Fodbold » 05.04.2024 » Odds
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Odds udbudt af bet365 - Bet nu!
DANMARK: Superliga - Nedrykningsgruppe
18:00Lyngby - OB -:-DANMARK: NordicBet Liga - Nedrykningsgruppe
18:00AC Horsens - Hillerød Fodbold -:-18:00B.93 - FC Helsingør -:-
FRANKRIG: Ligue 1
20:00Lille - Marseille -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.20 ]ITALIEN: Serie A
19:45Salernitana - Sassuolo -:- [ 2.60 | 3.50 | 2.50 ]TYSKLAND: Bundesliga
19:30Frankfurt - Bremen -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.75 ]AFRIKA: CAF Champions League - Play Offs
19:00Mamelodi - Young Africans -:-21:00Al Ahly - Simba -:-
AFRIKA: Olympiske lege Kvinder - Kvalifikation
16:00Zambia K - Marokko K -:-17:00Nigeria K - Sydafrika K -:-
ALGERIET: Division 1
15:45El Bayadh - Magra -:-22:00Biskra - JS Kabylie -:-
22:00Chlef - Saoura -:-
22:00MC Alger - US Souf -:-
ALGERIET: Ligue 2
15:30Annaba - Olympique Magrane -:-15:30Hussein Dey - Mostaganem -:-
15:30MO Constantine - Olympique Akbou -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:00Velez Sarsfield - Argentinos Jrs -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.60 ]ARGENTINA: Reserve League - Første etape
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-ARMENIEN: Premier League
12:00West Armenia - Noah -:-ARMENIEN: First League
12:00FC Gandzasar - Shirak 2 -:-ASERBAJDSJAN: Premier League
17:00Araz - Kapaz -:-ASERBAJDSJAN: I Liqa
11:00Zaqatala - Karvan -:-12:00Moik Baku - Shamakhi -:-
AUSTRALIEN: A-League
09:45WS Wanderers - Brisbane Roar -:- [ 1.91 | 4.00 | 3.50 ]AUSTRALIEN: NPL ACT
09:30Monaro Panthers - Canberra Olympic -:-AUSTRALIEN: NPL Queensland
11:30Gold Coast Knights - Brisbane U21 -:-11:30Peninsula - Olympic FC -:-
AUSTRALIEN: NPL Sydaustralien
10:00Adelaide City - Campbelltown City -:-10:00South Adelaide - Modbury -:-
10:15NE Metrostars - Croydon -:-
AUSTRALIEN: NPL Victoria
09:30Heidelberg - St Albans -:-09:45Dandenong City - Green Gully -:-
10:30Oakleigh - Port Melbourne Sharks -:-
BANGLADESH: Premier League
10:15Abahani Limited - Fortis -:-10:15Brothers U. - Rahmatgonj MFS -:-
10:15Chittagong Abahani - Bashundara Kings -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
15:00Arsenal Dzyarzhynsk - Vitebsk -:-17:00FC Minsk - Smorgon -:-
BELARUS: Pershaya Liga
15:00Ostrovets - Energetik-BGU -:-BELGIEN: Jupiler League - Conference League Gruppe
19:45KV Mechelen - St. Truiden -:-BELGIEN: Challenger Pro League
19:00Beveren - Anderlecht U23 -:-19:00Waregem - Patro Eisden -:-
BELGIEN: Pro League U21
18:30Deinze U21 - St. Truiden U21 -:-18:30Patro Eisden U21 - Eupen U21 -:-
19:00Dender U21 - Kortrijk U21 -:-
19:00RFC Liege U21 - Oostende U21 -:-
19:00RWDM U21 - Westerlo U21 -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
23:00The Strongest - SA Bulo Bulo -:-BRASILIEN: Acreano - Første etape
21:00Senador Guiomard - Acreano -:-BRASILIEN: Amapaense
00:00Macapa - Ypiranga AP -:-BRASILIEN: Matogrossense - Play Offs
00:00Luverdense - Mixto -:-BRASILIEN: Capixaba U20
