Fodbold » I dag » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
AFRIKA: African Games - Play Offs
18:00Uganda U20 - Congo U20 -:-21:30Ghana U20 - Senegal U20 -:-
ALGERIET: Division 1
16:00Magra - Belouizdad -:-22:00USM Alger - Setif -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - Green City 0:0ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:15Union Santa Fe - Central Cordoba 2:2ARGENTINA: Primera Nacional
01:45Agropecuario - Ferro 1:220:00Gimnasia y Tiro - Almirante Brown -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
00:10Comunicaciones - Fenix -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTINA: Reserve League - Første etape
19:00Belgrano 2 - Banfield 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Newells Old Boys 2 -:-
19:00Gimnasia L.P. 2 - Instituto 2 -:-
23:15Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-
BRASILIEN: Acreano - Første etape
21:00Vasco da Gama AC - Senador Guiomard -:-00:00Acreano - Independencia -:-
BRASILIEN: Amapaense
00:00Oratorio - Santos AP 1:120:00Sao Paulo AP - Macapa -:-
BRASILIEN: Amazonense - Anden etape
00:30Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM 1:100:30Parintins - Atletico Rio Negro -:-
BRASILIEN: Cearense 2
20:00Tiradentes - Tirol -:-BRASILIEN: Maranhense
00:15Moto Club - Cordino EC -:-BRASILIEN: Mineiro - Nedrykningsgruppe
00:30Democrata GV - Patrocinense 1:0BRASILIEN: Roraimense - Første etape
00:00River-RR - Monte Roraima -:-BRASILIEN: Tocantinense - Play Offs
22:00Capital FC - Tocantinopolis -:-BRASILIEN: Brasileiro Kvinder
00:00Gremio K - Corinthians K 0:319:00Real Brasilia K - Ferroviaria K -:-
19:00Sao Paulo K - Avai Kindermann K -:-
00:30Flamengo K - Cruzeiro K -:-
CHILE: Primera B
00:30U. De Concepcion - Magallanes 2:1CHILE: Segunda Division
00:30Lautaro - San Antonio Unido 1:1COLOMBIA: Primera B - Apertura
00:00Tigres - Llaneros 1:102:05Leones - Huila 1:2
COLOMBIA: Copa Colombia
00:10Jaguares de Cordoba - Atletico F.C. -:-CONGO DR: Ligue 1 - Nedrykningsgruppe
14:30AC Kuya - Celeste -:-14:30Simba - Groupe Bazano -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Marineros PFC - Jaco 4:1ECUADOR: Liga Pro - Første etape
22:30Cumbaya - Mushuc Runa -:-ECUADOR: Serie B
01:00Manta - Ind. Juniors 1:0ENGLAND: League Two
20:45Bradford City - Notts County -:-ENGLAND: National Liga
20:45Barnet - Eastleigh -:-ENGLAND: National Liga Nord
20:45Blyth Spartans - Buxton -:-20:45Stortford FC - King’s Lynn -:-
ENGLAND: National League Syd
20:45Braintree - Weymouth -:-20:45Hampton - Welling -:-
20:45Truro - Eastbourne Boro -:-
ENGLAND: NPL Premier Division
20:45Radcliffe - Morpeth -:-20:45Stafford - Macclesfield -:-
20:45Whitby - Guiseley -:-
ENGLAND: Southern League Central Division
20:45Alvechurch - Telford -:-20:45Leamington - Coalville -:-
20:45Needham Market - Redditch -:-
ENGLAND: Southern League South Division
20:45AFC Totton - Plymouth Parkway -:-20:45Hendon - Poole -:-
20:45Tiverton - Dorchester -:-
ENGLAND: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Whitehawk -:-20:45Canvey Island - Horsham FC -:-
20:45Cheshunt - Folkestone -:-
20:45Concord - Potters Bar -:-
20:45Hastings - AFC Hornchurch -:-
ENGLAND: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Coventry U21 -:-14:00Fleetwood U21 - Wigan U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Bournemouth U21 -:-
14:00Watford U21 - Bristol City U21 -:-
