Basketball » 28.04.2024 » Odds
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Odds udbudt af bet365 - Bet nu!
DANMARK: Basketligaen - Tabernes slutrunde
14:00Bears Academy - Holbaek-Stenhus -:-FRANKRIG: LNB
14:30Le Portel - Le Mans -:- [ 1.80 | 2.05 ]16:30Lyon-Villeurbanne - Saint Quentin -:- [ 1.14 | 6.00 ]
19:05Paris - JL Bourg -:- [ 1.26 | 4.00 ]
ITALIEN: Lega A
18:15Brindisi - Venezia -:-18:15Milano - Brescia -:-
18:15Pesaro - Cremona -:-
18:15Reggiana - Basket Napoli -:-
18:15Scafati - Sassari -:-
18:15Tortona - Virtus Bologna -:-
18:15Trento - Pistoia -:-
18:15Varese - Treviso -:-
SPANIEN: ACB
12:30Real Madrid - Obradoiro CAB -:-17:00Manresa - Valencia -:-
18:30MoraBanc Andorra - Barcelona -:-
TYRKIET: Super Ligi
14:30Buyukcekmece - Petkim Spor -:-17:00Turk Telekom - Besiktas -:-
19:30Bahcesehir Kol. - Tofas -:-
USA: NBA - Play Offs
00:00Miami Heat - Boston Celtics -:- [ 4.25 | 1.24 ]02:30Los Angeles Lakers - Denver Nuggets -:-
19:00Philadelphia 76ers - New York Knicks -:- [ 1.45 | 2.80 ]
21:30Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers -:-
ALBANIEN: Superliga - Play Offs
19:00Vllaznia - Teuta Durres -:-ARGENTINA: Liga A
01:00Gimnasia - Penarol -:-AUSTRALIEN: NBL1 East
03:45Norths Bears - Sutherland -:-07:00Canberra - Bankstown Bruins -:-
AUSTRALIEN: NBL1 East Kvinder
05:00Canberra K - Bankstown Bruins K -:-05:45Norths Bears K - Sutherland K -:-
AUSTRALIEN: NBL1 Nord
08:00Southern District - Sunshine Coast Phoenix -:-AUSTRALIEN: NBL1 Nord Kvinder
06:00Southern District Spartans K - Sunshine Coast Phoenix K -:-AUSTRALIEN: NBL1 Syd
06:00Bendigo Braves - Ringwood -:-08:00Keilor Thunder - Waverley -:-
08:00Sandringham Sabres - Nunawading -:-
AUSTRALIEN: NBL1 Syd Kvinder
04:00Bendigo Braves K - Ringwood K -:-06:00Keilor Thunder K - Waverley K -:-
06:00Sandringham K - Nunawading K -:-
AUSTRALIEN: NBL1 West
07:00Perth Redbacks - Goldfields Giants -:-AUSTRALIEN: NBL1 West Kvinder
05:00Perth Redbacks K - Goldfields Giants K -:-BELARUS: Premier League - Play Offs
12:00Grodno - Borisfen -:-14:30Minsk - Rubon -:-
BELARUS: Premier League Kvinder - 5.-8. pladser
11:00BC Minsk youth K - Horizont Minsk 2 K -:-BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Tabernes slutrunde
19:30Slavija - Posusje -:-BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Vindernes slutrunde
19:00Mrkonjic Grad - KK Bosna -:-BRASILIEN: LBF Kvinder
16:00Catanduva K - Sodie Mesquita K -:-CANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - London -:-01:00KW Titans - Sudbury -:-
20:00Windsor - Sudbury -:-
20:30Newfoundland Rogues - London -:-
CHILE: LNB
01:00Espanol Osorno - Ancud -:-01:30Las Animas - Naviera Ulloa -:-
02:00U. De Concepcion - Espanol de Talca -:-
02:30Catolica - Valdivia -:-
02:30Leones Quilpue - Liceo Pablo Neruda -:-
02:45Puerto Montt - Sportiva Italiana -:-
03:00CD Puerto Varas - Puente Alto -:-
CHILE: LNB 2
00:30Arabe Valparaiso - Colo Colo -:-02:00Arturo Prat San Felipe - Stadio Italiano -:-