19:00Porto Vitoria U20 - Desportiva Ferroviaria U20 -:-BRASILIEN: Goiano U20
19:30Aparecida EC U20 - Guanabara City U20 -:-19:30Aparecidense U20 - Itaberai U20 -:-
19:30Guapo M19 U20 - Jataiense U20 -:-
19:30Royal U20 - Trindade U20 -:-
BULGARIEN: Vtora liga
15:00Septemvri Sofia - Spartak -:-CHAD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Foullah Edifice -:-CHILE: Primera B
23:00Limache - Curico Unido -:-COLOMBIA: Primera A - Apertura
22:00Envigado - Pereira -:-00:10Atl. Nacional - Fortaleza -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-21:30Tigres - Huila -:-
COLOMBIA: Liga Kvinder
22:00Dep. Cali K - Cucuta K -:-CONGO: Ligue 1
15:00Kondzo - Juk -:-CYPERN: Division 2 - Mesterskabet - Slutspil
17:00Omonia 29th May - Paralimni -:-DJIBOUTI: Division 1
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-19:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
ECUADOR: Serie B
01:00Gualaceo - Nueve de Octubre -:-ENGLAND: Championship
20:00Rotherham - Plymouth -:-ENGLAND: Isthmian League Premier Division
19:45Cray Wanderers - Hashtag -:-ENGLAND: Premier League 2
19:00Newcastle U21 - West Brom U21 -:-19:00Norwich U21 - Southampton U21 -:-
19:00West Ham U21 - Derby U21 -:-
ENGLAND: Professional Development League
19:00Sheffield Utd U21 - Burnley U21 -:-ESTLAND: Meistriliiga
17:00Nomme Utd - Tammeka -:-ETIOPIEN: Premier League
14:00Ethiopia Bunna - Hawassa -:-17:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-
EUROPA: Euro Kvinder - Kvalifikation - Liga A
17:00Norge K - Finland K -:-17:00Tjekkiet K - Danmark K -:-
17:15Italien K - Holland K -:-
17:45Island K - Polen K -:-
19:30Østrig K - Tyskland K -:-
19:45Belgien K - Spanien K -:-
20:00England K - Sverige K -:-
20:10Frankrig K - Irland K -:-
EUROPA: Euro Kvinder - Kvalifikation - Liga B
14:00Slovakiet K - Israel K -:-16:00Ukraine K - Kosovo K -:-
16:45Ungarn K - Azerbaijan K -:-
17:00Serbien K - Skotland K -:-
18:00Schweiz K - Tyrkiet K -:-
19:00Nordirland K - Malta K -:-
19:15Wales K - Kroatien K -:-
20:45Portugal K - Bosnien-Hercegovina K -:-
EUROPA: Euro Kvinder - Kvalifikation - Liga C
12:00Armenien K - Rumænien K -:-12:00Kasakhstan K - Bulgarien K -:-
15:30Letland K - Nordmakedonien K -:-
15:30Montenegro K - Andorra K -:-
15:30Slovenien K - Moldova K -:-
16:00Cypern K - Hviderusland K -:-
16:00Georgien K - Litauen K -:-
18:00Grækenland K - Færøerne K -:-
18:30Luxembourg K - Albanien K -:-
EUROPA: Euro U19 Kvinder - Kvalifikation - Runde 2 - Liga B
10:00Kosovo U19 K - Luxembourg U19 K -:-14:00Israel U19 K - Gibraltar U19 K -:-
FINLAND: Kakkonen Gruppe B
16:30Inter Turku 2 - HJS -:-FORENEDE EMIRATER: Division 1
19:00Al Fujairah - Al Urooba -:-19:00Al Rams - Al-Taawon -:-
19:00Al Thaid - Dubai City -:-
19:00Masfut - Gulf United -:-
FRANKRIG: National
18:30GOAL FC - Cholet -:-18:30Le Mans - Avranches -:-
18:30Martigues - Villefranche -:-
18:30Orleans - Marignane GCB -:-
18:30Red Star - Niort -:-
18:30SAS Epinal - Nimes -:-
18:30Versailles - Dijon -:-