15:00Sheffield Utd U21 - Peterborough U21 -:-
20:00Hull U21 - Birmingham U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
15:00Norwich U18 - Crystal Palace U18 -:-EUROPA: Champions League Kvinder - Play Offs
18:45Ajax K - Chelsea K -:-21:00Benfica K - Lyon K -:-
EUROPA: Euro U17 Kvinder - Kvalifikation - Runde 2 - Liga A
14:00Danmark U17 K - Polen U17 K -:-14:00Nordmakedonien U17 K - Skotland U17 K -:-
GHANA: Premier League
16:00Accra Lions - Great Olympics -:-GRÆKENLAND: Gamma Ethniki - Gruppe 3
14:00Panelefsiniakos - PAO Varda -:-GRÆKENLAND: Division A Women
12:00Asteras T. K - Rethymniakos K -:-ISLAND: League Cup Kvinder
19:00Tindastoll K - Keflavik K -:-ISRAEL: Liga Alef Nord
14:00Hapoel Bnei Zalfa - Tzeirei Kafr Kanna -:-ISRAEL: Liga Alef Syd
14:00SC Dimona - Shimshon Kafr Qasim 1:1ITALIEN: Serie C - Gruppe A
19:30L.R. Vicenza - Fiorenzuola -:-ITALIEN: Coppa Italia Serie C
20:00Padova - Catania -:-JAMAICA: Premier League
23:00Cavalier - Portmore 0:101:30Arnett Gardens - Humble Lions 5:1
KASAKHSTAN: Kazakhstan Cup
09:00Maqtaaral - SD Family -:-12:00FK Kyran - Aksu -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Cancun - Tepatitlan de Morelos -:-MEXICO: Liga Premier Serie A
03:00Chihuahua - Saltillo -:-MEXICO: Liga MX Kvinder - Clausura
00:00Atl. San Luis K - Atlas K 0:000:00Necaxa K - Leon K 2:1
00:00Puebla K - Mazatlan FC K 1:2
02:00Pachuca K - Toluca K 4:0
04:06Queretaro K - Santos Laguna K 2:1
NORDIRLAND: NIFL Championship
20:45Ards - Portadown -:-20:45Newington - Knockbreda -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Sol De America 2:1QATAR: QFA Cup - Play Offs
19:30Al Bidda - Al-Kharitiyath -:-19:30Al Khor - Al-Duhail -:-
SCHWEIZ: 1.Liga Classic Gruppe 3
20:00YF Juventus - Taverne -:-SIERRA LEONE: Premier League
17:15Mighty Blackpool - Lamboi -:-SKOTLAND: League One
20:45Kelty Hearts - Alloa -:-SKOTLAND: Lowland League
20:45Albion Rovers - Cumbernauld Colts -:-20:45Tranent - East Stirlingshire -:-
SYDAMERIKA: South American Championship Kvinder U17
00:30Venezuela U17 K - Peru U17 K 0:122:00Chile U17 K - Bolivia U17 K -:-
00:30Ecuador U17 K - Paraguay U17 K -:-
TYSKLAND: Regionalliga Nordøst
19:00Babelsberg - Chemnitzer -:-TYSKLAND: Oberliga Hamburg
19:30Halstenbek-Rellingen - Tornesch -:-19:30Suderelbe - Niendorfer TSV -:-
TYSKLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Pfeddersheim - Dudenhofen -:-TYSKLAND: Oberliga Bayern Nord
18:30Donaustauf - Wurzburger FV -:-19:00Feucht - Bayern Hof -:-
19:00Kornburg - Regensburg II -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00UdsatMaldonado - Defensor Sp. -:-USA: US Open Cup
23:00Chattanooga - Miami United -:-00:00Brave SC - Savannah Clovers -:-
00:00Forward Madison - Duluth FC -:-
00:00Vermont Green - Lexington -:-
00:30Tormenta - America CFL Spurs -:-
00:30West Chester Utd - Maryland Bobcats -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Estudiantes M. - Universidad Central -:-23:00La Guaira - Carabobo -:-
00:00Portuguesa - Metropolitanos -:-
VERDEN: Venskabskampe Klubber
12:00Strømsgodset (Nor) - Sandefjord (Nor) -:-14:30Molde FK (Nor) - Brann (Nor) -:-
WALES: Cymru Syd
20:30Briton Ferry - Afan Lido -:-20:30Caerau Ely - Pontardawe -:-
WALES: Cymru Nord
20:30Denbigh - Gresford -:-20:30Guilsfield - Caersws -:-
20:30Holywell - Prestatyn -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.