
00:00Fortaleza U20 - Botafogo U20 1:1
BULGARIEN: Parva Liga
17:45CSKA 1948 Sofia - Ludogorets 0:1CAMEROUN: Elite One - Nedrykningsgruppe
15:00Aigle Royal - APEJES Academy 4:217:00Bamboutos FC - Avion Academy 0:0
17:00Les Astres - Fauve Azur Elite 2:3
CAMEROUN: Elite Two - Mesterskabet - Slutspil
14:30Bafmeng United - Bafoussam 0:414:30Tonnerre - Eding Sport 2:1
16:30Aigle Moungo - Dragon de Yaounde 3:1
16:30Panthere - Feutcheu 1:0
COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Quindio 3:223:00Huila - Real Cartagena 2:0
02:40Bucaramanga - Patriotas 3:0
ECUADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - Manta 3:0EGYPTEN: Premier League
16:00Al Masry - Future FC 1:219:00Zamalek - Al Ittihad 3:0
19:00ZED - Al Ahly 0:1
ELFENBENSKYSTEN: Ligue 1
18:00Academie de FAD - ASEC Mimosas 0:1EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Santa Tecla - Fuerte San Francisco 1:123:15Jocoro - Alianza FC 1:2
23:30Dragon - Municipal Limeno 1:2
23:30Luis Angel Firpo - 11 Deportivo 5:1
23:30Platense Municipal - FAS 2:0
03:30Metapan - Aguila 1:0
ENGLAND: National Liga
20:45AFC Fylde - Gateshead 2:020:45Wealdstone - Dorking 4:2
ENGLAND: National Liga Nord
20:45Spennymoor - Banbury 5:2ENGLAND: National League Syd
20:45Farnborough - Chippenham 3:120:45Taunton - Slough 0:4
20:45Truro - Yeovil 0:2
ENGLAND: Southern League South Division
20:45Hanwell Town - Sholing 2:320:45Plymouth Parkway - Salisbury 0:1
ENGLAND: Isthmian League Premier Division
21:00Potters Bar - Margate 2:3ENGLAND: Women's National League Nord
20:45Huddersfield K - Nottingham K 0:221:00Liverpool Feds K - Stoke City LFC K 1:1
ETIOPIEN: Premier League
15:00Ethiopia Nigd Bank - Hawassa 2:118:00Welayta Dicha - Dire Dawa 1:1
FINLAND: Veikkausliiga
17:00HJK - Lahti 4:0FINLAND: Kakkonen Gruppe A
18:00Atlantis 2 - JaPS 2 2:1FINLAND: Kakkonen Gruppe B
18:00Ilves 2 - Ilves-Kissat 5:0FORENEDE EMIRATER: UAE League
18:15Al-Ain - Al-Jazira 2:2GEORGIEN: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Samtredia - Telavi 1:217:00Iberia 1999 - FC Gagra 3:1
19:00Torpedo Kutaisi - Samgurali 3:1
GHANA: Premier League
20:00Asante Kotoko - Nsoatreman 1:2GHANA: Division One League
17:00Berekum City - Eleven Wonders 1:117:00Na God - Koforidua 2:0
17:00Rospak - Venomous Vipers 2:1
17:00Steadfast - Wa Suntaa 1:1
17:00Still Believe - Vision 0:0
17:00Techiman Liberty - Baffour SA 2:0
17:00Young Redbull - King Faisal 3:1
GRÆKENLAND: Super League 2 - Nedrykningsgruppe
15:00Diagoras - Olympiakos B 1:015:00PAE Egaleo - Panathinaikos B 0:0
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Xelaju - Deportivo Achuapa 4:1HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Baltimore - Rivartibonitienne 1:022:00Ouanaminthe - Real Hope 1:0
23:00Cosmopolites - Triomphe Liancourt 0:1
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
03:00Motagua - Real Espana 1:1INDIEN: ISL
16:00Bengaluru FC - Mohun Bagan 0:4INDIEN: I-League 2
12:30Kenkre - Sudeva Delhi 3:512:30SC Goa - SC Bengaluru 4:3
KASAKHSTAN: First Division
13:00Aktobe 2 - Turkistan 1:113:00Arys - Khan Tengri 0:0
13:00UdsatEkibastuz - FK Kyran -:-
KENYA: Super League
14:00Gusii - Mombasa Stars 0:1KINA: Yi League
09:30Guangxi Lanhang - Shanghai Port B 0:109:30Hubei Istar - Xian Ronghai 2:0
09:30Shandong Taishan B - Langfang Glory City 0:0
09:30Shaanxi Union - Nantong Haimen 1:1
KIRGISISTAN: Premier Liga