FRANKRIG: National 2 - Gruppe A
18:00Le Puy-en-Velay - Bourgoin Jallieu -:-FRANKRIG: National 2 - Gruppe B
18:00La Roche - Libourne -:-FRANKRIG: National 2 - Gruppe C
17:00Bastia-Borgo - Boulogne -:-FÆRØERNE: 1. Deild
14:00Argir - Klaksvik 2 -:-GHANA: Premier League
16:00Nations FC - Great Olympics -:-GHANA: Division One League
16:00Tamale City - VC Warriors -:-GUINEA: Ligue 1
17:00Flamme Olympique - Kamsar -:-17:00Loubha - Sequence -:-
17:00Wakriya - Hafia -:-
HOLLAND: 1. division
19:00Cambuur - Den Haag -:-19:00Dordrecht - De Graafschap -:-
19:00Maastricht - Helmond -:-
19:00Oss - Eindhoven -:-
19:00Telstar - Jong PSV -:-
HOLLAND: Divisie 1 U18 - Forår
14:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:00Vida - Marathon -:-02:15Real Sociedad - Olimpia -:-
INDIEN: ISL
15:00Goa - Hyderabad -:-INDIEN: I-League
12:00Rajasthan United - Delhi FC -:-14:30Churchill Brothers - Aizawl -:-
IRAK: Super League
16:00Al-Hudod - Karbala -:-16:00Al Minaa - Al Karkh -:-
16:00Al Najaf - Al Naft -:-
16:00Naft Missan - Naft Al-Basra -:-
16:00Newroz - Baghdad -:-
IRLAND: Premier Division
19:45Bohemians - Waterford -:-19:45Derry City - Dundalk -:-
19:45Drogheda - Shelbourne -:-
19:45St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
IRLAND: Division 1
19:45Bray - Athlone -:-19:45Cork City - Cobh Ramblers -:-
19:45Finn Harps - UC Dublin -:-
19:45Kerry - Longford -:-
19:45Wexford - Treaty United -:-
ISLAND: Icelandic Cup
20:15Hafnir - KM Reykjavik -:-20:15Hamar - Hviti -:-
20:15Haukar - Afrika Reykjavik -:-
20:15KH Hlidarendi - Reynir -:-
20:15Smari - Arbaer -:-
20:15Spyrnir - Hottur / Huginn -:-
20:15Tindastoll - Samherjar -:-
ISRAEL: Leumit League
14:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-14:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-
14:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
14:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
ISRAEL: Liga Alef Nord
11:00Hapoel Bueine - Ironi Baka -:-11:00H. Raanana - Hapoel Kaukab -:-
11:00M. Kiryat Ata-Bialik - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
11:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
11:00Tzeirey Um El Fahem - Kiryat Yam -:-
ISRAEL: Liga Alef Syd
11:00Agudat Sport Ashdod - H. Herzliya -:-11:00H. Bikat Hayarden - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
11:00Shimshon Tel Aviv - SC Dimona -:-
ITALIEN: Serie B
19:30Bari - Cremonese -:-ITALIEN: Serie C - Gruppe B
19:45Sestri Levante - Pineto -:-ITALIEN: Serie C - Gruppe C
19:45Foggia - Casertana -:-JORDAN: Premier League
20:30Al Ahli - Moghayer Al Sarhan -:-20:30Al Wehdat - Al Hussein -:-
20:30Aqaba - Al-Faisaly Amman -:-
KASAKHSTAN: First Division
10:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-12:00Arys - Kaspij Aktau -:-
12:00FK Kyran - Turkistan -:-
KINA: Super League
08:30Changchun Yatai - Shanghai Shenhua -:-12:00Henan Songshan Longmen - Shenzhen Xinpengcheng -:-
12:35Beijing Guoan - Shanghai Port -:-
12:35Qingdao Hainiu - Shandong Taishan -:-
13:00Nantong Zhiyun - Meizhou Hakka -:-