02:00Boston C. C. - Municipal Chillan -:-
03:00Brisas - Aleman -:-
03:00Luis Matte Larrain - Sergio Ceppi -:-
ESTLAND: Korvpalli Meistriliiga - Play Offs
16:00Pärnu - Keila -:-FILIPPINERNE: Philippine Cup
09:00Meralco Bolts - Magnolia Hotshots -:-12:15San Miguel Beermen - NLEX Road Warriors -:-
FRANKRIG: Pro B
17:00Antibes - Rouen -:-17:00ASA - Pau-Orthez -:-
17:00Chalons-Reims - Angers -:-
17:00Evreux - Orleans -:-
17:00Fos-sur-Mer - La Rochelle -:-
17:00Lille - Aix-Maurienne -:-
FRANKRIG: Espoirs U21
15:00Paris U21 - JL Bourg U21 -:-GEORGIEN: Superleague - Play Offs
12:00TSU - Kavkasia -:-GRÆKENLAND: A1 Kvinder - Play Offs
14:00Olympiakos K - Panathinaikos K -:-GRÆKENLAND: A2 Kvinder
12:00Agia Paraskevis K - Danaoi Argous K -:-12:00Anagennisi K - Ment K -:-
12:00Anorthosis Volou K - Panorama K -:-
12:00Apollon Ptolemaidas K - Ioannina K -:-
12:00Dafni K - Sporting Athens K -:-
12:00Falirou K - Amyntas K -:-
12:00Ionikos K - Terpsithea Glyfadas K -:-
12:00Kronos K - AEK Peristeriou K -:-
12:00Melission K - Porfyras K -:-
12:00Pierikos Arhelaos K - Kavala K -:-
12:00Promitheas K - Amilla Peristeriou K -:-
12:00Pylaia K - Panathlitikos K -:-
ISRAEL: Liga Leumit - Play Offs
12:30Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-13:00Maccabi Raanana - Ironi Nahariya -:-
ITALIEN: Serie A1 Kvinder - Play Offs
18:00Ragusa K - Virtus Bologna K -:-18:00San Giovanni K - Campobasso K -:-
20:00San Martino K - Schio K -:-
ITALIEN: Serie A1 Kvinder - Play Out
18:00Faenza K - Battipaglia K -:-ITALIEN: Serie A2 Kvinder - Gr. A - Play Offs
17:00Costa Masnaga K - Trieste K -:-18:00Valdarno K - Ponzano K -:-
ITALIEN: Serie A2 Kvinder - Gr. B - Play Out
18:00Vicenza K - Libertas Moncalieri K -:-JAPAN: B.League
07:00Akita - Hokkaido -:-07:00Alvark - Gunma -:-
07:00Brave Thunders - Sun Rockers Shibuya -:-
07:00Chiba - Utsunomiya Brex -:-
07:00Diamond Dolphins - Ryukyu -:-
07:00Nagasaki - Osaka -:-
07:00Nagoya Fighting Eagles - Kyoto -:-
07:00NeoPhoenix - Toyama -:-
07:00SeaHorses Mikawa - Saga -:-
07:00Sendai - Ibaraki Robots -:-
07:00Shimane - Hiroshima D. -:-
07:00Shinshu - Yokohama -:-
KASAKHSTAN: National League - Play Offs
17:00Aktobe - Irbis Almaty -:-KASAKHSTAN: National League Kvinder - Play Offs
08:00Aktobe K - Tomiris Almaty K -:-14:00Astana K - Turan K -:-
KOSOVO: Superliga - Play Offs
18:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-LETLAND: LBL - Play Offs
17:00BK Liepaja - VEF Riga -:-LIBANON: Division 1 - Play Offs
16:45Al-Riyadi - Homenetmen Beirut -:-LITAUEN: LKL
16:20Lietkabelis - Juventus -:-18:30Jonava - Rytas -:-
LITAUEN: NKL - Play Offs
17:00Kretinga - Jurbarkas -:-LUXEMBOURG: LBBL Kvinder - Nedrykning
18:00Soleuvre K - Musel Pikes K -:-MEXICO: CIBACOPA
04:00Angeles CDMX - Rayos de Hermosillo -:-04:15Astros - Caballeros de Culiacan -:-
04:15Halcones de Obregon - Frayles de Guasave -:-
04:15Pioneros de Los Mochis - Ostioneros de Guaymas -:-
04:45Zonkeys de Tijuana - Venados de Mazatlan -:-
