Fodbold » 15.05.2024 » Odds
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Odds udbudt af bet365 - Bet nu!
DANMARK: Superliga - Mesterskabet - Slutspil
20:00Brøndby IF - FC Nordsjælland 1:0 [ 2.75 | 3.60 | 2.40 ]DANMARK: Superliga - Nedrykningsgruppe
18:00Randers FC - Viborg FF 1:0 [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]18:00Vejle Boldklub - Lyngby 1:0 [ 2.15 | 3.00 | 3.70 ]
ENGLAND: Premier League
20:45Brighton - Chelsea 1:2 [ 3.20 | 4.00 | 2.00 ]21:00Manchester Utd - Newcastle 3:2 [ 2.70 | 3.90 | 2.35 ]
FRANKRIG: Ligue 1
21:00Nice - PSG 1:2 [ 2.05 | 3.70 | 3.40 ]21:00Reims - Marseille 1:0 [ 4.00 | 3.75 | 1.85 ]
SPANIEN: LaLiga
19:30Sevilla - Cadiz 0:1 [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]19:30Vallecano - Granada 2:1 [ 1.53 | 4.00 | 7.00 ]
22:00Celta Vigo - Ath. Bilbao 2:1 [ 2.30 | 3.30 | 3.20 ]
22:00Getafe - Atl. Madrid 0:3 [ 5.25 | 3.70 | 1.73 ]
ALBANIEN: Super League - Nedrykning
16:00Flamurtari - Apolonia Fier 1:0str.ANGOLA: Girabola
16:00Bravos do Maquis - Academica 0:118:00Petro - Primeiro de Agosto 0:0
ARGENTINA: Torneo Federal
18:00Argentino MM - Deportivo Camioneros 1:119:00Ferro Gen. Pico - San Martin Mendoza 1:0
20:00Olimpo - Kimberley 1:1
20:15Sol de America - Juventud Antoniana 1:0
20:30Boca Unidos - San Martin Formosa 2:2
20:30Circulo Deportivo - Villa Mitre 1:1
20:30Sansinena - Santamarina 0:0
21:00Deportivo Rincon - Germinal 2:2
21:00Sportivo Estudiantes - Ciudad Bolivar 1:1
00:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 1:0
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Club Lujan 0:0ARGENTINA: Copa Argentina
20:00Gimnasia Mendoza - CA Mitre 0:122:15Almirante Brown - San Martin Tucuman 4:3str.
ARGENTINA: Reserve League - Første etape
20:00Barracas Central 2 - Argentinos Jrs 2 1:120:00Ind. Rivadavia 2 - Deportivo Riestra 2 3:2
20:00Platense 2 - Sarmiento Junin 2 0:0
20:00Racing Club 2 - Rosario Central 2 0:0
20:00River Plate 2 - Banfield 2 1:2
00:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 2:0
ARMENIEN: Premier League
17:00Shirak - Ararat 0:1ARMENIEN: First League
15:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh 2:115:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan 2:0
15:00Noah 2 - Onor 6:1
16:00Urartu 2 - FC Gandzasar 1:1
ARUBA: Division di Honor - Nedrykning - Slutspil
02:00Santa Fe - Bubali 2:1ASERBAJDSJAN: I Liqa
15:00Difai Agsu - Moik Baku 1:115:00Karvan - Mingachevir 1:0
15:00Zaqatala - Iravan 2:1
AUSTRALIEN & OCEANIEN: OFC Champions League
00:00Auckland City (Nzl) - Hekari United (Pap) 1:003:00Solomon Warriors (Sol) - Rewa (Fij) 2:3