KINA: Jia League
08:00Yanbian Longding - Chongqing Tonglianglong -:-08:30Foshan Nanshi - Dalian Yingbo -:-
08:30Jiangxi Lushan - Yunnan Yukun -:-
12:30Guangzhou FC - Shanghai Jiading Huilong -:-
KINA: Yi League
08:00Dalian Kuncheng - Xian Ronghai -:-08:00Langfang Glory City - Taian Tiankuang -:-
08:30Shanghai Port B - Shenzhen Juniors -:-
11:00Haikou Mingcheng - Guangxi Lanhang -:-
12:30Nantong Haimen - Hubei Istar -:-
12:30Rizhao Yuqi - Shandong Taishan B -:-
KROATIEN: HNL
17:00Rudes - Osijek -:-KROATIEN: Prva NL
14:50Sesvete - Solin -:-LETLAND: Virsliga
16:00Auda - Valmiera -:-LITAUEN: I Lyga
14:00Tauras - Banga 2 -:-16:00Babrungas - Ekranas -:-
16:00Kauno Zalgiris 2 - BE1 NFA -:-
16:00Nevezis Kedainiai - Siauliai 2 -:-
17:00Neptunas - BFA Vilnius -:-
MALTA: Challenge League - Nedrykningsgruppe
19:30Lija - Zejtun -:-MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Leones Negros -:-04:05Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Montaneses -:-MEXICO: Liga Premier Serie B
23:00Chilangos - Dongu -:-MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Mazatlan FC U23 - U.N.A.M. U23 -:-23:45Tijuana U23 - Necaxa U23 -:-
MONGOLIET: Premier League
12:15Deren - Falcons -:-MYANMAR: MNL League Cup
10:00Glory Goal - Kachin United -:-10:00Mahar United - Yangon Utd -:-
10:30Rakhine United - Shan Utd -:-
NIGERIA: NPFL
16:00Sunshine Stars - Bayelsa United -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 4
17:00Tiller - Mosjoen -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - General Caballero JLM -:-PARAGUAY: Division Intermedia
21:00Colegiales - Encarnacion FC -:-21:00Deportivo Santani - Atl. Tembetary -:-
21:00Fernando de la Mora - 3 De Febrero -:-
21:00Independiente F.B.C. - Guairena -:-
21:00Resistencia - Pastoreo -:-
21:00Rubio Nu - 12 de Junio -:-
21:00San Lorenzo - Martin Ledesma -:-
21:00Sp. Carapegua - Recoleta -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
20:30Grau - Sport Boys -:-POLEN: Ekstraklasa
17:00Cracovia - LKS Lodz -:-19:30Radomiak Radom - Rakow -:-
POLEN: Division 1
17:00Leczna - Podbeskidzie -:-19:30Arka - Chrobry Glogow -:-
POLEN: Division 2
17:00Elblag - LKS Lodz II -:-18:00Skra - Zaglebie II -:-
19:45Kotwica Kolobrzeg - Pogon Siedlce -:-
POLEN: III Liga - Gruppe I
18:00Skierniewice - Belchatow -:-POLEN: III Liga - Gruppe II
15:30Swit Skolwin - Swinoujscie -:-PORTUGAL: Liga Portugal
20:15Farense - Boavista -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
18:00Nacional - AVS -:-QATAR: QSL
19:30Al-Duhail - Al-Sadd -:-19:30Al-Wakra - Al Arabi -:-
RUMÆNIEN: Liga 1 - Mesterskabet - Slutspil
18:30Sepsi Sf. Gheorghe - Farul Constanta -:-RUMÆNIEN: Liga 1 - Nedrykningsgruppe
15:30UTA Arad - Botosani -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Serie1 - Gruppe for Oprykning
15:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Serie 2 - Nedrykningsgruppe
15:00CSM Ramnicu Sarat - Braila -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 4 - Gruppe for Oprykning
15:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 4 - Nedrykningsgruppe
15:00FC Pucioasa - Moreni -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 5 - Gruppe for Oprykning
15:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 5 - Nedrykningsgruppe
15:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 6 - Gruppe for Oprykning
15:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 7 - Gruppe for Oprykning
15:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 7 - Nedrykningsgruppe
15:00U Craiova 1948 2 - Lupac -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 8 - Gruppe for Oprykning
15:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 8 - Nedrykningsgruppe
15:00Ineu - Teuz Cermei -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 9 - Gruppe for Oprykning
15:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 9 - Nedrykningsgruppe
15:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 10 - Gruppe for Oprykning
15:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 10 - Nedrykningsgruppe
15:00Baia Mare - Satu Mare -:-15:00Baile Felix - Victoria Carei -:-
15:00Minerul Ocna Dej - Sanatatea Cluj -:-
RUSLAND: Youth League
09:00FK Strogino Moscow U19 - Baltika U19 -:-11:00Chertanovo M. U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
11:00FK Rostov U19 - Ural U19 -:-
11:00Samara U19 - Kazan U19 -:-
13:00Akhmat Grozny U19 - F. Voronezh U19 -:-
13:00CSKA Moskva U19 - Zenit U19 -:-
13:00Krasnodar U19 - Sp. Moskva U19 -:-
13:00Lok. Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - Din. Moskva U19 -:-
15:00Sochi U19 - Konoplev Academy U19 -:-
RWANDA: Premier League
14:00Marines - Bugesera -:-17:00AS Kigali - APR -:-
SAUDI ARABIEN: Saudi Professional League
20:00Al-Ittihad FC - Al-Taawon -:-20:00Al Khaleej - Al-Hilal -:-
20:00Al Wehda - Al Ahli SC -:-
20:00Damac - Al Nassr Riyadh -:-
SCHWEIZ: Challenge League
19:15Nyonnais - FC Baden -:-SCHWEIZ: 1.Liga Classic Gruppe 1
19:30Yverdon II - Pully -:-SERBIEN: Srpska Liga - Belgrade
15:00Brodarac - Zvezdara -:-SEYCHELLERNE: Premier League
12:00Anse Reunion - Foresters FC -:-15:00Saint Louis - Cote d'Or -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Old Edwardians - Ports Authority -:-17:15Real Republicans - SLIFA -:-
SKOTLAND: Lowland League
19:45Hearts B - East Stirlingshire -:-SLOVAKIET: Nike liga - Mesterskabet - Slutspil
16:30Zilina - Slovan Bratislava -:-SLOVAKIET: 4. liga - Bratislava
18:30MSK Senec - Rovinka -:-SLOVENIEN: Prva Liga
19:15Aluminij - Maribor -:-SPANIEN: LaLiga2
19:30Amorebieta - Ferrol -:-19:30Elche - R. Oviedo -:-
SPANIEN: Segunda RFEF - Gruppe 2
18:00Tudelano - Ath. Bilbao B -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 4
12:00Alaves C - Urduliz -:-15:00CD Vitoria - Derio -:-
18:30Durango - Aurrera Ondarroa -:-
18:30Pasaia - Portugalete -:-
SPANIEN: Tercera RFEF - Gruppe 12
21:00Ibarra - CD Marino -:-21:00Villa Santa Brigida - Panaderia -:-
SVERIGE: Division 1 - Nord
18:00Taby - Sollentuna -:-SVERIGE: Division 2 - Norra Götaland