12:30Neftchi Kochkor-Ata - Ilbirs 3:2MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
03:05Tlaxcala - Zacatecas Mineros 0:205:05Leones Negros - Tepatitlan de Morelos 3:2
MEXICO: Liga MX Kvinder - Clausura
23:45Toluca K - Queretaro K 1:2NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Jalapa 1:001:00Ferretti - UNAN-Managua 1:1
04:00Managua FC - Diriangen 0:1
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Ocotal U20 - Masachapa U20 3:3NORD- & CENTRALAMERIKA: CONCACAF Champions Cup
02:15Pachuca - Herediano 2:104:30Monterrey - Inter Miami 3:1
NORGE: NM Cup
18:00Askoy - Sotra 5:4str.18:00Forus og Gausel - Bryne FK 0:10
18:00Lyngbo SK - Brann 1:7
18:00Ullern - Bærum SK 0:2
19:00Sprint-Jeloy - Moss 0:3
19:00Volda TI - Hodd 1:6
19:30Flint - Eik-Tonsberg 0:6
19:30Toten - Elverum 1:3
RUMÆNIEN: Liga 2 - Mesterskabet - Slutspil
18:00Gloria Buzau - Selimbar 0:0RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 1
17:00Dynamo Stavropol - Nart Cherkessk 0:0SAUDI ARABIEN: Super Cup
19:30Al-Ittihad FC - Al-Hilal 1:4SERBIEN: Srpska Liga - Vest
15:30Josanica - Zlatibor Cajetina 0:1SERBIEN: Serbian Cup
16:00Radnicki 1923 - Novi Pazar 3:1SEYCHELLERNE: Premier League
13:00La Passe - St Michel Utd 2:2SIERRA LEONE: Premier League
18:15Diamond Stars - Kholifa Stars 1:118:15UdsatWilberforce Strikers - Wusum Stars -:-
18:30Real Republicans - Wusum Stars 1:1
SLOVENIEN: Prva Liga
16:45Koper - Aluminij 2:1SLOVENIEN: 1. SZNL Kvinder
19:15Krim K - ZNK Ljubljana K 0:3SYDAMERIKA: Copa Libertadores - Grupperunde
00:00Atletico-MG (Bra) - Rosario (Arg) 2:100:00Cerro Porteno (Par) - A. Lima (Per) 1:0
00:00Ind. del Valle (Ecu) - San Lorenzo (Arg) 2:0
02:00Penarol (Uru) - Caracas (Ven) 5:0
02:30Flamengo (Bra) - Palestino (Chi) 2:0
02:30Sao Paulo (Bra) - Cobresal (Chi) 2:0
04:00Barcelona SC (Ecu) - Talleres Cordoba (Arg) 2:2
00:00Bolivar (Bol) - Millonarios (Col) 3:2
00:00LDU Quito (Ecu) - Botafogo RJ (Bra) 1:0
SYDAMERIKA: Copa Sudamericana - Grupperunde
00:00Defensa y Justicia (Arg) - Always Ready (Bol) 1:100:00Fortaleza (Bra) - Nacional Potosi (Bol) 5:0
02:00Internacional (Bra) - Tomayapo (Bol) 0:0
02:00U. Calera (Chi) - U. Catolica (Ecu) 0:1
02:30Racing Club (Arg) - Bragantino (Bra) 3:0
04:00Ind. Medellin (Col) - Cesar Vallejo (Per) 4:2
00:00Lanus (Arg) - Deportivo Garcilaso (Per) 2:1
00:00Metropolitanos (Ven) - Cuiaba (Bra) 0:2
SYDAMERIKA: South American Championship Kvinder U20
23:00Peru U20 K - Argentina U20 K 1:1THAILAND: League Cup
14:00Khonkaen Utd. - Muangthong 1:2str.TYSKLAND: Oberliga Mittelrhein
19:00Germania Teveren - Schafhausen 1:2URUGUAY: Copa Uruguay
00:00Defensor Sp. - River Plate 2:1USA: MLS Next Pro
00:00Cincinnati 2 - New England Revolution II 2:101:00Chicago Fire II - Crown Legacy 2:0
01:30New York City II - New York Red Bulls 2 0:1
22:00Philadelphia II - Orlando City B 2:1str.
VERDEN: Internationale Venskabskampe
11:00Montenegro U16 - Nordmakedonien U16 1:012:00Sverige U16 - Holland U16 2:1str.
13:00Schweiz U16 - Australien U16 3:4
15:30Cypern U17 - Ukraine U17 2:1
17:00Japan U23 - Irak U23 1:0
19:00Belgien U16 - Danmark U16 1:0str.
VERDEN: Venskabskampe Kvinder
10:30Tyrkiet U16 K - USA U16 K 0:211:00Wales U16 K - Kina U16 K 1:4
15:00Vietnam U16 K - Botswana U16 K 5:0
15:30Paraguay U16 K - Uganda U16 K 7:0
16:00Skotland U16 K - Schweiz U16 K 2:1
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.