BAHRAIN: Premier League
18:30Al-Ahli Manama - Al-Shabbab 0:118:30Busaiteen - Al-Rifaa 1:3
18:30Manama Club - Al-Hidd 0:0
18:30Sitra - East Riffa 1:1
BHUTAN: Premier League
13:00Samtse - RTC 2:2BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
13:00Prijedor - Omarska 5:017:00Drina Zvornik - Mrkonjic Grad 3:0
17:00Kozara - Laktasi 0:5
17:00Kozarska Dubica - Leotar 4:2
17:00Ljubic Prnjavor - Radnik Bijeljina 2:1
17:00Modrica - BSK Banja Luka 2:0
17:00Nevesinje - Zeljeznicar Banja Luka 4:0
17:00Romanija Pale - Sutjeska Foca 1:0
17:00Slavija - Famos Vojkovici 3:2
BOTSWANA: Premier League
15:00Jwaneng Galaxy - Matebele 2:215:00Nico United - Morupule 0:1
15:00Sua Flamingoes - Orapa United 2:1
15:00Tafic FC - Police XI 1:0
15:00VTM FC - Gaborone Utd 0:1
19:00Holy Ghost - Township Rollers 0:4
BRASILIEN: Serie B
00:00Avai - CRB 2:1 [ 2.75 | 3.00 | 2.80 ]00:00Vila Nova - Novorizontino 2:1 [ 2.55 | 2.88 | 3.10 ]
02:30Botafogo SP - Chapecoense-SC 0:0 [ 2.05 | 3.10 | 4.10 ]
02:30Coritiba - Guarani 1:0 [ 1.70 | 3.50 | 5.25 ]
00:00America MG - Mirassol 0:0 [ 1.83 | 3.30 | 4.50 ]
00:00Brusque - Operario 0:0 [ 2.55 | 3.00 | 2.90 ]
00:00Ituano - Sport Recife 1:0 [ 4.10 | 3.30 | 1.91 ]
BRASILIEN: Mineiro 2
20:00Valeriodoce - Betim 0:000:30Aymores - Tupi-MG 2:0
BRASILIEN: Rondoniense - Play Offs
21:00Porto Velho - Vilhena EC 1:2BRASILIEN: Roraimense - Anden etape
01:00Progresso - Nautico FC 0:703:00Sao Raimundo RR - GAS 1:1
BRASILIEN: Copa Espirito Santo - Første etape
00:00Real Noroeste - Rio Branco ES 2:3BRASILIEN: Brasileiro U20
20:00America Mineiro U20 - Santos U20 2:020:00Fluminense U20 - Cuiaba U20 1:0
20:00UdsatGremio U20 - Corinthians U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - RB Bragantino U20 0:2
20:30Goias U20 - Bahia U20 3:3
BRASILIEN: Acreano U20
00:00Andira U20 - Independencia U20 5:0BRASILIEN: Catarinense U20
00:30UdsatMarcilio Dias U20 - Nacao U20 -:-BRASILIEN: Pernambucano U20 - Første etape
21:00Ipojuca U20 - Atletico Torres U20 0:1BULGARIEN: Third League - Sydøst
17:00Atletik Kuklen - Spartak Plovdiv 1:017:00Dimitrovgrad - Levski Karlovo 2:0
17:00Karnobat - Asenovets 2:2
17:00Lok. Plovdiv II - Sliven 4:2
17:00Nesebar - Haskovo 2:1
17:00Rodopa Smolyan - Sozopol 2:2
17:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie 0:0
17:00Sokol Markovo - Beroe II 2:2
17:00Zagorets - Sekirovo Rakovski 2:1
BULGARIEN: Third League - Sydvest
15:00Balkan Botevgrad - Slavia Sofia 2 2:2BULGARIEN: Bulgarian Cup
18:00Ludogorets - Botev Plovdiv 2:3COLOMBIA: Liga Kvinder