18:00Grebbestad - Ahlafors IF -:-18:30Vanersborgs FK - Kongahalla -:-
SVERIGE: Division 2 - Norra Svealand
19:00Farsta - Viggbyholms -:-SVERIGE: Division 2 - Södra Götaland
18:00IFK Hassleholm - Kristianstad -:-SVERIGE: Division 2 - Södra Svealand
18:00Mjolby AI FF - Atvidaberg -:-18:30Nacka Iliria - Syrianska -:-
SVERIGE: Division 2 - Västra Götaland
18:00Lindome - Qviding -:-18:30Tord - Landvetter -:-
SYDAFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Casric Stars - Pretoria U. -:-SYDAMERIKA: Copa Libertadores - Grupperunde
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-23:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
01:00Liverpool M. (Uru) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
01:00Palestino (Chi) - Bolivar (Bol) -:-
01:00Talleres Cordoba (Arg) - Sao Paulo (Bra) -:-
SYDAMERIKA: Copa Sudamericana - Grupperunde
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-01:00Sp. Luqueno (Par) - Racing Club (Arg) -:-
01:00U. Catolica (Ecu) - Cruzeiro (Bra) -:-
03:00Always Ready (Bol) - Ind. Medellin (Col) -:-
03:00Tomayapo (Bol) - Delfin (Ecu) -:-
SYDKOREA: K3 League
07:00Daejeon Korail - Gimhae -:-TJEKKIET: FNL
17:00Vlasim - Zizkov -:-TJEKKIET: CFL - Gruppe B
17:00Usti n. L. - Brozany -:-TJEKKIET: MSFL
16:00Hlucin - Uhersky Brod -:-16:00Zlinsko - SK Hranice -:-
TJEKKIET: Division E
17:30Batov - Skastice -:-TJEKKIET: Jihocesky KP
16:30Rudolfov - Trhove Sviny -:-17:00Hluboka nad Vltavou - Olesnik -:-
TJEKKIET: Plzensky KP
17:00Petrin Plzen B - Nepomuk -:-TJEKKIET: Zlinsky KP
17:00Luhacovice - Osvetimany -:-TJEKKIET: U19 League
10:00Zlin U19 - Brno U19 -:-TYSKLAND: 2. Bundesliga
17:30Paderborn - Hertha -:-17:30Rostock - Wehen -:-
TYSKLAND: 3. Liga
18:00Ingolstadt - Bielefeld -:-TYSKLAND: Regionalliga Nord
18:00Eimsbutteler - Teutonia Ottensen -:-TYSKLAND: Regionalliga Nordøst
17:00Carl Zeiss Jena - Cottbus -:-18:00BFC Dynamo - Hertha II -:-
TYSKLAND: Regionalliga Vest
18:30Köln II - Paderborn II -:-18:30Rodinghausen - Wiedenbruck -:-
TYSKLAND: Regionalliga Bayern
18:00Buchbach - Schalding -:-18:00Illertissen - Bayern II -:-
TYSKLAND: Oberliga NOFV-Nord
17:00Dynamo Schwerin - Rostocker FC -:-18:30Hertha Zehlendorf - TB Berlin -:-
TYSKLAND: Oberliga Hamburg
18:00Halstenbek-Rellingen - Harksheide -:-18:30Suderelbe - Turkiye Wilhelmsburg -:-
18:30Victoria Hamburg - Niendorfer TSV -:-
TYSKLAND: Oberliga Bremen
18:30Oberneuland - Blockdiek -:-TYSKLAND: Oberliga Niedersachsen
18:30Heeslinger - Rotenburger -:-TYSKLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
18:00Morlautern - Arminia Ludwigshafen -:-TYSKLAND: Oberliga Bayern Nord
17:30Eichstatt - Feucht -:-18:00ATSV - Wurzburger FV -:-
TYSKLAND: Oberliga Bayern Syd
18:301860 München II - Deisenhofen -:-TYSKLAND: Oberliga Baden-Württemberg
17:00Bietigheim-Bissingen - Pforzheim -:-18:00Nottingen - Hollenbach -:-
TYSKLAND: Junior Bundesliga Syd
17:00Heidenheim U19 - Augsburg U19 -:-UGANDA: Premier League
14:00Gadaffi - Kampala City -:-14:00Mbarara City - Maroons -:-