MEXICO: LMBPF Kvinder - Play Offs
03:00Mieleras K - Libelulas K -:-MONTENEGRO: Prva A Liga
13:00Pljevlja - Studentski Centar -:-17:00Ibar Rozaje - Lovcen Cetinje -:-
17:00Tivat - Sutjeska -:-
NEW ZEALAND: NBL
05:00Franklin Bulls - Whai -:-08:30Nelson Giants - Taranaki Airs -:-
NORDMAKEDONIEN: Prva Liga Kvinder - Play Offs
16:00Vardar K - Kumanovo-Grizli K -:-POLEN: 1. Liga - Play Offs
16:00Starogard Gdanski - Slask Wroclaw II -:-18:00Poli. Opolska - Bydgoszcz -:-
PORTUGAL: LFB Kvinder - Play Offs
13:00Uniao Sportiva K - Benfica K -:-PUERTO RICO: BSN
02:00Criollos de Caguas - Indios de Mayaguez -:-02:00Osos de Manati - Gigantes de Carolina -:-
02:00Vaqueros de Bayamon - Cangrejeros -:-
00:00Leones De Ponce - Aguada Santeros -:-
00:00San German - Capitanes De Arecibo -:-
RUSLAND: VTB United League - Play Offs
13:00Parma Perm - Lokomotiv Kuban -:-15:00Samara - Unics Kazan -:-
RUSLAND: Super League - 5.-8. pladser
09:00Barnaul - Dome-Springs Izhevsk -:-13:00Irkutsk - Novosibirsk -:-
RUSLAND: Premier League Kvinder - Play Offs
18:00MBA Moscow K - Dynamo Kursk K -:-SCHWEIZ: SB League Kvinder - Play Offs
16:00Fribourg K - Nyon K -:-SLOVENIEN: Liga Nova KBM
13:00Krka - Helios Domzale -:-SPANIEN: LEB Oro
17:00Castello - Alicante -:-18:00Tizona Burgos - Hestia Menorca -:-
18:30Estudiantes - Caceres -:-
SPANIEN: Liga Femenina - Play Offs
16:30Uni Girona K - Jairis K -:-18:00Perfumerias Avenida K - Ferrol K -:-
18:30Valencia K - IDK Gipuzkoa K -:-
STORBRITANNIEN: BBL - Play Offs
16:15London Lions - Surrey Scorchers -:-17:00Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
19:00Cheshire Phoenix - Bristol Flyers -:-
STORBRITANNIEN: WBBL Kvinder
17:00BA London Lions K - Caledonia Gladiators K -:-SVERIGE: Basketligan Kvinder - Play Offs
15:00Sodertalje K - Lulea K -:-SVERIGE: Basketettan Kvinder
13:00RIG Mark K - Huddinge K -:-TAIWAN: P. League+
08:30Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers -:-11:00New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots -:-
TAIWAN: T1 League
08:00Kaohsiung Aquas - Taiwan Beer Leopards -:-10:30Taipei Taishin Mars - Tainan TSG GhostHawks -:-
TJEKKIET: ZBL Kvinder - Play Offs
17:00Zabiny Brno K - USK Prague K -:-TYRKIET: TB2L - Play Offs
14:00Konya BBSK - Nazilli -:-TYRKIET: TKBL Kvinder - Play Offs
14:00Bodrum K - Bursa Antspor K -:-TYSKLAND: BBL
15:30Braunschweig - Alba Berlin -:- [ 3.60 | 1.31 ]15:30Vechta - Wurzburg -:- [ 1.80 | 2.05 ]
17:00Oldenburg - Hamburg -:- [ 1.31 | 3.60 ]
18:30Bayern - Tubingen -:-
TYSKLAND: Pro B - Play Offs
16:00Schwelm - OrangeAcademy -:-16:00Wolmirstedt - Rhondorf -:-
17:00Berlin Braves - Leverkusen -:-
17:00RheinStars Köln - Wedel -:-
TYSKLAND: DBBL Kvinder - Play Offs
16:00Keltern K - Alba Berlin K -:-UNGARN: NB I. A - 5.-8. pladser
18:00DEAC - Budapesti Honved Se -:-ØSTRIG: Superliga - Play Offs
17:00St. Polten - Traiskirchen -:-Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live basketball resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.