22:00Santa Fe K - Alianza K 1:0CONGO DR: Ligue 1 - Mesterskabet - Slutspil
13:30Lubumbashi Sport - Dauphins Noirs 0:415:30St Eloi Lupopo - AS Vita Club 0:0
DOMINIKANSKE REPUBLIK: LDF
22:00Moca - Atlantico 1:000:00Atletico Pantoja - San Cristobal 6:0
ECUADOR: Serie B
02:00Chacaritas - Vargas Torres 0:122:00Nueve de Octubre - Leones del Norte 0:0
EGYPTEN: Premier League
15:00El Daklyeh - El Gounah 0:018:00Pharco - Baladiyat El Mahalla 1:0
18:00Pyramids - Ceramica Cleopatra 2:1
ENGLAND: Women’s Super League
20:15Tottenham K - Chelsea K 0:1EUROPA: Premier League International Cup - Play Offs
20:00Crystal Palace U21 - Jong PSV 1:0EUROPA: Premier League (Crimea)
14:00Gvardiya - TSK Simferopol 1:715:00Alushta-Crimea - Ocean Kerch 1:1
15:30Kyzyltash - GFK Yalta 6:0
18:00Sparta-KT - Inkomport 7:2
EUROPA: Euro U17 Kvinder - Play Offs
15:30Spanien U17 K - Frankrig U17 K 6:118:30England U17 K - Polen U17 K 2:0
GAMBIA: GFA League
18:30Banjul Utd - Greater Tomorrow 0:218:30Brikama U. - Fortune 1:2
GEORGIEN: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Telavi - Kolkheti 1913 1:119:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 1:0
GEORGIEN: Erovnuli Liga 2
14:30Dusheti - Spaeri 1:214:30FC Gareji Sagarejo - Georgia 1:1
14:30Khobi - Shturmi 2:1
14:30Rustavi - Bolnisi 3:1
17:00Loco. Tbilisi - Din. Tbilisi 2 2:4
GHANA: Premier League
17:00Dreams - Bechem United 2:1GRÆKENLAND: Super League - Mesterskabet - Slutspil
17:00Lamia FC - Aris 2:4 [ 3.20 | 3.80 | 2.05 ]19:00Olympiakos - AEK 2:0 [ 2.90 | 3.60 | 2.25 ]
19:00PAOK - Panathinaikos 4:1 [ 1.70 | 3.90 | 4.50 ]
GRÆKENLAND: Super League 2 - Gruppe for Oprykning
15:00AEL Larissa - Makedonikos 1:115:00Kalamata FC - Ionikos 0:0
15:00PAE Chania - Ilioupoli 6:2
GRÆKENLAND: Super League 2 - Nedrykningsgruppe
15:00Kampaniakos - Kozani 1:015:00Karditsa - Aiolikos 2:1
GUINEA: Ligue 1
18:00AflystGangan - Kamsar 1:118:00Kaloum Star - Wakriya 3:1
18:00Sangaredi - SOAR 2:1
HOLLAND: Eredivisie Cup Kvinder
19:30Ajax K - PSV K 1:2e.forl.19:30Twente K - Sittard K 3:0
INDONESIEN: Liga 1 - Play Offs
14:00Madura United - Borneo 1:0IRAN: Division 1
15:20Saipa - Shahre Raz 2:1ISLAND: Icelandic Cup
20:00Akureyri - Vestri 3:1ISLAND: Besta deild Kvinder
20:00Throttur K - Vikingur Reykjavik K 0:121:15Fylkir K - Breidablik K 0:2
ISRAEL: Liga Alef - Oprykning Play Offs
19:00MS Tira - Ironi Baka 2:1str.ITALIEN: Serie D - Vindernes slutrunde
16:00AC Carpi - Pianese 1:116:00Altamura - Trapani 0:3
16:00Union Clodiense - Alcione Milano 2:1
ITALIEN: Coppa Italia