17:00Vipers - UPDF -:-
UKRAINE: Persha Liga - Gruppe for Oprykning
11:00Prykarpattya - Livyi Bereg -:-UKRAINE: Persha Liga - Nedrykningsgruppe
10:00FC Chernihiv - Khust -:-10:30Kremin - Bukovyna -:-
UKRAINE: U19 League
10:00Veres Rivne U19 - Obolon Kiev U19 -:-UNGARN: OTP Bank Liga
19:00Ujpest - Zalaegerszeg -:- [ 1.91 | 3.50 | 3.25 ]URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Boston River - Defensor Sp. -:-USA: MLS Next Pro
01:00Houston Dynamo 2 - Minnesota 2 -:-UZBEKISTAN: Super League
15:15Bunyodkor - Din. Samarkand -:-15:15Sogdiana - Qizilqum -:-
VERDEN: Venskabskampe Klubber
16:00SJK Akatemia (Fin) - KPV (Fin) -:-VERDEN: Venskabskampe Kvinder
11:00Sydkorea K - Filippinerne K -:-VIETNAM: V.League 1
12:00Nam Dinh - Binh Dinh -:-13:15Hai Phong - Thanh Hoa -:-
VIETNAM: V.League 2
09:00Phu Tho - TTBD Phu Dong -:-12:00Binh Phuoc - Hue -:-
WALES: Cymru Premier - Mesterskabet - Slutspil
19:45Bala Town - Newtown -:-19:45TNS - Caernarfon -:-
WALES: Cymru Premier - Nedrykningsgruppe
19:45Haverfordwest - Barry -:-ØSTRIG: Bundesliga - Nedrykningsgruppe
18:30Altach - Tirol -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.25 ]ØSTRIG: 2. Liga
17:10First Vienna - St. Polten -:-17:10Horn - Lafnitz -:-
17:10Kapfenberg - Ried -:-
17:10Stripfing - Liefering -:-
ØSTRIG: Regionalliga Øst
18:00Leobendorf - Marchfeld -:-18:00Neusiedl - Austria (Am) -:-
18:30Favoritner - Drassburg -:-
18:30SK Rapid (Am) - Wiener Viktoria -:-
18:30SV Oberwart - Donaufeld Wien -:-
18:30TWL Elektra - Kremser -:-
18:30Wiener - Traiskirchen -:-
ØSTRIG: Regionalliga Central
18:00Allerheiligen - LASK (Am) -:-18:00Deutschlandsberger - Weiz -:-
18:00Union Gurten - Ried (Am) -:-
18:00Vocklamarkt - Wallern/St Marienkirchen -:-
18:30Voitsberg - Vorwarts Steyr -:-
ØSTRIG: Regionalliga Vest
18:00TSV St. Johann - Bischofshofen -:-ØSTRIG: Burgenland
18:00ASV Siegendorf - Leithaprodersdorf -:-18:00USVS Rudersdorf - Kohfidisch -:-
18:30Deutschkreutz - Parndorf -:-
ØSTRIG: Karnten
17:30SV Spittal - Volkermarkt -:-17:30Treibach - Kottmannsdorf -:-
ØSTRIG: Niederosterreich
18:30Korneuburg - St. Peter in der Au -:-18:30Kottingbrunn - St. Polten (Am) -:-
18:30Schrems - SCU Kilb -:-
18:30Waidhofen/Thaya - Rohrbach -:-
ØSTRIG: Oberosterreich
18:00Edelweiss - Dietach -:-18:00Micheldorf - ASK St.Valentin -:-
18:00Mondsee - Perg -:-
18:30Ostermiething - SPG Wels II -:-
ØSTRIG: Salzburg
18:00Burmoos - Adnet -:-18:00Strasswalchen - Seekirchen -:-
18:00UFC Hallein - Thalgau -:-
18:30SAK 1914 - Grodig -:-
ØSTRIG: Steiermark
18:00Furstenfeld - Tillmitsch -:-18:00Heiligenkreuz - Hartberg (Am) -:-
18:00Hohenhaus Schladming - Koflach -:-
18:00Ilzer SV - Lafnitz (Am) -:-
18:00Kalsdorf - Lebring -:-
18:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Frauental -:-
18:00SV Union Gnas - Weinland Gamlitz -:-
ØSTRIG: Tirol
18:00SC Kundl - Kitzbuhel -:-18:30SV Worgl - Kematen -:-
ØSTRIG: Wien
17:00Stammersdorf - Stadlau -:-17:30Schwechat - SV Donau -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.