21:00Atalanta - Juventus 0:1 [ 2.55 | 3.10 | 2.90 ]JAPAN: J1 League
12:00Albirex Niigata - Yokohama M. 3:1 [ 2.35 | 3.50 | 2.90 ]12:00Hiroshima - Kashima 1:3 [ 1.65 | 4.00 | 4.75 ]
12:00Kashiwa - Shonan 2:1 [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]
12:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0 [ 1.53 | 3.60 | 7.50 ]
12:00Machida - C-Osaka 2:1 [ 1.80 | 3.70 | 4.33 ]
12:00Nagoya - Tokyo 3:1 [ 2.45 | 3.20 | 2.88 ]
12:00Sagan Tosu - Kawasaki 5:2 [ 3.80 | 3.80 | 1.91 ]
12:00Sapporo - Iwata 1:0 [ 2.00 | 3.60 | 3.80 ]
12:00Verdy - G-Osaka 0:0 [ 2.63 | 3.10 | 2.80 ]
12:30Urawa - Kyoto 3:0 [ 1.67 | 3.80 | 5.25 ]
JORDAN: Premier League
17:00Al Ahli - Al Salt 1:417:00Sahab - Al-Faisaly Amman 2:4
19:45Maan - Al Wehdat 0:1
KENYA: Premier League
11:00Bidco United - Ulinzi Stars 0:112:00Kakamega Homeboyz - Nzoia Sugar 1:0
14:00Leopards - Police FC 1:0
14:00Muhoroni Youth - Bandari 0:0
14:00Muranga - Kariobangi Sharks 0:0
14:00Nairobi City - Tusker 2:2
14:00Shabana - Talanta FC 1:1
14:00Sofapaka - Posta Rangers 2:1
KINA: Super League
13:35Shanghai Shenhua - Qingdao Hainiu 2:0 [ 1.20 | 6.25 | 13.00 ]KINA: FA Cup
08:00Shanghai Changning - Yanbian Longding 2:1str.KIRGISISTAN: Premier Liga
13:30Neftchi Kochkor-Ata - Alga 2:016:00Muras United - Ilbirs 3:1
KROATIEN: Croatian Cup
19:00Din. Zagreb - Rijeka 0:0KUWAIT: Premier League - Mesterskabet - Slutspil
18:10Al-Fahaheel - Al Naser 2:2LETLAND: Virsliga
16:30Valmiera - Auda 2:117:30Jelgava - RFS 1:2
LIBANON: Premier League - Vindernes slutrunde
15:00Bourj FC - Safa 1:1MALI: Premiere Division
18:30Black Stars - Binga 1:118:30Djoliba - USC Kita 3:0
18:30Foot Elite - Bougouba 1:1
20:30Koro - Korofina 2:0
MAROKKO: Coupe du Trone
18:00Dcheira - FAR Rabat 1:221:00Khouribga - Mouloudia Oujda 0:1
MONGOLIET: Premier League
10:15Khangarid - Tuv Azarganuud 2:113:15Bavarians - FC Ulaanbaatar 1:8
MYANMAR: MNL League Cup
11:15Yadanarbon - Ispe FC 2:211:30Ayeyawady - Hantharwady Utd 1:2
11:30Dagon - Silver Stars 1:0
11:30Myawady - Rakhapura United 4:3
NIGER: Super Ligue
17:30UdsatNigelec - Zumunta -:-17:30Tagour Provincial Club - Jangorzo 1:0
NIGERIA: NPFL
17:00Abia Warriors - Rivers United 2:0NORGE: Division 3 - Gruppe 2
18:00Madla IL - Vidar 1:5NORGE: Toppserien Kvinder
18:00Asane K - Kolbotn K 1:118:00Brann K - RØA K 1:1
18:00LSK Kvinner K - Stabæk FK K 3:2
18:00Lyn K - Arna-Bjørnar K 1:0
19:05Vålerenga K - Rosenborg K 0:1
OMAN: Professional League
16:00Oman Club - Al Nahda 2:1POLEN: III Liga - Gruppe I
16:00Wikielec - Zambrow 1:017:00Grodzisk M. - Concordia Elblag 15:0
17:30Legionowo - Belchatow 2:3
17:30LKS Lomza - Bron Radom 0:2
17:30Pilica Bialobrzegi - Swit 0:5
17:30Warta Sieradz - Legia II 1:0
18:00Sulejowek - Pelikan 4:0
18:00T. Mazowiecki - Jagiellonia II 7:0
19:45Skierniewice - Mlawa 3:3
POLEN: III Liga - Gruppe II
17:00Elana Torun - Cartusia Kartuzy 3:117:00Kleczew - Swinoujscie 1:2
17:00Luzino - Pogon Szczecin II 0:0
17:00Notec Czarnkow - Starogard Gdanski 3:1
17:00Solec Kujawski - Unia Swarzedz 0:1
17:00Sroda - Blekitni Stargard 0:3
17:30Gedania Gdansk - Nowe Skalmierzyce 0:3
17:30Swit Skolwin - Stolem Gniewino 2:0
18:00Vineta W. - Zawisza 1:1
POLEN: III Liga - Gruppe III
16:00Rakow II - Polkowice 1:217:00Carina Gubin - Goczalkowice Zdroj 1:1
17:00Sleza Wroclaw - Starowice Dolne 3:0
17:00Stilon Gorzow - Gornik Z. II 4:2
17:00Z. Gora - Gwarek Tarnowskie Gory 2:1
17:30Unia Turza Slaska - Kluczbork 2:2
18:00Pawlowice - Slask II 2:2
POLEN: III Liga - Gruppe IV
16:00Podhale Nowy Targ - KS Wieczysta Krakow 1:017:00Czarni Polaniec - Ostrowiec 3:0
17:00Garbarnia - Avia Swidnik 1:1
17:00Karpaty Krosno - Biala Podlaska 0:2
17:00Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnow 3:0
17:00Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm 1:2
17:00Star Starachowice - Orleta Radzyn 1:0
17:00Swidniczanka Swidnik - Wisloka Debica 0:1
17:00Wislanie Jaskowice - Wiazownica 2:1
RUMÆNIEN: Romanian Cup - Play Offs
19:30Corvinul Hunedoara - Otelul 3:2str.RUMÆNIEN: Romanian Cup Kvinder - Play Offs
12:00Csikszereda M. Ciuc K - Gloria 2018 Bistrita K 4:214:00Ol. Cluj K - Vasas Odorhei K 7:0
RUSLAND: FNL 2 - Division A Guld - Forår
15:00Ufa - Murom 2:115:30Chelyabinsk - FK Novosibirsk 1:1
17:00Veles Moscow - Rodina Moscow 2 2:1
18:00FK Chayka - M. Lipetsk 1:0
18:00R. Volgograd - Krasnodar 2 0:0
RUSLAND: FNL 2 - Division A Sølv - Forår
15:00Omsk - Tekstilshtik 1:016:00Ulyanovsk - Kaluga 1:2
17:00Khimik - Mashuk 2:3
17:00Kursk - Miass 2:0
17:30S. Kostroma - D. Bryansk 1:1
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 1
15:00Astrakhan - Legion Makhachkala 1:016:00Dynamo Makhachkala 2 - Maykop 2:3
RUSLAND: Russian Cup - Play Offs
19:45Zenit - CSKA Moskva 1:0str.SAUDI ARABIEN: Division 1
17:55Al Safa - Al Jabalain 5:118:20Al-Qaisumah - Ohod 0:0
19:50Al Ain - Al Adalah 1:1
SCHWEIZ: Super League - Mesterskabet - Slutspil
20:30Zürich - Servette 2:1 [ 2.75 | 3.40 | 2.45 ]SCHWEIZ: Super League - Nedrykningsgruppe
20:30Lausanne - Luzern 0:2 [ 2.10 | 3.70 | 3.20 ]SIERRA LEONE: Premier League
18:15UdsatPorts Authority - Luawa -:-18:30Mighty Blackpool - Bo Rangers 0:1
SKOTLAND: Premiership - Mesterskabet - Slutspil
20:30Kilmarnock - Celtic 0:5 [ 7.50 | 6.25 | 1.30 ]20:45St. Mirren - Hearts 2:2 [ 2.55 | 3.25 | 2.75 ]
SKOTLAND: Premiership - Nedrykningsgruppe
20:45Aberdeen - Livingston 5:1 [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]20:45Hibernian - Motherwell 3:0 [ 2.10 | 3.70 | 3.10 ]
20:45St. Johnstone - Ross County 1:1 [ 2.30 | 3.20 | 3.10 ]
SKOTLAND: Championship - Nedrykning
21:05Hamilton - Inverness 2:1 [ 2.25 | 3.10 | 3.50 ]SKOTLAND: SWPL 1 Kvinder - Mesterskabet - Slutspil
19:00Hearts K - Celtic K 1:319:00Hibernian K - Rangers K 2:3
21:00Partick Thistle K - Glasgow City K 0:2
SKOTLAND: SWPL 1 Kvinder - Nedrykningsgruppe
20:30Aberdeen K - Dundee Utd K 1:121:00Motherwell K - Hamilton K 4:2
SOMALIA: National league
14:30Raadsan - Elman 0:0SVERIGE: Allsvenskan
19:00Elfsborg - AIK Stockholm 6:1 [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]19:00Halmstads BK - BK Häcken 3:0 [ 4.20 | 3.90 | 1.75 ]
19:00Mjällby AIF - Hammarby 3:0 [ 2.00 | 3.30 | 3.70 ]
19:00Västerås SK - IFK Värnamo 0:2 [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
SYDAMERIKA: Copa Libertadores - Grupperunde
00:00LDU Quito (Ecu) - Junior (Col) 0:1 [ 1.48 | 4.10 | 7.50 ]00:00Penarol (Uru) - Atletico-MG (Bra) 2:0 [ 3.30 | 2.90 | 2.40 ]
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Cobresal (Chi) 1:0 [ 1.22 | 6.50 | 9.50 ]
02:30River Plate (Arg) - Libertad (Par) 2:0 [ 1.29 | 6.00 | 9.50 ]
04:00Millonarios (Col) - Palestino (Chi) 1:1 [ 1.60 | 3.70 | 6.00 ]
00:00Dep. Tachira (Ven) - Nacional (Uru) 0:1 [ 4.00 | 3.40 | 1.95 ]
00:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) 4:0 [ 1.33 | 5.25 | 9.50 ]
SYDAMERIKA: Copa Sudamericana - Grupperunde
00:00Racing Montevideo (Uru) - Nacional Asuncion (Par) 2:1 [ 1.60 | 3.90 | 5.75 ]02:00Ameliano (Par) - Rayo Zuliano (Ven) 1:0 [ 1.04 | 15.00 | 41.00 ]
02:00Defensa y Justicia (Arg) - Ind. Medellin (Col) 1:1 [ 1.80 | 3.70 | 4.50 ]
02:30Corinthians (Bra) - Argentinos Jrs (Arg) 4:0 [ 1.60 | 3.90 | 6.25 ]
04:00Nacional Potosi (Bol) - Sportivo Trinidense (Par) 2:1 [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]
00:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) 1:2 [ 1.20 | 6.25 | 15.00 ]
00:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) 1:0 [ 1.18 | 6.00 | 19.00 ]
00:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) 5:0 [ 1.07 | 10.00 | 34.00 ]
SYDKOREA: K League 1
09:30Gwangju - Ulsan HD 2:1 [ 2.50 | 3.20 | 2.70 ]SYDKOREA: K League 2
09:30Asan - Gimpo FC 1:2 [ 2.25 | 2.90 | 3.00 ]09:30Bucheon - Ansan Greeners 0:0 [ 2.00 | 3.30 | 3.20 ]
09:30Jeonnam - Seongnam 2:0 [ 2.35 | 3.10 | 2.70 ]
12:00Anyang - Gyeongnam 1:0 [ 2.20 | 3.00 | 3.10 ]
12:00Cheonan City - Seoul E-Land 0:4 [ 3.30 | 3.25 | 1.95 ]
12:00Cheongju Jikji - Busan 0:0 [ 3.25 | 3.10 | 2.05 ]
SYDKOREA: WK League Kvinder
07:00Changnyeong K - Suwon FC K 2:207:00Gyeongju K - Seoul K 1:1
07:00Incheon Hyundai Steel K - Boeun Sangmu K 0:0
07:00Sejong Sportstoto K - Hwacheon K 2:1
TADSJIKISTAN: Vysshaya Liga
15:00Regar-TadAZ Tursunzoda - Istiqlol Dushanbe 1:215:00Vakhsh - Ravshan 3:0
TJEKKIET: 1. Liga - Mesterskabet - Slutspil
19:30Slavia Prag - Plzen 3:0 [ 1.50 | 4.50 | 5.25 ]TJEKKIET: Division E
17:00Vsechovice - Strani 2:2TJEKKIET: U19 League
13:00Karvina U19 - Ostrava U19 1:2TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Energetik - Sagadam 1:314:00FC Asgabat - Altyn Asyr 1:4
14:00Kopetdag Asgabat - Arkadag 1:5
TYRKIET: TFF 3. Lig - Slutspil
15:00Efeler 09 - Elazigspor 0:315:00Kutahyaspor - Erbaaspor 2:1
15:00Musspor - Sebat Genclikspor 0:1
19:0052 Orduspor - Aliaga 1:0
TYSKLAND: Regionalliga Bayern
17:30Furth II - Illertissen 2:1TYSKLAND: Oberliga Niedersachsen
19:00Arminia Hannover - Emden 1:319:30Eintracht Celle - Rotenburger 4:2
TYSKLAND: Oberliga Mittelrhein
19:15Schafhausen - Hennef 0:2TYSKLAND: Junioren Budesliga Slutspil
18:30B. Mönchengladbach U19 - Hoffenheim U19 2:6UGANDA: Premier League
15:00Gadaffi - Express 3:2UKRAINE: Ukrainsk Cup
18:00Vorskla - Shakhtar 1:2UNGARN: Hungarian Cup
19:30Paks - Ferencvaros 2:0e.forl.USA: USL Championship
01:00North Carolina - Loudoun 2:0USA: MLS Next Pro
18:00Columbus Crew 2 - Orlando City B 4:3USA: USL League Two
00:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles 3:401:00Boston Bolts - Western Mass Pioneers 0:1
22:30Birmingham 2 - East Atlanta 1:1
00:00North Carolina FC U23 - West Virginia 2:0
USA: NISA
00:00Savannah Clovers - Georgia Lions 2:1VERDEN: Internationale Venskabskampe
16:00Sudan - Tanzania 2:119:00Schweiz U18 - Østrig U18 1:3
VERDEN: Venskabskampe Kvinder
11:00Italien U16 K - Serbien U16 K 3:116:00Slovakiet U16 K - Finland U16 K 2:1
VIETNAM: V.League 2
12:00Dong Nai - Hoa Binh 0:012:00Long An - Binh Phuoc 2:2
13:00Ba Ria Vung Tau - Hue 2:2
13:00TTBD Phu Dong - Dong Thap 1:0
ZAMBIA: Super League
15:00Green Eagles - Zanaco 0:115:00Kabwe - Red Arrows 1:0
15:00Kansanshi - Mutondo Stars 1:0
15:00Konkola - Trident 0:1
15:00Nkwazi - Mufulira 0:1
15:00Power Dynamos - Forest Rangers 5:0
15:00Prison Leopards - NAPSA Stars 0:0
15:00Zesco Utd - MUZA 2:1
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.